Споделена история от Секс и интимност

Женската бройка
С колко мъже сте били? Аз съм жена на 38, била съм с 11 мъже и 1 жена. Водя полов живот от 18 годишна, а срещнах съпруга си на 26, значи за 8 г. преди него съм имала 11 сексуални партньора. Това нормално ли, или е много/малко?

Коментари

1-50 от 96

1.   С нито един ! Мъж съм ;)

2.   Не е само до бройка, а и до манталитет. Тези 11 бройки от връзки ли са, от секс за една вечер ли са, от приятели с привилегии ли са или си изляза с тях с идеята за връзка, а те са натаковали и не са се обадили. И тези неща имат значение.

А най-голямо значение има дали след тези бройки ще се кротнеш, като се омъжиш. Защото повечето с бройки не се кротват и след брака или поне се озъртат постоянно.

3.   Била съм с двам , втория ми е мъж . За мен 11 са много.

4.   Аз съм 1, но и аз като 2 си задвам подобни въпроси.

Какво значи "с колко мъже сте били" ?

Амортизира ли се жената, изтърква ли се ? Щото ако е за амортизация един може да те амортизира колкото 10 ?

Та какво значение има дали си спала 100 пъти с 1 или по 4 пъти с 25 мъже ? :)

5.   Приятелката ми е на 21, аз съм 7 ми брой. Няма секс за една нощ без комуникация.

Бившата ми като тръгнахме беше на 23 с 11,12 бройки, секс за една нощ, няколко имаше допълнителни за орални и имаше изневяра напук на нейн бивш приятел !

Като цяло всичко над 10 ми звучи зловещо,а за момиче на 21, както е приятелката ми и 7 ми идват в повече, смятам че 3-4 е нормално. За жена на твоята възраст е дори престижно 11.

Като цяло тези на по 20 години вече са с по 20 и отгоре бройки и това са от 10 поне едно 6-7 момичета и много рядко да са с по по-малко.

Бройката е важна, защото е неприятно жена ти да са я мандръсали цял отбор, като си ги представиш, да са й свършвали в устата, която целуваш вечер с любов и да е използвана за единия секс от някой и така ще си бъде.

Скоро гледах едно стори на момиче беше на 17, питаха я кога е правила секс за пръв път. Пише, на 16, до тук добре, с колко партньора си била и тя написа с 11. Фактически за 1 година има 11 сексуални партньора и ти си прави сметка малко ли са много ли са, но пред нея има още поне 5-6 години на година по 10 какво става ?

Аз имам приятелка, която всеки ден е с различни момчета на гости у тях, излиза само с момчета и говори разни неща, е предполагам е била с над 30,40, а е на 26 и като се сетя за думата ку*ва и тя ми е олицетворение за това.

Няма как, тежат си тия бройки..

Жалкото е, че имам приятели мъже, които се хвалят, че са минали 40-50 и че не им помнят имената, защото и това не е приятно вероятно за жената, ако имаш връзка с такъв мъж. Въпреки, че се говори, че ключ който отключва много ключалки е ценен и незаменим, а ключалка, която се отключва от всички е най-лошото, вие преценете

6.   Божеее авторке, ама ти си била светица бе госпожо. До 26 години само 11 мъже. До 27 годишна моите бройки вече бяха надминали 70. Винаги съм ги карала да използват презервативи, даже пред мен са ги купували за да съм сигурна, че всичко е наред и ако останат някои неизползвани те остават при мен и така със всеки мъж. Имах една приятелка която беше си обещала да се омъжи за стотния мъж и така направи само, че вече наближаваше 29 год. Роди момиченце след една година. Не знам дали дъщеричката й е последвала примера на майка си. Две години и половина след нейния брак аз заминах да живея в друг град и загубихме връзките си. Какво е станало с нея после не зная.

7.   Според мен жена с много бройки никога няма да се кротне, дори и да не изневерява, все други ще са и в главата (както каза някой по-горе). Същото се отнася и за мъж.
Едно изказване на баба ми, ми допадна много веднъж: Мъж/жена, които са пушили, пиели или ходели по жени/мъже, дори и да спрат някога, акълът им е все там. Напълно подкрепям това твърдение и съм го виждал да се доказва много много пъти.
11 не са малко, според мен, но това си е лично мнение.
Аз лично жена с много бройки, която да е стойностна и "свястна"(всички различни значения на думата) не съм срещал, както искате го разбирайте. Общувал съм с много от всички възрасти. Не говоря само за жени, с които съм излизал или имал връзка, а и за познати просто, за гаджета на приятели, колежки и т.н. Може да звучи като стереотип, не искам да обидя никой, просто е факт, поне при мен такива са наблюденията.

