Споделена история от Секс и интимност

Женската бройка
С колко мъже сте били? Аз съм жена на 38, била съм с 11 мъже и 1 жена. Водя полов живот от 18 годишна, а срещнах съпруга си на 26, значи за 8 г. преди него съм имала 11 сексуални партньора. Това нормално ли, или е много/малко?

Коментари

51-96 от 96

55.   Номер 54, ще потретя въпроса си, с какво мнението ти е полезно за темата? Ако мнението ти за мен е аргументирано, то може да хвръли сянка върху цялостният ми кредит на доверие, макар, че това си е ad hominem. Мнението ти обаче не е аргументирано. То е празна постъпка на леке, която бих подминал, както съм подминавал десетки такива. В случая ми е интересно, защо модераторите са одобрили коментар, който:

1. Не е по темата.

2. Съдържа профанщини

3. Не съдържа аргументирано послание

4. Ще одобрят ли мой коментар, който отговаря на същите критерии?

Както виждаш, аз в началото не отправих въпрос към теб, ти не си в състояние да изложиж свързано и аргументирано, каквото и да е. Питането ми е по-скоро риторично, като се има предвид практиката модераторите да не се обясняват.

Смятам, че одобряването на подобни коментари е вредно са spodeli, ето как темата се напълни с ненужен offtopic.

Дядо Торбалан

56.   А твоя въпрос дали съм бил полезен с какво е полезен?

57.   Опа, вече настъпаха някой по мазола и почнаха нападките:)))
Аз също смятам, че мъжкото отношение относно женските бройки е лицемерно!
Лицемерно е като цяло, че се иска жената да е разкрепостена в секса, да изпитва оргазми, да й е хубаво колкото на мъжа, да има желание като него да прави секс....ама всъщност да не прави!!!
Да няма база за сравнение, да не знае кое как й доставя удоволствие, да смята че ако се възбуди и поиска секс от някой е не знам каква си!!
И после, като жената се ожени и не желае да прави секс с мъжа си, защото й е втълпено , че секса е нещо "срамно" , мъжът пак се прави на "жертва". Че видите ли "фригидната" му жена не му пускала и той затова ходи по чуждо:)))
Или мъжете се чукат на ляво и дясно, после лъжат някоя малка, като й направят бебе, защото момичето е "свястно" т.с. няма мн. сексуален опит и после реват, че тя тръгнала по чуждо и станала ку*вентия...Ами така, е както те са се наживели, така иска и тя...
Така, че мили ми момчета, както искате вие секс, така го искат и жените...И е по-вероятно "скромната " да ви изневери, а не тази , която се е наживяла и вече е решила да създаде дом и семейство:)))

58.   Номер 56, ще почетвъртя въпроса си, с какво мнението ти е полезно за темата? Колкото до моя въпрос, той илюстрира, аргументирано, използвайки те за нагледен пример, критериите за одобрение на коментари.

Дядо Торбалан

59.   Номер 56, ще почетвъртя въпроса си, с какво мнението ти е полезно за темата?
Колкото до това, с какво моят въпрос е полезен, използвам те, за да илюстрирам критериите на модераторите, за одобрение на коментар. Това е полезно, като се има предвид, че подобни критерии не са изложени никъде. Така всеки потребител ще знае, че може да пише не по темата, а да хвърля недоказани квалификации към участниците в дискусията.

Дядо Торбалан

60.   Гнус :)

61.   Само на мен ли ми се струва, че някой се прави на Black Sabbath ?

63.   Да се върнем / сепак ;) / на темата:

Вчера бях канен на Никулден. В цялото заведение бяхме около 40 мъже. Само като си представих, че някоя жена /колкото и да е секси/ е спала с цялата тая паплач и ми се пригади ;(

64.   61, кое те кара да си мислиш, че някой се прави на мен?

Black Sabbath

65.   № 46, обръщам се към теб защото темата е за женски бройки, а в твоя коментар ти каза, че освен 15-16 мъже си била и с две жени. Тук е анонимно, никой не знае кой съм аз и коя си ти. След като ти единствена признаваш, че си била и със жени мога ли да попитам каква е разликата в сексуалната емоция с мъж и със жена. И в двата случая, с мъж и с жена, удоволствието едно и също ли е по степен на изживяване? Гледал съм много секс видео/та, но от това как жените реагират ми се струва, че е по-скоро симулация на оргазъм, отколкото истински оргазъм. С някои от бившите ми приятелки много добре знаех коя е изпитала истински оргазъм и коя е симулирала оргазъм. Тези от тях, които не са изживели оргазъм не съм го правил на въпрос, но другите които са го преживели реакцията на тялото им го потвърждава. При тях симулация не съществува. Пак те питам каква е разликата за теб от секс със жена и с мъж.

