Споделена история от Секс и интимност

Срамни устни
Снощи правих много бурен секс. Срамните ми се устни са ужасно подути и изпитнам силна болка, това е нормално, но неприятно. Моля дайти ми съвет как по-бързо да спадне подутината

Коментари

1.   Изчакай ден два. Ще спаднат.

5.   В някои секс- шопове има спрейове и мазила за подобни случаи. Особено е наложително при манипулации с женската уретра ( за достигане на уретрален оргазъм ). Бъди спокойна и се радвай на прекрасните минути и часове.

6.   От авторката
Преди също ми се е случвало, спадат за няколко дни, да, но този път болката е непоносима, цялата съм насинена и кървя. Моля ви дайте ми съвети. Без обиди и глупости.

7.   Крем с лидокаин би намалил чувствителността там за някакво време, докато попадне отокът.

8.   За да ти се облекчи болката сложи свещичка Профенит, във влагалището си сложи Цикатридина. Второто може и няколко дни, за да се оправиш напълно. Като крем, с който да се намажеш си купи Витасин.

9.   Какво имаш предвид "цялата съм насинена и кървя"?? Външни и вътрешни лабии, дори да са оточни и да кървят ( толкова бурен секс!? )- ще се нормализират до дни. Но ако сте засегнали клитора и/ или уретрата, ще се наложи посещение при гинеколог. Да не би да сте стигнали и до пролапс? Ако да, и ако не сте раждала - задължително гинеколог!

10.   То бива бурно, ама чак синини, кръв и подутини... малко сте прекалили, а? Няма какво толкова да се направи. Можеш да се консултираш с лекар, който сигурно би предписал някакъв мехлем, но няма да се възстановиш с магическа пръчица. Както чета, че има и кръв, наистина няма да е лошо да посетиш лекар, да не би да се окаже, че си с разкъсвания. Съветвам те да носиш памучно бельо, което не те др

12.   Абе вие нормални ли сте бе? Подута, синя и кървяща? Това секс ли е или изнасилване? Реторичен въпрос - по скоро второто май а! Нямам думи, болни мозъци.... следващия път пак се "чук*й така!?

13.   Не е нормално, ако е било по твое желание би трябвало да си достатъчно влажна, за да няма такова протриване. Недей сама да се лекуваш, срам да няма може ако партньора е случаен да имаш и инфекция- иди на лекар.

14.   Аз съм № 9. Не съм специалист точно в областта, но ще напиша следното. Напоследък се изнамериха доста експериментатори и експериментаторки, които откриха, че жената има и уретра, къса, доста по- къса от мъжката, и при стимулирането и жената може да получи оргазъм, понякога с неподозирана сила и със скуирт. Вярно, отвора природно е малък, но някои жени настоятелно си го разширяват до степен да поема члена на мъжа. Ако авторката и партньорът и са практикували такъв секс, необходима е намесата на специалист; също и при вакуумно удължаване на клитора.