Споделена история от Секс и интимност

Клиторен оргазъм
Здравейте! Водя полов живот вече от доста време и винаги съм получавала само клиторен оргазъм. Иска ми се да свърша наистина, но не мога. Случвало ли се е на някой друг? Как мога да поправя това? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Абе хора вие нормални ли сте хахаха :D миличка, жива да те оплача... само клиторен получаваш, ами анален? вагинален? не си ли ги получила, все едно не си живяла :D :D :D Не, нямам думи....

3.   В същата ситуация съм след 3-годишен редовен полов живот.

4.   при мене жена ми е така много рядко получава вагинален с мене но я лижа хубаво и винаги свършва силно клиторно. С други мъже и то надарени най вече по дебели получава вагинален, но трябва да са с дебели пениси. ПП изневерявала ми е чат пат ама си призна и вместо да си разваляме семейството решихме да правим тройки с надарени мъже а и мене много ме възбужда. Нормален ми е ама жена ми е доста широка отдолу

5.   4, как позна, че жена ти е широка? Да не би на теб да ти е малък?

6.   Хахахах номер 4 е луууд! Ебаси семейството имате честно :D
По темата и аз най-лесно получавам клиторен, като си стимулирам клитора за около минута (понякога и по-бързо) свършвам, вагиналния е по-сложна работа!

7.   Явно много си играла с клитора си чрез пръстчето и затова става така!!!
А и може би не си попадала на мъж, който ще те изкърти от як секс, нали?
Според мен още не си намерила майстора, с когото ще полетиш в облаците

8.   Клиторният оргазъм си съвсем истински оргазъм. Вагиналният не е толкова интензивен и наистина има значение размера от моя опит. Хубавото на вагиналния е, че след него можеш да продължиш и да свършиш още няколко пъти, но не е същото като другия вид.
За мен клиторния оргазъм е това, което подкосява краката и те задоволява напълно.

9.   номер 4 съм, нормален ми е13 14 см средно дебел, но жена ми чуства най добре по дебели не толкова по дълги

10.   за всяка жена различен к... си трябва, но и майсторлък. Аз с бившата ми съм стигал много пъти до женската еякулация, пръскаше като луда, сегашната ми мацка не може и не е никога. Надявам се някога да успее. Всеки път получава клиторен оргазъм. За него не е нужен голям или дебел пенис, даже понякога е свършвала така, докато ми е мек (не ме е лъгала никога и не го е симулирала, усеща се кога една жена получава оргазъм по пулса, погледа и т. н). Пенисът ми е 15-16 см, но не е дебел. Вероятно ще има жени, с които няма да мога да успявам така, но не може всички да си напасваме.

За да свършиш както си трябва са нужни чувства, време и опознаване на женското тяло, на така наречената Гточка, която е като грахче в една грапава повърхност. С пръст или 2 към себе си все едно извикваш някого и така я стимулираш

11.   Админ: Първо до номер 1: Както всички в този сайт и аз реших да потърся отговор на въпроса си, не виждам причина да подхождаш така подиграватрлно.
До номер 7: Не съм се самозадоволявала.

Чувала съм, че много жени свършват само клиторно. Затова исках да разбера мога ли аз да променя нещо, за да свърша вагиналн... Това е :) Иначе от клиторния съм си много доволна.. както пише в по-горен коментар, подкосяват ми се краката... Изтръпвам цялата... Абе супер е :) Просто ми е интересно какво е при вагиналния

12.   Като гледам колко си любопитна.... сигурно като си удариш единия пръст и те заболи почваш да си удряш и другите за да видиш дали болката ще е същата?

Евалаа!! ;))

14.   Не си админ, авторка на темата си ;)