8.   До 4. Амортизира се да, но психически, емоционално . Същото се отнася и до мъжете. Който има голяма бройка, има защо да я има!

9.   За мен не са проблем бройките сами по себе си, а факта че ми е трудно после на такава жена да и имам доверие, а връзка без доверие не става.

Защото замислете се, при положение че тя преди мен е била с 15, как да повярвам, че с мен 16-тия вече ще е различно и ще се кротне веднъж завинаги?

Макар че съм съгласен, че има и скрити лимонки, които уж девствени, а от после си отварят очите и задминават всички. Да, има и такива, които наистина се кротват. Но колко са и как да повярвам, че моята жена ще е от малкото с много бройки, които са се кротнали? И струва ли си да рискувам с такава жена и да рискувам примерно едни 10 г. от живота си, да и правя деца и т.н.?

Защото хойкането си е до манталитет. Обикновено или го имаш, или го нямаш. Това с промяната не го вярвам, че в повечето случаи е възможно. Ако хойкаш на 20, твърде вероятно е да хойкаш и на 30, и на 40, и на 50. Даже като гледам жените, на 40-50-60 се разгонват още повече.

Иначе твоите бройки не са много, ако наистина, ама наистина си решила да се кротнеш и акъла ти не шари по други. Но ако това е временно явление...

Аз затова под номер 2 питах това връзки ли са, секс за една нощ ли са. Защото едно е да си имала 11 връзки по 8 мес., друго е да си имала 1 връзка и през това време да си изневерявала, трето е да си си лягала за по една нощ с 11 души. Ако е първото - иди-дойди, 11 е добре. Обаче ако е второто или третото, силно бих се усъмнил в теб.

11.   Аз съм на 31 и са около 20, от които 4 - 5 да не са били за една нощ. Полов живот водя от 19 и до 28 бях моногамна. После ми е трябвало секс, съответно съм го търсела. Абсурдно ми се струва жена над 30 да чака "любовта на живота си" и да седи на сухо. Поне според мен. Но момиче под 25 да има много връзки за една нощ не смятам за нормално. Психически не си стабилен на тази възраст за такъв начин на живот.

П.С., който иска нека ми преписва древни професии. Живея живота си както сметна за добре и не съм навредила никому.

12.   към 8 (аз съм 4)

Като гедам и чета темите тук психически доста по-амортизирани са тия жени с почти никакви бройки ;)

Ако сайта не беше анонимен едва ли някоя щеше да си признае
за повече от 3-ма, а тук гледам вече 100 бройки чукнаха .. буквално ;)

13.   Здравей те аз съм мъж на 27 години. Преди време имах основно сексуална връзка с една дама която беше 3 години по голяма от мен. Аз бях нейния 65 сексуален партньор. Прозвуча ми доста като ми каза за първи път, но това е начина на живот който е избрала. Найстина е умна и красива жена дори бих каза изключително красива. За нея секса е основно физическо забавляние, не влага в хего толкова чуства и емоции.

14.   Самата "амортизация" не е толкова проблем, тя кожата долу е здрава и еластична... Проблем е, че такива жени обикновено са безконтролни, безразсъдни и имат слаба воля, а неразумният им подход към секса само усилва тези им качества. Ето примерно на номер 6, ако приемем, че е истинска история, приятелката обещала, че щяла да се омъжела за 100-ния си сексуален партньор и да има дете от него. Може 99-тия ѝ партньор да е бил по-подходящ, може дори 15-тия да е бил по-подходящ, но тя е превърнала създаването на нов живот в някаква детска игра.

Иначе безразборният секс е като наркотик, който влияе на окситоциновата система в мозъка, както например прекаляването със сладко влияе на серотониновата система. Както има емоционално хранене, така има и емоционален глад за секс. Хората в депресии, особено жените, обичат да ядат сладко, защото инсулиновият пик временно покачва серотонина и депресията изчезва за няколко часа. Подобно е и със секса.