66.   Дт, две ползи.
1. изказах си мнението за теб, вместо да го тая в себе си, а това за мен има полза.
2. за да илюстрирам критериите.

67.   Номер 66;

1. Това е лична полза за теб, а не за темата.

2. Прояви малко оригиналност, не копирай, грозно е.

Дядо Торбалан

68.   64, няма как някой да се прави на теб. Ти си уникална! Толкова неподправена тъпота и комплекси...

69.   Ситуации- всякакви.
Много относителна тема и няма правилен отговор. Всеки пита за бройката в леглото, но никой не пита, защо е такава, каквато е. Колко мъже си обичала? С колко си легнала просто заради тръпката? С колко от тях си се познавала добре и си имала връзка? Не са ли това важните въпроси? Математически погледнато, ти си била със средно 1-2 мъже годишно, което не звучи плашещо. Това е около 1 партньор на малко повече от 6 месеца. Добре. Разбира се, говорим за 10 мъже една жена, което може и да стресне някого, но това не бива да те засяга. Кои сме ние, че да съдим?

Между другото, искам да задам въпрос на коментиращите. Аз съм на 20 години, водя полов живот от две години и съм била с един човек. Това прави ли ме по-морална от останалите жени? Спира ли ме да бъда адово изчадие и бавно да изсмуквам живота на всеки около себе си? Вярна съм, да, но това означава ли, че съм светица с добра "амортизация"? Бихте ли ме взели за жена, само защото не съм скачала върху много мъжки членове? Не, нали. Защото според мен, малката бройка не те прави по-добър човек или по-добра съпруга. Такава беседа сте спретнали, че ако знаех предварително, сигурно щях да си направя пуканки. Не виждам проблем в мнението на Дядо Торбалан. Мнението му дава още една гледна точка на авторката, което е и целта на темата. Даже ме развесели, толкова видно и открито си направи опит, при това успешен. Никой не е длъжен да харесва чуждите коментари, не разбирам, защо превръщаме подобни теми в спор между няколко човека.

70.   Неслучайно отговорих на въпроса ти с въпрос, защото то е същото. С каквото е полезен твоя въпрос с това е полезен и моя коментар.

Ползата е лична за мен, а вече отговорните за това лица преценяват дали е полезен за темата. Щом е одобрен, са сметнали, че е полезен. Ще ги питаш тях защо. Аз неслучайно отговорих за личната си полза, защото за нея знам и мога да кажа, а за чуждата полза те са хорат, които са упълномощени да преценяват.

Твоето мнение дали е полезно е без значение в случая. Ако става въпрос и твоя първи коментар не е полезен и е ограничен, но моето мнение не важи в случая.

А и да не е полезен, каквото те топли това точно теб? Това, че не ти харесва на теб е друг въпрос. Много внимание ми обърна, но в крайна сметка не схвана какво искаш да кажа.

Ще ти отговоря така с надеждата да схванеш. Ти ако си толкова уверен, защо не си хвана жена с 20 000 бройки, че да докажеш колко си смел, уверен, нелицемерен и не се "прикриваш" зад какво беше там - някакви си твои измишльотини? Ако наистина смяташ, че в увереността е проблема, значи толкова ти е акъла. Айде като си отворен, хвани си една, дето е била с всеки мъж в града, създай сериозна връзка, направи и деца и живей щастливо с нея до края на живота си. Айде нали си много смел. Нали всичко опира до смелост. Хвани си най-голямата квартална курва и прави семейство с нея. Надявам се поне сега да осъзнаеш колко ти е глупав и безполезен коментара. Но надали.

73.   Бил съм точно с 0 жени в живота си. Този факт ме комплексира понякога и съм доста самотен :(

М20

74.   73 - секция ескорт в Ало.бг и си шен ;)

75.   Да твърдиш, че мъжете не си взимали жени с бройки, защото не били уверени и не искали да ги сравняват с другите мъже, е все едно да твърдиш, че не си взимат циганки, защото се плашат да не ги сравняват с други цигани.

