Споделена история от Секс и интимност

Откровено за суинг отношенията
Привет на всички! Двамата със съпруга ми сме решили да се впуснем в дебрите на суинга. Желаем да се срещнем с други свободномислещи двойки, като нас с които да правим секс с пълна размяна на партньорите. От доста време го обмисляме, но вече сме решили твърдо да опитаме. Имаме дългогодишен брак и се обичаме много, което не ни пречи да сме разкрепостени и да търсим нови приключения. Смятаме, че това ще даде нов, свеж импулс на нашата връзка. Искам да помоля практикуващите този вид отношения да споделят своя опит, а също и ако имат някой куриозни ситуации. Приемам и добронамерени съвети.
Благодаря ви, предварително!
X.

Коментари

3.   Здравейте, ние сме млада двойка и сме пробвали един път с друга доста по опитна двойка от нас, пълна размяна, да Ви кажа, доста добре беше, но размяната не е за всеки, жена ми след това имаше драми и голяма ревност, година по късно отново сме готови да опитаме :)
Ако имате желание пишете ни да се разберем нещо :)
*@ abv. bg

6.   Здравейте! "Дебри" е доста добра метафора, описваща суинга в България. Тук тази култура не е развита и бъдете готови да попаднете на куп извънземни същества. Ще се опитам да ви предпазя от разочарования, споделяйки нашия опит, защото със съпруга ми практикуваме суинг от години. Имайте предвид, че това е затворено общество и хубавите връзки в него се случват главно с препоръки от хора, с които вече сте имали интимно преживяване. Но, за да се сдобиете с такива приятели, трябва някъде да ги намерите. Така стигате до сайтовете за суинг-запознанства. Тук имайте предвид, че за много хора това е един вид бизнес. Поставят условия от типа: пратете ни пари за път и ще дойдем; или елате, напълнете ни хладилника и сме ОК. Т.е. откровена проституция. В тези местенца се подвизават и много сами мъже, но разбирате за това, когато сте ги поканили със "съпругата им" на гости и джентълменът цъфне сам с обяснението "ами тя е малко заета". Много внимавайте с първите контакти. Не се хващайте на поканите за т.нар. суинг-партита. Това е пълна порнография, канили са ни много пъти, но пък са ми и разказвали какво представляват, така че няма да стъпя! Ти само като жена си представи какво ще правиш с примерно 8 мъже - един дебел, друг потен, трети пъпчив?! Понеже не си ги избираш, каквото завариш, това е. Целта трябва да са ви нормални, образовани и културни двойки, които са наясно с отношенията си и просто търсят споделяне на сексуалните си фантазии. Те ще ви свържат с други такива. Сега! Практиката я делим на три проблема - психологически, сексуален и организационен. По първия - ако вие двамата имате някаква криза във връзката си, суингът няма да я оправи. Трябва да си имате безкрайно доверие един на друг и да гледате на това приключение именно като на приключение. Забавлявате се, после се качвате в колата, прибирате се и заспивате прегърнати. Ако ще става скандал кой кого е целувал, по-добре изобщо не започвайте. Колкото и да се разбирате, ще се наложи да преодолеете един особен вид ревност. Тя не е обичайната, а по-скоро е близка с конкуренцията. Нямаше да я идентифицирам, ако съпругът ми не ми беше обърнал внимание. Когато аз докарам жената до оргазъм, например, винаги после му разказвам с най-големи подробности и гордост, един вид - виж ме, мога повече от теб! В началото не ми беше приятно и той да се уедини с партньорката ни в друга стая, но с опита разбрах, че това е дори по-добре, когато хората тепърва опитват суинг. Мъжът също е по-отпуснат в отсъствието на жена си. Постепенно нещата се нормализират и започваме да се забавляваме четиримата. Последно през този уикенд гостувахме за втори път на вилата на приятелска двойка и разликата от първия път е от небето до земята. При втората среща това семейство просто не искаше да ни пусне да си ходим! Вече - никакви задръжки, пълен синхрон и страхотен секс. Така стигаме до следващия проблем - сексуалния. В суинга най-важното е правилото, че "не" наистина значи "не". В никакъв случай не приемайте неща, които са дискомфортни за вас. Аз, например, отказвам анален секс, просто ме боли. Съпругът ми е абсолютно хетеросексуален, но се случва други мъже да му правят свирка. Питала съм го има ли проблем, но той казва, че не му е неприятно, стига да не правят нещо повече. Затова пък не харесва жени, които свършват със скуирт. След като една такава изригна като фонтан в устата му, започна винаги деликатно да пита. Ако дамата му допадне, но оргазмът й е свързан със скуирт, измисляме вариант, поза, практика така че всички да са доволни, без някой да чувства дискомфорт. Т.е. винаги питайте и уточнявайте предварително предпочитанията си, иначе рискувате неприятни изненади. Преговорите са част от суинг-културата, те са нормални. Аз задължително предупреждавам, че имам чувствителни гърди и не харесвам пълната епилация на интимните части. Ако ме приемат така, няма проблем, ако не - търсят други партньори. И сега минаваме на организационния въпрос. Лично нашето семейство предпочита тези партита да стават на наш терен. Имаме хубава лятна къща на 10 минути от София с 4 спални за гости, просторна дневна, един декар цветна градина и всякакви удобства. Идеалното място за дискретни преживявания. Но много хора от провинцията нямат възможност да пътуват. Така че ние също обикаляме страната. Преди месец бяхме в едно кюстендилско селце. Ами... много приятна двойка като хора, но - как да се изразя: друга класа - тоалетната е на двора; душ няма, поливат се с канче с вода от тенджера; предвидливо бях сложила голям пакет мокри кърпички и комплект спално бельо в колата и се оказах права. А хигиената при тези отношения е много важна. Ако ще се виждаме пак с тях, то задължително ще е у нас. Ако трябва мъжът ми ще отиде да ги докара, но аз секс без баня наблизо не мога да правя. Така че проучвайте условията, когато вие пътувате до друга двойка! Алтернативен вариант е хотелът. Наемате студио или апартамент и всеки е свободен да си тръгне, когато пожелае. Хотелите имат и ресторанти към тях, така че няма нужда домакинята да приготвя вечеря (сто пъти ми се е случвало: всичко живо прави секс, а аз сменям пепелници и търча да наглеждам пържолите и да мия чаши). Въпреки това, аз лично мразя хотели, предпочитам домашната атмосфера, особено за подобен род интимни преживявания, защото иначе се чувствам като.... абе не точно проститутка, но в чужда среда, някак като в командировка и не мога да се отпусна. А и друго си е у дома посред нощ да отвориш хладилника и да извадиш сладолед за всички. Но ако вас хотелският интериор не ви депресира, това е добър вариант. Такива са напътствията ми на първо четене. За презервативите, разбира се, въобще не споменавам, защото не искам да ви обиждам на тема здравна култура, то е ясно, че са задължителни. Ако има нещо, питайте, насреща съм!

7.   6, как стои въпроса с предпазните средства и френската? Примерно мъжа ти като лиже жена, няма ли опасност от болести? И има ли някаква тенденция в средите по отношение на възрастта? Има ли възрастова група, която преобладава?

8.   Номер 6 отговаря на номер 7. Винаги има риск. Това е опасен спорт. Каквито и предпазни мерки да вземате, нямате гаранция. Мъжете може да използват презервативи, но има кожни заболявания или такива, които се предават през лигавицата. Затова си подбирайте партньорите и винаги си споделяйте и най-малкото неразположение. Ние сме отказвали среща просто защото аз кихам. Ами това са първите симптоми на грип. Ще заразя хората! Що се отнася до възрастта, моите наблюдения са, че до това ниво на сексуална култура се стига някъде след 35-а година. Преди това е просто някакъв младежки ентусиазъм, но нищо смислено.

