Споделена история от Секс и интимност

питане към женската половина
Всепризнат факт е, че мъжете се възбуждат от гледката на жени раменящи си ласки.
та ми стана интересно дали има жени който се възбуждат на гледката- мъже да си правят орална любов?

Коментари

1.   Не , това е отблъскващо.

2.   Не!

3.   Разбира се.

4.   Йууу, абсурд да се възбудя от това.
Жените сме естетически красиви, да възбуждам се от лесбийско порно, а гейското ме отвръщава.

(Ж. 20)

5.   Да, аз се възбуждам от гей порно, но не знам дали ако гледам на живо би ми подействало по същия начин.

6.   Сигурно има... всякакви хора има, с всякакви фетиши.
С какво ще сме ти полезни като отговорим на този въпрос?

8.   Абе да гледам как си правят свирки и си бъркат където слънце не изгрява - не. Ама ако са двама яки мъжкари и се целунат... би било много възбуждащо.
С каква цел е зададен въпросът все пак?

9.   Аудиторията на порното са главно мъже. Лесбийското порно е направено за мъжката фантазия. Гейското порно също е направено за мъжката фантазия. Да ги сравняваш не е много уместно.
Иначе мен ме възбужда да си разменят целувки и разни милувки, но орална и секс не много.

10.   зададох въпроса за да разбера какво е общото настроение
напоследък се кефя на порно където двама партньори мъж и жена правят орална любов на трети и се чудих как би реагирала мойта ако и споделя,
а и защо да не се запознаем с хора със сходни интереси

хубаво е в отговорите да отбелязвате мъж или жена сте

11.   към номер 3
какво се разбира?

12.   На мен пук ми е странно! И аз се възбуждам от лесбийско порно, дори само такова гледам, защото е по- нежно, но двама мъже да се.... ми е малко прекалено извратено. Но хайде да си призная (анонимно) ме възбужда :)

Момиче на 22

13.   № 9, Ти си високоерудирана и интелигентна жена! Ще ми бъде много приятно да сме фейсбук- приятели с Теб! Но, ... , няма как. Все пак съм благодарен, че има такива като Теб!

14.   Не.

15.   Аз съм жена, предпочитам си жените, но признавам, че има мъже от класа, които се поддържат и са красиви.
Възбуждам се от гледката мъж с мъж , когато гледам такива филми, тези които казват, че се гнусят явно не харесват патки, а това си е красота. :)

16.   от автора към номер 15 и 12 радвам се че има такива като вас, но явно в реалния живот никога не бихте го споделили респективно направили

особено готино е когато мъж и жена го правт едновременно на някой надарен и се целуват около него
еххх замечтах се хах