76.   Номер 70, отговорих ти, но коментарът ми не беше публикуван. С тази модераторска намеса, дебатът за мен приключва,

Дядо Торбалан

77.   Да се сравнява жената само с женския полов орган и да се смята за "амортизирана" след определена бройка( в някои случаи и една) е приоритет на по-друг манталитет и разбиране, където жената е по-евтина от камилата и става само за задоволяване на нагон и износване на бебета!!!!
Не, благодаря!
За себе си не желая такова бъдеще!Смятам, че жената има право да прави секс, точно толкова, колкото и мъжа!
Изключително двойни стандарти ми се виждат, ако се смята , че за мъжът е добре да има мн.бройки, а жената едва ли не трябва да е девствена!
Намирам за комплексарско поведение на мъжа да обвинява жената, да смята, че не е стойностен човек защото е имала полов живот преди него!
Лицемерно е да се смята, че мъжът може да се възбуди и да поиска секс, а жената да няма това право!Лицемерно е да се смята, че мъжът може да изпита удоволствие от секса с някакво момиче, а да се смята че жената трябва да го изпита само когато се омъжи(ако се омъжи).
Комплексите на алфа-мъжкаря, че той трябва да е по-по-най от всички са неговото бреме и не желая да ги стоварва върху мен и чрез мен и моя опит(или липсата на такъв) да си избива комплекса за малоценност!
Да, комплексирани са мъжете, които гледат само бройки и на тази база правят многозначителни характеристики за жените!Всъщност това не е уважение към жената, защото ако беше така и те щяха да стоят девствени и да чакат подходящата:))))Приказки от типа:"Аз мога, защото съм мъж, а на теб ти е забранено" са по-подходящи за Саудитска Арабия!

78.   А и ние не можем да сме егоисти и да искаме момичетата да са били само с нас, тъй като и ние сме искали секс преди да ги познаваме, искали сме някой да има до нас и е супер егоистично да искаме от приятелките си да не са били с никой, осъзнавам го.

Мен лично не ме дразни първият на приятелката ми, който е бил когато е била на 17. Вторият ме дразни в умерени граници, защото в началото на връзката ни е казвала колко е забавен, с най-големия член от всички (18 см), може би и от комплекс, че аз съм с 2 см по-къс и той ме дразни да е виждала по-голям, да я е чукал някъде по полянките и на всичкото отгоре й е изневерил с братовчедка й (първата), не му е казала, но са се разделили и пак го оправдава колко голям пич е ! Нали се сещаш, аз ако направя нещо подобно, че ще ме прокълне в дън земя ?! 3-тият и ме дразни, защото са се виждали за секс без никакви чувства и е едно джудже точно 160см ! Дразни ме просто .... 4-тият й е бил момче само за един път, не за една нощ (такива няма), но пак е имало излизане, писане и тоя пич е бил с точно 10 см пенис, не се е възбудила (явно от гледка или какво), не е станал хубав секс и го е отрязала тактично разбира се след това. 5-тият ме дразни най-много, защото е било само секс 3 пъти (за щастие не му е правила свирки), без никакви чувства и е била с него по-малко от месец, рано си е свалила гащите и очевидно е залоухав, грозен и прочие ! Той ме дразни адски много ! 6-тият въобще не ме дразни, защото е моят най-добър приятел. Имаха кратка връзка преди да бъда аз с нея. Около 5-6 месеца е интервала, в който не бяха заедно и след който тръгнахме ние, и от всичките страни е прието нормално, все пак живота продължава и тя и аз няма как да не уважаваме това момче, той е причината да се запознаем с нея и пак си ми остава голям приятел ! Комично или не, не изпитвам ревност към него, но към всеки друг да ! 7-мият съм аз :))

В началото на връзката ни аз бях този който ревнуваше, караше я да си трие бивши и прочие, искаше да знае историята й и я съдех конкретно за онзи 5-тия, защото ме дразни ! И за втория, че изпитва топли чувства към него, а е чукал първата й братовчедка !

Сега тя стана също толкова ревнива и вече се дразни и за най-малкото. Може би изпитваме някакви комплекси, може би и ни е яд, някога някой да е докосвал друг човек, така е.