9.   Към Номер 6.
Здравей, ние сме двойка, аз и съпругъг ми, която иска да експериментира с друга двойка. Хареса ми колко грамотно пишеш, нещо което не се среща често тук, а и това че имате опит с мъжа ти. Мисля че почвам да се зарибявам по партитата, които си организирате.
Тъй като тук не са разрешени обмяна на контакти, ще се радвам да ни кажеш в кой сайт можем да ви намерим и под кой никнейм, за да успеем да се запознаем (така смятам и админите ще са доволни че няма да се публикуват неанонимни контакти тук) :*

10.   Здравей номер 9! Аз съм 6. Според правилата на "Сподели", не е разрешена обмяната на лични координати, а пък посочването на друг сайт ще бъде прието като реклама. Така че, ако изпиша и сайта, и нашия никнейм, няма никакъв шанс постът ми да бъде публикуван, а пък ти, ако не получиш отговор, ще го приемеш като неотзивчивост от моя страна. Нямам идея как да се намерим едни други! Случвало ми се е и друг път: имам реалната възможност да помогна на човек в беда, но няма как да се свържа с него, заради правилата на форума. Ако модераторите преценят, че могат да допуснат личен контакт, ще се радвам да оставя мейл за връзка, но трябва изрично да го позволят.

11.   Нека модераторите бъдат "отзивчиви", и да не публикуват размяна на данни, защото това не е човек в беда.
Има си определени сайтове за тази цел, така че сподели е само за истории, не е с цел контакти!
Именно, това му е хубавото на сайта, че е напълно анонимен, за което се радвам и аплодирам целия състав от администратори и модератори.

12.   Точно това имах предвид, номер 11! Личните контакти изместват самия замисъл на сайта. Затова и аз се придържам към условието за анонимност. А иначе, който търси - намира. Тук темата е: откровено да споделим впечатленията си от суинга, за да могат двойките да преценят дали този вариант на отношения е подходящ за тях или не. Между другото, сунгът учи хората и на това - да зачитат правилата.
Номер 6 съм.

13.   Малко странен ми се вижда призива на "11" ... Какво може да го бърка когото и да е ако се намерят някакви хора с еднакви интереси? Нормално е сайта да си има правила. За спазването им си има модератор, който да следи. Знам, че има случаи, при които модовете нямат против да пропуснат "лична информация", стига тя да е поднесана "хитроумно". Бихте могли да пробвате да речем така: "... ако искаш обади се на владимиров". За целта предварителво сте си създали поща с това име. Естествено написано с латински букви. Важно е да измислите такова, че да няма букви, които биха могли да се изпишат (подразберат) по друг начин. Не е нужно да споменавате в коя поща - правите го в най-популярната ни ... Засуканата буквичка а също не я споменавате ... И току виж сте се намерили.
Това го споменавате възможно най-кратко, в сравнително дългичък пост, с различно звучене (с друга основна мисъл). Е, може и да не мине. Ако изобщо чете това бихте могли да си направите важен извод ;) Успех!

14.   11 го е написал/а точно и ясно...
Ще бъда рязка към 13 : Модераторите са пускали координати,но само когато се налага,и само когато те са решили че си заслужава двама човека да се намерят,за да си помогнат взаимно.
Вие не търсите взаимопомощ,а секс,смешно и жалко ми се струва.
България не е никак малка,вярвам че ще си намерите начини,но не осквернявайте напълно анонимен сайт с вашите "нужди". ;)

15.   А другият вариант е в точно определен ден, най-вероятно ден след публикуването на коментара да се уговори среща-например на гарата, в определен час-единия човек ще чака там, а другият ще слезе от влака непосредствено преди часа на срещата, за да няма разминаване-тук вече не говорим за размяна на лични данни-пощи, телефонни номера, адреси и др. Според мен това е най-удачния вариант-човека, който ще отиде на срещата, назовава името на гарата, за да може другият човек да знае какъв влак да хване!

