Споделена история от Секс и интимност

Семинарите на Кобилкина
Някой ходил ли е на семинар на Кобилкина?
Доволни ли сте?
Промени ли се вашият живот?

Аз не съм от София,имам една от книгите и и съм впечатлена,
заслужава ли си личната среща?

Коментари

2.   Заслужава си само да се издумкаш с пари. Ако Кобилкина ти е еталон за каквото и да е, значи извинявай, но си много зле

3.   Ако чакате Кобилкина да ви оправи секса, а не това което чувствате, много жалко. Кобилкина нищо ново не казва, тя си гони келепира, а наивници й пълнят касичката! Като религиозен проповедник е, търси си наивници!

4.   Ти по-добре гледай личния ѝ пример на Коврилкина - какво направи с българското момче (Делчо), за което беше омъжена. Използва го, първо за да стъпи на българския пазар, и второ за да вземе европейски паспорт, с който и отпраши към Гърция, да се пласира на по-доходоносно място...
Ма и там нещо май не ѝ потръгнало, вероятно защото е ялова от многото "полигамия" и "разкрепостеност"...
Иначе красиви думи, съвети към другите, които сам не спазва, и теоретични въздушни кули, всеки човек с интелигентност около средната може да реди...
Та моят съвет е - гледай си живота (който, между другото, е най-добрият учител) и недей да слушаш разни футки, които отиват от никъде - още по- за никъде...

5.   Не съм, но една позната беше и каза, че според Кобилкина "бедният мУж не трябва да съществува". Ти си прави извода струва ли си.

6.   И от какво си впечатлена? От съвсем баналните азбучни истини, които тя безсрамно си приписва за открития? Зигфрид Шнабл казва същите неща.

Alpha, ж. 29 г.

7.   Ако се интересуваш, мога само да ти споделя някои факти за Кобилкина;
Тя е била проститутка в русия, което доказва нейния морал и сексуален опит. Тъй като там не може да постигне повече от това, да й плащат за секс тя идва у нас, и на база на миналото си, от проститутка става, , сексоложка"!
България е единственната страна в света, която приема и развива руски проститутки от всякакъв калибър, като им дава голямо поле за изява!!!
Лично аз бих подходил с голямо СЪМНЕНИЕ, към нейните съвети и, , курсове", просто не мога да вярвам на бивша проститутка, дошла у нас!

8.   Лично аз тази жена изобщо не я харесвам, за да отида на нейн семинар. Говори за женственост и съблазнителност, а тя самата поне за мен нито ми изглежда женствена, нито съблазнителна. Даже е недодялана и дори не е хубава (лично мое мнение). Така че няма как да отида при такава за да ме учи на нещо си. Освен това всичката тази информация, която преподава я има в доста руски сайтове и книги. В България нямаше тази информация и тя затова си намери ниша тук и балъците, които не са чували за тези неща веднага и се хванаха и започнаха да си дават парите. Особено ме отврати, когато беше пуснала някакви капки за богатство. Капваш капчиците и ставаш богат, да бе да. Да наистина някой става богат, но не си ти, а тя. Някакво малко шишенце струваше 80лв, ако не се лъжа. Честно казано ме е яд, че толкова хора и се хващат на тая хитра рускиня и и пълнят джобовете. Но ти си прецени, има някакъв сайт където си пише глупостите, може да прочетеш за какво става дума.

9.   Има си телевизионно предаване на Наталия, така че не виждам смисъл да се дават пари за семинарите й!