Просто на мен ми е адски готино, когато в началото си представя как момичето е било с много и аз печеля и преборвам конкуренцията и съм най-добър, но за да се влюбя трябва да знам, че не е била толкова вървежна и опитна. На бившата ми много повече ми тежеше историята й .. та месец преди да тръгнем тя беше правила секс за една нощ, беше отишла в един друг и там я насилил, свирки му правила.

Може да е всичко, но това момиче секс за една нощ на рождени дни не е правила и свирки за спорта, това уважавам, но пак си има неща, които ме дразнят и да, страх ме е, че следващата може да не си признае, а и може да има много по-тъжка история, вероятността за това в днешно време е голяма !

79.   "Просто на мен ми е адски готино, когато в началото си представя как момичето е било с много и аз печеля и преборвам конкуренцията и съм най-добър, но за да се влюбя трябва да знам, че не е била толкова вървежна и опитна."
Това поведение всъщност илюстрира комплекси и неувереност:))))Всичко се сравнява с момичето и опита й в секса преди това.Не се гледа обаче самото момиче, то служи само като фон на който да си изградим самочувствието и избием комплексите(била ли е с други, с колко и т.н.). Самото момиче обаче не се гледа като личност, а само служи за база за сравнение: малко е имала-влюбен съм, много ли са-не съм!
Ако се влюбвате само заради бройката на партньорките си(или липсата на такава), това всъщност не е любов към момичето/жената, а чесане на его!
За това съм съгласна с Дядо Торбалан, че такива мъже са всъщност неуверени!

80.   64,
стилът на писане и какво си писал/а като цяло тук малко ми се разминава с това, което съм чела от black sabbath до сега. Може и да ми се е сторило :)

81.   номер 77 пише: "Лицемерно е да се смята, че мъжът може да изпита удоволствие от секса с някакво момиче, а да се смята че жената трябва да го изпита само когато се омъжи(ако се омъжи)."

На всички ни е ясно, че след като вече не се женим на по 16 хората ще имаме сексуален опит преди брака (ако въобще има такъв). Повечето мъже, които си търсим сериозна партньорка обаче, просто не искаме курви. Толкова ли е трудно да го приемете?

Ясно е, че ако си на 25 си имала 5-10 партньора. Не е болка за умиране. Проблемът е, че има жени на по 25 с 50 бройки, от които 30 от дискотека, 10 от Тиндър и 5 от морето. Такива жени аз поне не желая, а предполагам и много други мъже също не желаят. Не е лицемерно да не искаш курва за сериозна връзка.

82.   80, да бе, верно, че нещо обърна палачинката. До онзи ден обобщаваше и хранеше негри, мюсюлмани, гейове, мъже, защото някой си я хранел нея преди 18000 години, че била металяга, а сега го раздава много толерантна, смирена и разбрана. Струва ми се затишие пред буря.

83.   Номер 81, всъщност не е лицемерно и да не искаш курвар за сериозна връзка:))))
Всичко това, което го даваш като пример за жената, може да се сложи с обратен знак и да важи и за мъжа, т.с жените не желаят мъже с бройки, които ти описа:)))На вас трудно ли ви е да го разберете?:)))

84.   80, написах го в един от коментарите си, че човек се променя с времето и осъзнава някои неща. Би следвало да се знае, но явно на 82 доста убягва, може би защото той не е претърпявал такава промяна, та затова. Иначе, 82 винаги все знае и е просветен относно много теми, също и е много толерантен. Всичко това в кавички, разбира се. Неагресивни коментари не пиша от вчера, а от много време, а това че той не ги е чел, не означава не е така, плюс това и до днес бивам категоризирана, заради музиката. Значителна част от хората просто са си такива. Но да, както казах, 82 винаги много знае, дори и да не знае почти нищо за теб, той пак знае. Трябва да го обявим за професор.

Black Sabbath

85.   Знам, защото много си ме нападала без причина и си ме слагала в общия кюп, без да съм виновен за твоите преживявания. Друго може да не знам, но точно ти си ми ясна от хилядите ти безпричинни нападения към мен. Айде няма нужда да го раздава жертва. Достатъчно си си заслужила всяка критика тук. Не ми се прави на 2 и половина.