15.   Има такава тема вече.
0 бр. на 28 съм.

16.   Аз съм на 31г. и съм била с двама до сега. Дано не съм расмяла някой хи, хи, хи!

17.   То ако трябва на всеки поискал да дига е краката тя каква бройка ще стане рекордна. Една е истината жена тръгне ли кучета я Яли. Шафран тия става

18.   От бройките на жената се плашат единствено неуверените мъже и тези, които си знаят, че са неконкуретно способни. Естествено, че ако не те бива в кревата, няма да искаш да те сравняват с още 10 човека. И естествено ще го прикриеш с някакви високопарни глупости за морал и амортизация, ама иначе ако ти падне някоя сгодна за една нощ и няма да и простиш. Лицемери.

Авторке, била си с различен всеки девет месеца, кое му е многото?

Дядо Торбалан

19.   Аз съм на 27 и съм бил с 2 жени, като с едната имах връзка 4 години. Честно казано, адски много ме е яд, че имам толкова малко опит. Живота е за да се живее, какво мислят другите и какво е нормално за тях не трябва толкова да се обръща внимание.

20.   хахаха Дядо Торбалан пак се изтропа на метеното. Няма такова перде.

Дядо Торбалан и Black Sabbath са талисманите на сайта. Без тях нямаше да има колорит.

21.   8, ж, 24.

22.   <20> В живота на всеки мъж идва време, когато падне ли ти навита жена не питаш с колко е била ;)

23.   8 броя, на 33 съм
Нямам секс за една нощ, но пратих 3-ма да учат или работят в чужбина. Иначе щяха да са по-малко.

26.   9, на 23 години съм, жена. Вече съм омъжена и нямам никакво намерение дори да поглеждам друг мъж. Било каквото било, щастието е да намериш половинката си.

27.   Аз пък съм на 22 и имам само една бройка ... това лошо ли е? (жена съм)

28.   Ей н22. Това се отнася за жените. Мъжете може и сами да си стоим. Ние нямаме нужда от друг човек, за да се чувстваме завършени.

29.   Авторке, в секса няма нищо нормално или ненормално. Различни хора, различни сексуални желания. Важно е да има взаимно уважение и да няма насилие. Всичко останало не бива да се ограничава защото както казах, хората са различни. Това което за едни е странно за други е върха на удоволствието. Ако на теб ти е кеф, всичко е ок. Ненормално ще е ако не си доволна от сексуалния ти живот като цяло.

30.   18, Торбалане, не бъркай двата щата.

Ако е просто да задоволя нагона всяка жена дето ми го вдига става, независимо с колко партньори е била. Даже наскоро правих секс с една такава от Тиндър. Сексът беше супер. Но такава жена не бих си взел за съпруга, не бих искал деца от нея. Честно казано тази мацка от Тиндър не я виждам в стабилна връзка поне в скоро време, въпреки че беше на 27. Просто манталитетът ѝ е такъв - купонджийски. Да счупи колкото може повече курове.

Така че както жените се чукат с "лошите момчета" и после ходят при по-улегналите и свестни за сериозни връзки, така и мъжете си ползваме разни разпоретини, за да се изпразним качествено, пък когато стане въпрос за сериозни отношения и деца търсим по-свестни жени.

31.   Както се казва-безгрешния да хвърли първия камък
Както на мъжете не им харесва да си представят мацката с колко много е била,така и на жените не е приятно да си представят момците до тях колко пъти са правили орална и подобни на бройките си
Нещата са взаимни
Не харесвате някой/някоя с много "бройки"?Какво правите там тогава?
Правите това да станете поредната бройка и вие да имате поредната бройка и толкова
Всички сте квит
Отделно че никоя умна жена с акъла си няма да дава обяснения на настоящия си за миналия си живот.Но радвайте се-жените са предимно глупави

32.   С доста съм била преди моя мъж, не всички бяха сериозни. Смятам че това е опит и шанс да предложиш повече в емоционално и изическо отношение след това.

