Споделена история от Секс и интимност

Не съм била с никой от години
Хора нещо се случва с мен. Някой може ли да ми каже според вас какво е? Аз съм момиче на около 25.. предпочитам да не си казвам точната възраст. Не съм правила секс от доста време. Може би от няколко години. Нямам приятел. Проблемът е че когато си легна в леглото имам чувството всякъш някой е до мен и прави секс. Усещането е като някакво изтръпване, не е като реален секс. Даже мога да кажа че страшно много ми харесва. Не мога да си обясня какво се случва и какво ми има. Дали наистина има някой или си измислям. Понякога много искам да си намеря истински приятел, но все не се получава. Имам чувството, че ще остана сама завинаги и никога няма да се омъжа. ;(

Коментари

1.   А случайно да си на 62 и да влизаш тука, за да си правиш гаргара?

2.   Значи лягаш си и усещаш, че някой вече прави секс в леглото ти ?!
Ами стани бе жена, не се ли усещаш, че му пречиш ;)

3.   На 25г момиче не може да нямаш желаещи за секс, а вероятно и за връзка... Ако нямаш, то явно много се криеш.

Може да си сложиш Тиндър, макар да не ти го препоръчвам, защото много лесно може да започнеш да курвееш и накрая да си преебеш психиката и да не можеш да се обвържеш с постоянен партньор.

4.   Ааа, авторке виждаш ли, че и други посетители започнаха да ти усещат стила на писане. Усеща се, усещаааа, колкото и да се прикриваш. Ами това което описваш се получава когато си сложила вибро яйцето в котето си, така както го описваш в предната история за "Вибратор с дистанционно". Ами на 62г. какво друго ти остава освен да ползваш вибро яйца или вибратори или кавото там се намери в секс шоповете. Аз като стигна твоята възраст ще се чувствам в същата ситуация и мисля тогава да си купя секс кукличка. Даже миналия ден видях в интернета и как изглеждат, ами много младички и секси са. Вече можели да говорят и даже въздишки и стонове на удоволствие да издават. Непременно ще си купя една и ще гледам номера на котето ѝ да е по-малък за да ми е по-готино.
Съветвам те да си останеш сама защото на твоите години мъжете кандидати са изчезнали завинаги, а може скоро да изобретят и момчета кукли. Не е лесно знам, всички ще минем по този път.

5.   И да ти кажа няма да разбереш, така че няма смисъл.

6.   Всъщност има случаи на астрални същества които обладават жени. За сефте обаче чувам, че жената е останала толкоз доволна, че отказва вече нормалният секс. Но в днешният разврат, защо не. Вместо да се зарибява по кръчмите, доставка по домовете един вид :)... Няма и опасност от забременяване, без батерии... А за омъжването, провери съседната тема да не правиш да не правиш като нея...

7.   "Всякъш"!?

8.   1, а ти случайно да си застаряващ самотен емигрант в САЩ, който е ял кучешка храна от неграмотност?

9.   Ами взимай вибратор и действай или намери някой и му кажи имам нужда да ми помогнещ с тежките мебели и си облечи нищо секси и прозрачно и си готова бе моме.

10.   Аха! Ти си от онези, които само с котки умеят да общуват...

11.   По принцип ако толкова ти се иска а няма с кой направи както каза номер 9. Повикай някой мъж в вас който ти харесва под предтекст да ти прави нещо и се облечи с нещо което прозира всичко и уж нещо правиш се наклони така че да вижда нещата ти. И така постепенно ще станат нещата, най-важното е мъжа да се чувства конфортно но не бързай да му се мяташ на врата, да не те помисли за тези леките жени. Много важно е и да сте само двамата да няма кой да ви пречи.
Абе аз ли да те уча, жените много добре знаете как да съблазнявате.
Р.

13.   Имаш желание за секс,всичко е наред,но липсата на полов живот се отразява донякъде на психиката.Не можеш да се предложиш на всеки,затова имай търпение и чакай търпеливо любовта.Използвай вибратор или пък просто се гали с ръка.Какво пък толкова,зов на плътта,ама да изпадаш в глупости от рода,че никога няма да се омъжиш...

14.   Номер 4 тва ли е тая лудата лелка, която поства нон стоп фейк теми, дето я знаеш от някви други форуми?

15.   8, не. Работещ човек в България съм, но за съжаление - не за българска компания.
Кучешка храна никога не съм ял, понеже покрай децата имаме котка.
Къде видя неграмотност?
До застаряването се надявам да ми остават поне още 10-15 години.
Със здраве! :)

16.   Н. 14, да това е същата 62 годишна баба, която във всяка тема си сменя годината на раждане. Виж как казва: Аз съм момиче на около 25.. предпочитам да не си казвам точната възраст. Глупаво звучи нали, на около 25 би означавало 23, 24 или 26, 27 и тогава защо е необходимо да не си казва точната възраст-обясни ми ти. Да, от друг сайт я зная от няколко години и там пущаше измислени теми, но никога не се появяваше в темите си, защото там имаше регистрация и за да коментираш трабва да влезеш с ник името си, а тя не искаше да чете негативни коментари. Даже в последните години докато пишеше там някои от темите й нямаха никакви коментари, защото хората знаеха, че това са фалшиви истории. Мога да ти посоча много нейни истории в този сайт, но сайта я защитава и може да не ми публикуват коментарите, както до сега са го правили много пъти.

17.   На жена не е трудно да си намери секс. Колко си висока, колко тежиш?
Да не би да си странна като поведение?

18.   Истината е, че номер 6 е прав. Има такива сексуални демони. Може би ти се случва да свършваш в просъница, когато знаеш, че не спиш, но и будна не си. Опитай с човек в същото легло. После сподели как е минало.. Как се чувства той и как се чувстваш ти във всрки един смисъл на думата усещане.