86.   85, аз не те нападам, нападаш ме ти, даже ме спомена, без изобщо да съм коментирала в темата. Както казах - когато нападаш някого, е нормално той да реагира по някакъв начин и както ти изказваш мнение, така и другите имат право на такова. Не се правя на жертва, просто ти казвам, че човек с времето осъзнава някои неща и няма как да съм ти ясна, защото не знаеш нищо за мен. Повечето агресивни коментари в сайта съм ги писала в момент на гняв и тогава се променям, възприемам всичко като опит за обида, дори никой да не е искал да ми направи нищо. Начинът ми на мислене се променя. Когато съм в нормално състояние не съм такава. Това е "тайната" зад нападателните коментари, но по- лошото е че ти си им се вързал, но то си е за теб.

Black Sabbath

87.   до 83/77 от 81 (пиша от друг компютър): Разбира се, че имате право да не искате курвари за връзка. Никой не ви отрича това право.

Само дето в пост 77 ти де факто казваш "понеже има някои мъже, които са курвари, значи всички жени можем да сме курви"

88.   85, извинявай, че съм те категоризирала, не съм права. Гневът ме превръща в чудовище. Имам нещо като гневни епизоди и всичко може да ги провокира, а стане ли - край, всяка постъпка или дума за мен са опит някой да ме нарани, започвам да се възприемам като сама срещу всички, но през останалото време не съм такава. Грешката беше, че използвах Сподели.нет като отдушник и сега се връща.

Black Sabbath

89.   Жена, на 29, с трима.

90.   <77>"За себе си не желая такова бъдеще!Смятам, че жената има право да прави секс, точно толкова, колкото и мъжа!
Изключително двойни стандарти ми се виждат, ако се смята , че за мъжът е добре да има мн.бройки, а жената едва ли не трябва да е девствена!"

Четеш коментарите както дявол-евангелието ;)

Никой не ви пречи да се таковате колкото и както искате, но после си носете последствията, а именно - да ви наричат със синоними на "лека жена".

Защо е така ? Обществото тук е такова - сори. Ако не ви харесва ще е по-лесно да смените обществото вместо да се мъчите да сменяте начина на мислене ;)

91.   Жена на 22 съм. Имам 27 момчета. 2 сериозни връзки, които общо правят 3г. и странични гаджета по 2-3 месеца, секс за 1 нощ, флиртове. Някои дори не ги помня и не ми и пука, защото не губя нищо. В момента имам приятел с който съм от почти половин година и съм щастлива. Секс започнах да правя на 13-14г., но честно казано не освъзнавах добре какво правя. С годините ставах по-красива и с това и по-желана. Ако мъж ме желае и аз него го правя за удоволствие, никога за пари. Останалото не ме интересува.

92.   "по- лошото е че ти си им се вързал, но то си е за теб."

Това не го приемам. Не може да обиждаш и после другите да са по-виновни, че са се "вързали". Нормално е да се вържеш, като те обиждат. Ти защо се връзваш на всеки коментар?

"извинявай, че съм те категоризирала, не съм права"

Това противоречи на горното. Ако си искрена, мога да приема извиненията, но гледайки горното, едва ли. Аз също прекалих, но това е заради много твои нападателни коментари към мен от преди, без да съм те провокирал. Каквото сееш, това жънеш. Не може преди да си провкирала наред и сега да очакваш тук да се държат мило с теб.

Ти самата си се оплаквала, че те обиждали в миналото, но реално правеше същото в сайта към хора, които с нищо не са ти виновни. И с какво си по-различна от тях?

93.   Отговарям едновременно на номера 87 и 90:))
Номер 87, нищо такова не съм казала, ако не си разбрал поста, прочети го с разбиране:)))Казвам, че е лицемерно като цяло отношението към секса относно бройката за жените(за някои много са 2-ма, а за други 20, това няма значение). Лицемерно е да се правиш на "оборотен" и да чу*аш на ляво и дясно и после да искаш девственица, едва ли не, защото, видиш ли, другите са аморални:)))Морала нека да не е с лице само към жената, моля;)))Прочети и другите коментари на мъжете, за да видиш как те си оправдават постъпките и бройките, а пък искат искат "сериозните "им приятелки да нямат никакъв или айде от тях да мине, малък опит(естествено по-малък от техния, че само ако с една бройка е по-голям, то те се комплексират, а пък на жената са ти ясни какви характеристики ще поставят):)))
Номер 90, да ти е минавало през акъла, че обществото, това сме всъщност ние:)))Обществените нагласи се променят според хората, които съставят това общество и начина им на мислене:) В миналото ако облечеш пола над коленете също биха те характеризирали като "лека":))
Това, че на много от мъжете им харесва идеята те да си го веят на ляво и дясно, а пък жената да седи под стъклен похлупак, си е проблем на мъжете всъщност:)))
Просто ми е смешно като чета как ,едва ли не, се влюбвате само, ако жената не е спала с никой или има малко(според вашите разбирания )бройки:)
На мен лично не ми пречи:)
Само, че както споменах това не е любов, а чесане на его и избиване на комплекси!Аз не бих била с такъв мъж, а пък ако ще и девствена да съм!Искам да съм за един мъж повече от девствена ципа или вагина , която е правила секс с малко мъже!Ако мъж ще ме оценява само по това, то няма смисъл да си прави труда въобще да оценява :)Всъщност аз съм го оценила вече и съм преценила да не е с мен:)
Прав е Дядо Торбалан, че такива мъже са неуверени и комплексари:)))