34.   Аз съм на 20 г., почти 21 и имам 7 бройки за сега. Не съм имала сериозна връзка и в скоро време не мисля и да имам. Бройките най-вече са ми от приятели с привилегии, другото е секс за една нощ, макар и не с пълен непознат от дискотека. Винаги съм го правела с презерватив. Водя полов живот от 15-годишна, оттогава сменявам 1 партньор на година, известно време нямах в продължение на година и половина или 2, друг път по 2-3 на година. Причината да нямам сериозна връзка и да не съм имала е не, че не съм искала, но единствения човек, който съм обичала беше крайно неподходящ за мен и просто не стигнахме до никакви отношения, макар и да си личеше, че прехвърчат искри между двама ни. Но просто не се изяснихме и не се получиха нещата. С него дори не сме се и целували, камо ли секс. След като не се получи с него повече не успях да се влюбя, може да се каже, че рядко имам и сексуално желание, само ако срещна човек, който ме привлича иначе по начало не изпитвам такава нужда. Често излизам, имам доста обожатели и със сигурност не си лягам с всеки срещнат, въпреки че на доста хора сигурно ще им се стори много моята бройка, но не ми пука, честно казано. За мен да имаш сериозна връзка не е малка стъпка, защото когато съм сериозна искам наистина да бъда сериозна, а като чувствам, че не мога да съм само с един човек, съм директна. Мразя изневерите и не виждам смисъл да съм с 1 човек, с който не намирам други допирни точки, освен секса /а той бързо ще ми доскучее/ и едновременно да се забивам с други зад гърба му. Просто е тъпо. Не ме интересува дали съм курва или не, просто искам да съм свободна и да не наранявам никой. Ако обичам един човек, правя всичко за него, но ако не, няма да го лъжа, защото знам как е.

35.   Няма как да не изпитам любопитство, на какъв принцип е одобрен коментар номер 20. Допринася ли с нещо за дискусията? Изказва ли аргумент? По темата ли е? И не на последно място, ако аз направя подобен коментар, ще бъде ли одобрен?

Дядо Торбалан

36.   На 40 с 4. Двама в тиинейджъските години. С двама във връзки. Не искам да има пети. Бих искала да остана с този мъж с които съм в момента. Но честно казано, не се гордея. Тая броика ми св вижда твърд малко. Не заради друго а за опит. Въпреки че с последният си партньор мога да говоря за опит. С първите трима сега разбирам че почти нищо не съм правила. Мисълта ми е че не бройката прави опита. Абе не знам коя цифра е много или малко. Любопитно мъжете как го виждат?

37.   20, по- колоритното е че нападаш Дядо Торбалан, защото има различно от твоето мнение и споменаваш друг човек (мен), който до момента не е взимал никакво участие в темата. Ако си измислиш псевдоним и продължиш в същия дух, ще ни надминеш и двамата.
По темата - мисля, че при всяка жена е различно. На някои винаги им е било в природата да са леки, при други определена бройка ги променя, но това е строго индивидуално. Ако смяташ изневярата за нещо лошо и ако

Black Sabbath

38.   58 мъже точно и повечето са били млади и секси момчета и са ми свалили звезди и колко ми обяснявали в любов и да знаете че, не съм курва.
сега съм на 47 години и се омъжих на 41 и съм с две прекрасни момиченца, била съм много развита като малка и гърдите ми се оформиха на 11 години и съм красива жена и секси тяло и не съжалявам за нито един, секс за една нощ не съм правила никога, просто ги зарязах след няколко месеца а колко плакали горките тогава ама не го правих нарочно, просто изискванията ми се промениха с годините и наистина съм ги харесала.
чак на 41 намерих мъжа ми и се укротих и си живея щастливо.

39.   На 25 съм аз, била съм с 5. Единият беше първата ми любов, двама от две сериозни връзки и двама за вдигане на самочувствието в скапан период за мен и честно казано съжалявам за тях. Открих, че сексът без чувства не е моето нещо и не се чувствах добре след това.

40.   Bs, ДТ, човек да не си каже мнението. Не съм използвал обидни думи, какво ми скачате?

Защо ми бил одобрен коментара? Ами точно вие ли го казвате, дето сте оспамили половината теми :)

41.   40, точно така, не е човек да си изкаже мнението. Дядо Торбалан пише коментар - нападате го; аз изобщо не съм присъствала в темата - бивам спомената. Наистина не е човек да изкаже мнение. Не коментирам нито във всяка тема, нито в половината и ако обичате, спрете да определяте кой къде коментира и в колко теми, било аз, Дядо Торбалан или някой друг.

