Споделена история от Секс и интимност

Не искам деца, но при някоя грешка не забременявам......
Предварителни благодарности към екипа, АКО одобрят историята ми. Хора изяжда ме едно съмнение вътрешно! Аз съм на 20, а любимото ми момче е на 17. Не, че искам деца, не, не. Странно и притеснително ми е това, че 3 пъти неволно се е изпускал в мен и аз последният Път бях в овулация 2-ри ден. Пия винаги Ескапел, но ако съм забременяла нали трябва оплодената яйцеклетка да се изхвърли под формата на цикъл, НЯМАШЕ ТАКОВА НЕЩО... Какво мислите вие? Възможно ли проблема да е в мен, защото въпреки на 17 не мисля, че "не е доразвит" все още.

Коментари

1.   Ако пиеш ВИНАГИ ескапел НИКОГА няма да имаш деца!
Чудя се и ви се мая на акълите лапета

2.   А ама ти наистина ли си тръгнала на това хлапе да му правиш бебе!!!
Божеееее на къде е тръгнал света.

3.   Не ти трябват деца. Ти си венецът на еволюцията. След теб и потоп.
Животът ти е даден да си гледаш рахатеца, кефчето, кариерката, забавленията и удоволствията. Никакви отговорности, дълг и задължения! Само чиста консумация! Ако може и на аванта...

4.   Ескапел само ти обърква цикъла. Пък ако се притесняваш за нещо отиди на гинеколог.

5.   Е какво се чудиш, това са тийнейджъри. Ти по различен/различна ли беше?
Деца мои, гледайте да не се налага да пиете такива лекарства, защото те както ви спасяват от един проблем, така ви вкарват в друг.

6.   Ще си докараш страхотни ядове с този ескапел. Това не е аналгин, а бомба с хормони. Може би заради това нямаш цикъл в момента. Обърква ти се всичко.

7.   Ескапел е само за спешни случаи и се пие максимум 1 път в рамките на цикъла. Иначе прецаква хормоните.

Ако толкова искате секс без презерватив вземай противозачатъчни, но имай предвид, че и те малко прецакват хормоните.

8.   "Не искам деца, но при някоя грешка не забременявам......
... Не, че искам деца, не, не."

Научи как се използва частицата НЕ!

9.   Аз ли съм тъп или в заглавието няма никакъв смисъл? Нататък ме е страх да чета.

10.   <9> Мацката мисли, че е ялова щото оня се е изпружвал в нея докато е в овулация, ама не хванало.

Нещо такова ;)

12.   От Авторката: Благодаря за критиката първо!
Може би не ме разбрахте, взимала съм Ескапел 3 пъти в различни периоди на годината, но ВИНАГИ след като се изпусне в мен, защото точно когато се изпуска аз съм в овулация!!! НЕ ИСКАМ ДЕЦА И НЕ ПРАВИМ ТАКИВА ОПИТИ, ЗАТОВА ВЗИМАМ ЕСКАПЕЛ СЛЕД НЯКОЯ ГРЕШКА... Притесненията ми са, защоъо в период на овулация би трябвало да забременея и със приема на Ескапел оплодената яйцеклетка да се изхвърли под формата на цикъл, но не се случва така. Дефакто не съм забременявала и точно това ме притеснява дали пък може ми не мога да имам деца... в бъдеще....

13.   Всъщност, това е мит. Ако яйцеклетката ти вече е оплодена, Ескапел няма да премахне плода. Това е хапче за бърза контрацепция, а не хапче за аборт. Това прокървяване след прием на хапчето е страничен ефект, който не е задължителен. Добре е и да не се случва, защото иначе цикълът ти съвсем се обърква. Впрочем, не е хубаво да прибягваш до такива медикаменти твърде често, пазете се повече.

14.   Ескапела не се пие току така. Само в крайни случаи. Все едно да си правиш рентгенови снимки всеки месец, ей така профилактично.

15.   Какви деца, какви тийнейджъри - на нейните години някой хора имат деца. Докога ще дундуркате българската младеж? Ескапел е за краен случай, при не по-къс период от 6 месеца, разбърква хормоните и е вреден. Ако попрочетеш малко, мила госпожице - понякога спермата много по-късно опложда. В рамките на 3 дни.

16.   Мацка, прочети поне листовката на ескапел, преди да пишеш такива теми.
Ето ти отговорът.
".. Ескапеле се осъществява като:
-спира отделянето на яйцеклетка от яйчниците;
-възпрепятства оплождането от спермата на вече отделени яйцеклетки. "
Ти не стигаш до оплодена яйцеклетка първо на първо. Прочети в интернет колко време отнема на една яйцеклетка да бъде оплодена след полов контакт. ;)
Моля ви се, хора, образовайте се поне малко преди да правите секс. Има я цялата информация на един клик.
5 минути четене ще ви спаси от милион тревоги.

17.   Никаква сексуална култура!
Нали за това го пиеш тоя Ескапел? !?
И как засече, че си била в овулация? С приложение на телефона?
Потресена съм и това е причината да пиша несвързано...
То цялата история е такава

18.   Това официално е историята с най много бисери XDD още от заглавието стана ясно

19.   Не ти ли стигна да тролиш с темата "Работата (сигурност) или Любовта????", че и това трябваше да измислиш?

21.   Направо го зарязвай. И винаги прави секс с презерватив. Три пъти се изпускал? Щом се вързваш значи си глупава и наивна.