Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е?
Добър ден, искам да попитам понеже ми е странно или аз нещо не съм нормален, когато се хвана с някоя нова и като се целуваме и започне дa ме задоволява орално после катo я целувам ми става гадно понеже мисля, че и на други е правила това което и на мен и ми става един вид гадно, защото се сещам, че е гълтала примерно и на някой друг и аз я целувам, само аз ли съм така или? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Е нали си е измила устата (надявам се) преди да почне с теб... Иначе е нормално да го е правила с други, както и ти си го правил с други.

2.   Това порно ви проми мозъците!

3.   Ами и ти като си лизал путки и на нея сигурно не и е хуабво като я целуваш.

4.   Ама, докато ти прави фелацио, не ти е гадно, нали?! Тогава не се сещаш за другите ѝ партньори - егати лицемера си.

5.   А ти като си лизал разни други,тя как те целува?!

6.   Такъв е живота гнусен и ще става още по-гнусен.
Че ти ако и разбереш миналото и с кой,къде,какво,как няма да искаш и здравей да и кажеш!
Р.

7.   Затова едно време се ценяла девствеността

8.   Автора: Е то много ясно, че както аз така и тя си мием устите, ама някой път като се сещам, че освен моята сперма е гълтала и на някой друг и аз я целувам отвръщавам се, и не става въпрос само за даденото момиче, имам предвид всяко момиче и т.н, може - би не е добре да мисля за това, понеже предполагам е възможно да се отвратя до голяма степен и да стане по - лошо...

9.   Ти да не си тоя с темата дето го е гнус от проститутките щото някой им свършвал в устата преди тебе?

Така твойта сперма в нейната уста, нямаш право да се гнусиш, ако не ти харесва вкуса и не пии бира преди секс.
А и ако тя няма опит надали ще ти е толкова хубаво с нея, така че не мисли каквото било било.

10.   Ми не ме е гнус и го намирам за нормално след като някого не го притеснява. На мен идеята по-скоро ми харесва. Никога не съм ползвал услугите на проститутка, нито съм го правил в компания с други на една жена, но мисля, че при определени обстоятелства... бих. Въпрос на психологическа нагласа. Мен ме е гнус от други неща - побърквам се, веднага ми се повдига от кофти (човешки) миризми. Даже и от пушач(к)и. Но просто ги отминавам. Всеки има право да бъде себе си, да прави каквото му харесва (стига с това да не пречи на околните по какъвто и да е начин).
Друго - касаплъка е доволно гнусно занимание, но едва ли не обичаш месце...

12.   Сексът не е за гнусливите, а любовта не е за страхливите!

Друг е въпросът, че повечето от вас през целия си живот няма да разберат нито какво е секс, нито какво е любов. Ще се задоволяват само с някакви жалки имитации и на едното, и на другото, понеже не са способни на нищо повече. Но затова пък, ще си мислят, че всичко им е пределно ясно, и даже ща дават съвети по форумите...

13.   № 10 и другите са прави. Щом ти можеш да свършваш в устата на една жена и ти харесва да гълта спермата ти, трябва задължително да си готов безотказно да я лижеш, дори по ануса. На жените са им чистички и почти без косми. За никаква гнусливост не може да става и въпрос.