16.   14 (11), след като намирате секса за нещо "тъжно и жалко", защо изобщо четете и пишете в този раздел? Основната причина да се забранят "личните данни" е, че в началото, при появяването на сайта, той се претъпква с такава информация (без да се коментира почти). Това можете сама да го видите - не е изтрито. Така че това изобщо не е в същността на сайта, а само превенция против задръстването му ;)

18.   До Номер 6 . Разкажи някои от по-пикантите ви срещи, които сте имали. Заинтригувана съм от това, което си описала, и ми е интересно да науча повече за суинг културата, партита и тн

19.   До н 6
Много съм впечатлена от откровените ти думите и от вижданията ти и от коректността ти към другите, с мъжа ми също имаме огромно желание за това но още ние страх на какво ще попаднем, за сега го мислим и си го представим само докато го правим, и много ни възбужда, за сега ми нави да гледаме как една двойка го прави пред нас на живо и постепенно да видим дали ще продължим по напред, мислим в любовната игра за тройка с вена... с мъж и разни такива неща но всичко с времето си, не знам как да го кажа но много ме заинтересува как го правиш и докараш онази вена до толкова оргазми и може ли да ми го описваш подробно както го направи на мъжа ти моля.

20.   Напиши само сайта без лични данни. Ако сайта си е хубав, това не е реклама, а препоръка.

22.   До номер 20 от номер 6. Напиши в гугъл "запознанства за суингъри" и ще ти излязат дори два сайта. До номер 18 и 20. Ние много се пазим от воайори. Това, което току-що поискахте от мен - да опиша в подробности как докарвам жена до оргазъм и какво точно тя е правила с мъжа ми, без да се обиждате, си е чисто воайорство и няма никакво отношение към темата. Тук дискутираме самата суинг-култура и аз споделям опит, за да ориентирам хората, които имат желание да се приобщят към нея. Но ви благодаря за любопитството, защото наистина съм пропуснала да ги предупредя, че могат да влязат в кореспонденция и да загубят страшно много време с някой, който просто се възбужда от мисълта, че общува с човек, практикуващ суинг. Винаги отсявам тези, които ми искат голи снимки, например. Естествено, предварително трябва да имаме представа кой как изглежда, но когато някой пожелае да си снимам ануса, вече е ясно, че това не е точният човек. В крайна сметка има и видео-чат, свързваме се, разговаряме, виждаме се, ако си допаднем - среща. Номер 19, ако със съпруга ти все още имате някакви задръжки, колебания, неудобство и т.н. винаги можете да договорите с отсрещната двойка така наречения "софт суинг". Така се нарича срещата, при която се събират две или повече двойки, но всеки прави секс само с партньора си. При първото ни гостуване у приятели, явно защото видяха, че сме новаци, те предложиха точно това. Речено-сторено, но от един момент нататък от самосебе си започнахме да се разменяме. Пак казвам: уточнете се предварително и напълно откровено - както помежду си (това е много важно!), така и с партньорите си. Това не означава да напишете сценарий за в леглото и всеки да си играе ролята, а просто да изясните основните параметри. Например: аз харесвам жени, но не всички жени са бисексуални и на някои моите нежности не са им приятни. По-добре да зная това преди да се видим. Също така, двамата със съпруга ти трябва през цялото време да държите връзка един с друг, понеже се познавате добре. Т.е. да хвърляте по едно око в каква ситуация е другият, защото, макар че има и още участници, вие правите секс ЗАЕДНО. Ако той види, че партньорът ми не успява да ми достави удоволствие, то деликатно се намесва. Аз също, когато видя, че дамата вече е задоволена, а неговият оргазъм е близко, се включвам по начин, който зная, че ще бъде удовлетворителен за него. Ако загубите връзката един с друг, всичко се превръща в една пошла оргия, но ако я запазите, то вече говорим за общо емоционално и сексуално преживяване.

23.   "До номер 18 и 20". Поправям се имах предвид 19. На 20 вече отговорих.