Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да съм бременна?
Здравейте! Напоследък съм много уплашена дали не съм бременна. С приятелят ми го правихме 2 дена след цикъла ми, но не е свършвал в мен и го извади около 20мин преди да свърши. От неделя ми се вие свят, подозирам че е от нисък хемоглобин, но пак ме е страх. Днес си направих тест за бременност и беше отрицателен. Минали са 10дена от половия акт. Моля Ви помогнете ми, защото наистина много се притеснявам.

Коментари

1.   Той го е извадил, преди да го вкара, бе!..

2.   Дишай, не си бременна, вземете се образовайте малко за овулация, еякулация, предпазване от бременност, процентна вероятност от забременяване в различните случаи, тестове за бременност, кога са точни, доколко са точни, какви са методите са предпазване от бременност, кой от тях е най-подходящ и ефективен за вас и прочие...

Смятам, че животът на човек ще е много по-лесен, ако преди да върши дадено нещо, отдели няколко часа, за да се информира по темата.

Успех ;р

4.   Госпожата по биология ми е казвал че дори след свършване на цикъла най -малко 2 дена трябва да се изчака за интимни взаимоотношения, защото има шанс да забременееш.

6.   ебахти мъжа дето имаш както и да живеем в 21в чете бе ора за тая работа има интернет ползвайте го и за нещо пололезно освен да поствате тъпи неща във ФБ.
За да ти се проявят някакви симптоми трябва да си поне във 2ия месец. Теста отчита най- вярно сутрин с първата урина, минимум 14 дни след закъснението на цикъла. Пък и щом е свършил извън теб и както казваш ти 20мин го е извадил по- рано как въобще ти хрумна? Виенето на свят изобщо не е критерии....
Наистина седни и прочети какво пише дори и само в интернет. Четете повече книги статии просто се образовайте за да сте полезни на себе си и да имате самочувствие, не приятеля ти да се чуди как не си запозната
Ж 20

7.   Спи спокойно, на мен веднъж ми закъсня с 3 седмици. Бях се уплашила доста, първата седмица даже тест не посмях да си направя, но не бях бременна.

8.   Моме да не е 20 секунди, че ако не е скоро ще сте в рекордите на Гинес

9.   Абе много ми е странно, иначе много разбирате от секс и от връзки, на по 20г сте спали с неизвестен брой мъже, прави ли сте сигурно какви ли не чудеса под завивките. Последно го разбирам от факта, който сама изтъкна Авторке "извади го двайсет минути преди да свърши" къде го е вкарвал през това време не ми се мисли. Малко информация не е трудно да се намери бе момичета, след като имате сериозни приятели мислете ги предварително тези работи. Тук пишат хора с сериозни проблеми а не с въпроси" Възможно ли е да съм бременна? " айде сега в това развратно време и девствениците вече забременяват.
Жена на 32г.

10.   Да си чувала за предсеменна течност. Това е течноста която се отделя при възбуда и увлажнява неговия полов орган. Тази течност също съдържа сперматозоиди дори и да са в много малко количество. Така че от нея също може да се забременее, даже има докажани такива случай, но процента е много мълък. Така че, това че не е свършил в теб не гарантира твоята безопасност. Така че винаги използвай предпазни средства.
Сега по въпроса ти. Направила си тест това е добре. Един тест е най точен поне седмица след половият контакт и освен това се прави с първата сутрешна орина. Ако искаш 100 % сигурност просто отиди на генеколог. Но за да ти каже с точност трябва да са минали поне 3 седмици, тъй като преди това плода е твърде малък и не се вижда, а изглежда като киста. Друго което можеш да направиш е да идеш на лекар и да проверат дали си бременна чрез кръвен тест, но за това трябва да е минало поне седмица.
Следващия път просто използвай предпазни средства, а ако стане някакъв инцидент просто изпий хапче против бременност за да си се чувстваш ти самата спокойна.

Ж 21 г.