94.   92, първо ще ти кажа, че винаги съм искрена, когато става на въпрос за извинения. Никога не се извинявам просто, ей, така. Както ти казах, ползвах сайта за оттудшник, а когато нещата в социалната ти и семейна среда не вървят, търсиш такъв, защото насъбралото се напрежение може да те побърка. Дори и да е нормално някой да се държи лошо с мен тук, ще се защитавам. Нормално е всеки да се защитава. И последно - от теб зависи дали ще допуснеш дадени думи да те обидят. Можеш да приемеш нечии думи за обида или просто за думи. Отне ми много време да го проумея. Различна съм от тези, които ме нападаха, защото осъзнавам грешките си и търся промяна, а казах, че съм такава само в момент на силен гняв. Ако искаш, приемай извиненията ми.
Приключвам с темата дотук.

Black Sabbath

95.   На 27 години съм, само с един. Заедно сме от 6 години и беше първия ми интимен партньор в живота. Не смея да твърдя, че ще е последния, защото никога не знаеш, но се надявам да е. Много го обичам и даже не ми са интересни други мъже.
Кое е много и малко е много субективно. Живота на хората се стича по различен начин, но смятам, че на 20 години да имаш 20 различни е много...

96.   Жена 28 г. - с 36

97.   Двама мъже сядат да се черпят в заведение.
И двамата искат да почерпят, защото са си купили нови обувки, но единият казва;Аз ще почерпя с предимство, защото моите нови обувки са с кожа от П. тка!
-Евала брато! -казва другият!!!
ТЕ НЯМАТ ИЗТЪРКВАНЕ!

Извода оставям на Вас!

98.   7 мъже, 1 жена
18Ж

99.   Номер 93, типичната липса на мислене, бройките и ципата сами по себе си нищо не биха доказвали, ако те не зависеха именно от начина на мислене. Така че всеки глупак би приел неговата да е била с по сто или 20, това е добре, и те са хора. Но никой който не е комплексар поради липсата на избор, не би се задоволил да е с подобна, а бройката и сексуалността е пряко свързана с душевността на дадения човек. Като почнат да ми се обиждат парясници най-мразя.

100.   Номер 99, бих приела такъв коментар единствено ако човека, който го пише е девствен и си чака избраницата, без значение годините си и нагона си:))
Просто чака подходящата за сериозно обвързване и брак и е предпочел да бъде девствен:)
Ако обаче не е така и гледа да си направи кефа, а пък после ми дава морални съвети:)))), ами да, такъв човек е лицемер,егоист, комплексар и с мери с двоен аршин:))Не го желая за сериозна връзка, а пък ако ще и последният мъж на земята да е:)))
И в заключение: ако не желаете ку*ви, не бъдете ку*вари:)))Нещата са свързани:)))

101.   "от теб зависи дали ще допуснеш дадени думи да те обидят"

Това не те оправдава да обиждаш и не си по-невинна. Това, че се е обидил, не го прави виновен. Ами аз мога да пребия някого и после да кажа, че той е виновен, че го е взел присърце, а не аз че съм го удрял. Думите също раняват, не само боя. Понякога дори по-лошо.

"ползвах сайта за оттудшник, а когато нещата в социалната ти и семейна среда не вървят, търсиш такъв"

Хубаво е, че търсиш отдушник, но не е добре да е за сметка на хора, нямащи вина за твоите несполуки в живота. Ако искаш отдушник, върви тренирай, блъскай, ритай боскова круша, намери си хоби, прави го позотворно, а не за сметка на невинни и после да ги изкарваш тях виновни, че са имали неблагоразумието да се обидят, а ти да си едва ли не невинна и оправдана, защото семейството ти било не знам какво си. Не знам защо изобщо го спомена това. Трябва да омаловажава злобата ти към хората и да те оневинява ли, какво?