Блек Сабат

42.   Номер 30, както написах по-горе - лицемерие. Презираш я, но я чукаш и всъщност се държиш точно, като нея. С какво си по-различен от момата от Тиндър? Повече ли ставаш от нея за сериозна връзка?

Дядо Торбалан

43.   Ми това си е моето мнение. Какво съм виновен, че не ти харесва и не носиш на критиката, която само ти виждаш? Ти като си се изказвала по същия начин за разни хора по разни принадлежности и си обобщавала н пъти всички мъже, защо не рева тогава?

44.   Номер 40, с какво мнението ти е полезно за темата?

Дядо Торбалан

45.   43, имай си мнението. Като за теб сме талисманите на сайта, ок, благодаря. :D Но в тази тема ти нападна Дядо Торбалан, защото не ти харесва мнението му, спомена мен, без изобщо да съм коментирала до момента и е нормално да ти отговорим. Преди да започна да категоризирам хората, мен ме категоризираха много пъти. Първоначално бях с крайно леви виждания, после с крайно десни, бидейки расист и хомофоб за кратко, сега не съм нито едно от двете. Всеки си има своята индивидуалност. Хората се променят, променя се и техния мироглед. Плюс това, започнах да осъзнавам, че всеки има своята истина за живота, което обезсмисля много от споровете.

П.С. Не те нападам.

Блек Сабат

46.   На 30 години съм, сексуално активна от от 17 годишна - спала съм с 15-16 мъже и 2 жени. Омъжена съм от 6 години и нито един път не съм изневерявала на мъжа ми, така че не знам защо решихте, че всички по-разкрепостени на младини не стават за семейство.

47.   С 4
на 17 съм

48.   Аз съм на 22 и сегашното ми гадже е 3-тия с който го правя. И другите ми бяха гаджета и никога не съм го правила само за една вечер, няма и да го направя. А тези, които говорят, че го правят, заради опита направо ме отвръщават. Това е все едно да искате дете "За да има кой да ви гледа на старини". И друго. Жените с многото бройка винаги ще искат още. А аз без чувства не мисля да правя секс. А жените с многото бройка е толкова вероятно да се кротнат, колкото аз да започна да го правя с много мъже. Аз единственото което искам от живота и от секса е да намеря човек, с който мога да съм завинаги и да гледаме сериали на 70 години. И удоволствието от секса, аз не го намирам само в самия секс, а и в човека до мен. Някой ако ще да е и най-страхотния мъж в секса на света ако нямам чувства към него няма да ми хареса. Знам, че ще ме обиждате или няма да ми повярвате, ама на мен Не ми пука и това също е хубавото в живота ми.

49.   ДТ, с каквото и твоя. С изразяване на мнение.
БС, дори и да нападам, какво, нямам ли право?

50.   46, не си разбрала. Не всички, а повечето. В този смисъл си е риск. Аз не бих го поел, за другите те си решават. 6 г. не са критерий. Изпитанията в брака най-често започват след 10-тина години и повече. Но ти пожелавам да не се налага да изневеряваш и брака ти е щастлив.

51.   На 20, с 2ма. С нито един не е било любов, с единия имах кратка връзка. Странното е, че на хората, към които съм имала повече чувства, не съм позволявала да стигнем до такива отношения. И с двамата просто преспахме веднъж и после просължихме, защото ни е харесало. Първият ми беше много приятен и беше влюбен в мен, във втория аз се влюбих, но не ми отговори на чувствата. Не съжалявам нито за тях, нито за това, че не съм спала с другите.

52.   49, ще повторя въпроса си, с какво мнението ти е полезно за темата?
Аз изразявам становище по темата, ти - не. Твоят коментар е с най-общ ad hominem характер. Именно за това ми е любопитно, защо един коментар без аргументираща стойност, съдържащ профански изрази е одобрен.

Дядо Торбалан

53.   49, нападай и си изказвай мнението, колкото желаеш, но знай, че и другите имат правото на същото и точно заради това право ти негодуваш в момента. Ти нападаш и теб те нападат, ти изказваш мнение и другите го правят. Въпреки това, аз лично не те нападам, просто ме спомена и аз ти писах.

Блек Сабат

54.   Дт, аз пък изразявам мнението си относно теб, незаконно ли е?
Бс, свободна си да ме нападаш.

1-50 от 96