Споделена история от Секс и интимност

Имали начин анално да не боли ?
Аз съм момче, Пасивен гей, Защо почти немога да търпя, изпитвам адски болки, без значение от размера на партнюра дали е малък или голям, изпитвам адски болки и ми потича кръв, около самият ми анус се разкървява. Имали някави кремове, който като се намажеш и да чувстваш болка?

Коментари

2.   Силна възбуда и лубрикант. И желание.
Жена съм.

3.   Купи си крем лидокаин от аптеката и се мажи.

4.   Това с разраняването е доста опасно, запознай се обстойно преди да практикуваш, да не си довлечеш голяма беда.

5.   Явно просто не си попаднал на подходящ партньор, с който да се възбудиш достатъчно, също така ползвай и лубрикант.

6.   В никакъв случай не използвайте Лидокаин или други обезболяващи при анален секс!!! Болката е индикация, че трябва да спрете. Ако притъпите болката, може да получите разкъсвания, защото ще сте подтиснали предупрежденията на тялото си, че прекрачвате границата. При аналния секс е от изключителна важност подготовката и отпускането на аналната халка. Прави се постепенно с много, много лубрикант. Препоръчвам лилавата опаковка на Дюрекс. Започнете постепенно, първо с галене и докосване само отвън, после с внимателно проникване само с един пръст или тънка анална броеница. Комуникирайте. Ти трябва да кажеш, кога си готова за още.
Използвайте бът плъг. Може да се забавлявате орално или дори да се чукате, докато тапата е в дупето ти. Така ще се отпуснеш достатъчно. Проникването с члена трябва да е леко. Вандалски изпълнения в тази дупка са само за много напреднали. Вдишвай, когато го изкарва и издишвай, когато ти го вкарва. Ако те боли и се стягаш му кажи да спре. Ако се изпълнява правилно, не трябва да има болка.

Дядо Торбалан

7.   Нормално е да те боли. Гъза все пак е направен за сране, не да се съхраняват разни предмети вътре. Болката е начинът на организма да ти каже да не го правиш, понеже може да си докараш беля.

8.   Здравей, да! Има начин!

Като го НЕ ПРАВИШ!!! И няма да те боли!

Немога да разбера това... защо след като незнам защо правите анален секс, завирате си го там, където акате, после и отпред.. не си го заврете и в ноздрите и ушите... щом като и мислите, че всяка дупка трябва да бъде изследвана...

Мисля, че си има една дупка по предназначение за секс... или просто искате жените да са по тесни??? Ми пъхнете си ги в тръбата на прахосмукачката.. или и тя не е достатъчно тясна.. извратеняци такива!

Ич ми не е какво ще пишете след моя коментар! :)

9.   Н8
ПИСНА НИ ОТ ТВОИТЕ МОРАЛНИ ЛЕКЦИИ
аман от теб, като видиш тема за анален секс и полудееш, спри бе моме аааааа .

10.   Автора е мъж - пасивен гей, къде прочетохте жена?
При него няма вагина, за това си дава дупето, ама как да разберете, като едвам между редовете четете.
Чувала съм за лубриканти с лидокаин, не знам до колко вършат работа, но разучи в интернет по - обстойно.

11.   Дядо Торбалан

Момчето е гей, никаква жена не е....

12.   от Автора, благодаря ви , на всички.