То всеки си има някакви проблеми, дай тогава да се заяждаме с всички, които дори не подозират нищо. Много плоско изказване беше това, че хората са ти виновни, че се обиждали. А бях готов да приема извиненията. Не че ти пука де, то нали аз съм си свиновен, че си ме обиждала хиляди пъти, защо да се извиняваш?

102.   101, много обичаш да слагаш думи в устата ми, които изобщо не съм си и помисляла, пък камо ли написала. Мисля, че е време да започнеш да четеш това, което ти се пише, а не някакви си твои интерпретации.

"Това не те оправдава да обиждаш и не си по-невинна. Това, че се е обидил, не го прави виновен."
Не съм казвала и не съм си и помисляла, че съм по- невинна, нито че нещо си там ме оправдава или това, че някой е виновен, че се е обидил. Това са твои измислици, съществуващи само в твоята глава.

"Думите също раняват, не само боя. Понякога дори по-лошо."
Сериозно ли? Не знаех, че думите нараняват. Само да ти кажа, че това всеки го знае, включително и аз. :) И не забравяй, че го казваш на човек, който е бил обиждан, без той да е обиждал. Да, аз. Много добре знам, че думите раняват, защото съм го изпитала на гърба си много пъти.

"Хубаво е, че търсиш отдушник, но не е добре да е за сметка на хора, нямащи вина за твоите несполуки в живота."
Съгласна съм с това.

"Ако искаш отдушник, върви тренирай, блъскай, ритай боскова круша, намери си хоби, прави го позотворно…"
Ама, ти сериозно ли си мислиш, че нямам хобита? Май да и точно за това ти казах, че не знаеш нищо за мен и че изобщо не съм ти ясна, но ти си знаеш твоята. 3 години тренирах Айкидо, ставах сутрините да бягам в парка, рисувам (завърших с такава специалност), обичам да ходя по изоставени места и сред природата, за да правя снимки, обичам да ходя с километри, също да слушам музика, но това невинаги може да помогне. Но, да, ти знаеш всичко за мен, на теб всичко ти е ясно.

"… а ти да си едва ли не невинна и оправдана, защото семейството ти било не знам какво си. Не знам защо изобщо го спомена това. Трябва да омаловажава злобата ти към хората и да те оневинява ли, какво?"
Никога не съм писала или мислела, че съм невинна или оправдана за нещо си там, нито че нещо омаловажавало "злобата" ми. Това пак са твои измислици. И не съм злобна. Злобните хора са подли и биха направили всичко, за да ти развалят хубавото, а аз никога не бих наредила на някого, освен ако не ме провокира много. Ако обичаш, се въздържай да квалифицираш хора, които изобщо не познаваш, но си мислиш, че са ти много ясни.

"То всеки си има някакви проблеми, дай тогава да се заяждаме с всички, които дори не подозират нищо."
Това се случва постоянно в сайта, а и често в реалността, ако не си забелязал. Много хора злоупотребяват с анонимността, включително и аз преди.

"Много плоско изказване беше това, че хората са ти виновни, че се обиждали. А бях готов да приема извиненията"
Никъде не съм писала, че хората са виновни, че се обиждали, това са само твои глупости. Написах, че зависи от теб дали ще приемеш нещо за обида или не и че в теб е контрата дали изобщо ще ти пука за нечие мнение, а не че си виновен, че си се обидил. И да, наистина ВЕЧЕ не ми пука дали ще приемеш извиненията ми.

Black Sabbath

103.   Не съм казал, че нямаш хобита, а да ги използваш тях за отдушник, вместо хората.

"Не съм казвала и не съм си и помисляла, че съм по- невинна"
"Това е "тайната" зад нападателните коментари, но ПО-лошото е че ти си им се вързал, но то си е за теб. "

Добре, айде, не си по-невинна, а е по-малко лошо, че нападаш, по-лошо е, че аз се обиждам от твоите обидни думи. В правото съдят обиждащия, не обидения, че се е обидил, защото второто не е лошо. Лошо е първото.

51-96 от 96