Споделена история от Секс и интимност

Възбужда ли ви да опитвате соковете си?
Здравейе, въпроса е най вече към дамите. Харесва ли ви в хода на любовната игра партньора ви да вкара пръсти във вагината ви и след това да постави пръстите си в устата ви. Действа ли ви възбуждащо и харесвате ли собствените си секрети.

Коментари

1.   Обожавам го това! Действа ми много възбуждащо и някак си мръснишки :) Обичам да усещам вкуса на собствената си влажност, дори и сама го правя понякога докато той е в дупето ми аз си бъркам с 2 пръстна отпред, после ги изваждам и облизвам демонстративно гледайки го и хем се получава като тройка :) Правили сме го и с пръсти извадени от мазното ми дупе :) . Харесва ми много и в двата варианта, нажежава се възбудата много.

2.   Да! Възбудих се докато го четох! Правим го често. Харесвам вкуса си. Много се поддържам, там долу всичко да е топ.

3.   На мен лично не ми влияе особено, но възбужда него, така че го правим. Вкарвам малко чувство и мръснишки поглед и всичко става по-добре.

5.   Аз мисля, че това порно много изкриви представите на хората за това какво е възбуждащо..

6.   Номер 5 - или мисленето не ти се отдава, или си много малък/ка.
Въпросът на автора/ката очаква отговор: ДА или НЕ, от жените или евентуално какво могат да споделят мъжете от своята практика,
а не инфантилни размишления!
Според мен - 20-30 % от жените си харесват вкусът на възбудата, други 20-30% не се впечатляват или го правят заради партньора, а останалите го намират за неприемлвиво :)

7.   Харесва ми. Която не е мръснишко всичко е секса, просто не струва. И знаете ли кое е лошото че тъпите асексуални жени са със сексуални мъже, а мръсниците в леглото са със скучните типове.

9.   Не

11.   Здр. ще си кажа и моето мнение, не че имам мн. богат опит но подобни неща винаги са ме възбуждали особенно когато го правим и партньора ми когато юе стимолира с пръсти след това ги облизва най демонстративно пред мен, направо полудявам от възбуда

12.   Имах едно гадже обожавах да я лижа и като правим секс френска и да я целувам беше страшна мацка. Яко е според мен но трябва да си много на ти с партниора не всеки срещтнат.

15.   Темата е въпрос към жените, но се включвам и аз. Много ми харесва да си отърквам главичката и да обирам соковете и да облизвам, също и си навлажнявам с този сок пръста, бутам в дупето и после облизвам. М40

16.   Админите да премахнат тази история, сайта се посещава и от малолетни, поредната безумна тема.

17.   И с какво темата е по-различна от другите в раздела,че да се премахне?

18.   Харесвам такива неща

19.   Даа. Обожавам го. Дори понякога, за да предизвикам приятеля си най-демонстративно си пъхам пръстчета и ги облизвам. Полудява... А и обичам да ме целува след като ме е лизал.