Споделена история от Секс и интимност

Никога не съм свършвала
Здравейте! Имам приятел, с който сме от 4години заедно, като за този период имахме няколко раздели за по няколко месеца и съм била с още двама мъже, с които съм спала, но... Никога не съм свършвала, когато съм правила секс, изпитвам удоволствие в началото, но след десетата минута сякаш всичко приключва и не изпитвам някакво удоволствие. Пробвала съм да се задоволя сама, но пак същата работа. Страх ме е да говоря с приятеля ми за това, понеже казва, че сексът с мен много му харесва, ако аз му кажа, че не съм изпитала толкова удоволствие вероятно ще нараня мъжкото му достойнство, че той е мъж, а не може да задоволи приятелката си. Явно имам някакъв проблем, уж се отпускам и не разбирам защо не се получават нещата при мен. Моля за някакви съвети :(.

Коментари

1.   Ужас.. мъжете с които си била май са били големи дървета, то не става само да топне чушката и до там.

2.   Дори и от френска ли не стигаш до оргазъм?

3.   Не си единствена. Има мн такива жени. Включително и аз.

4.   И моята жена е такава. Разбрах го обаче едва след 16 години. Намери си асексуален мъж.

5.   Дишай спокойно! Купи си нефритено яйце и започни кегелови упражнения и ще видиш огрооооомна промяна в чувствителността си и удоволствието. При нас жените, удоволствието изисква и малко усилие. Всичко ще си дойде на мястото.

6.   А изпитваш ли някакво удоволствие от любовната игра и акта въобще? Възбуждаш ли се? Ако той те стимулира с ръка по клитора как се чувстваш?

7.   Явно си попаднала на дръвници от сорта, , ръгай чушки в боба", то секса е наука, можене и правене, а не лазене по дървена талпа, разбра ли?
Опитай с някой, който знае за какво става дума, иначе... така ще си останеш!

8.   Ако с мастурбация не си имала оргазъм, ще е много трудно да получиш по време на секс. И обяснението е просто, ти самата не знаеш кое точно ти доставя удоволствие. Следователно, няма как да покажеш на мъжа кое точно те кара да свършваш, а той не е гадател.
Решението е просто, купи си вибратор. Може и по интернет да си поръчаш. И почни да еспериментираш. Не очаквай резултат от първия път. Просто се наслаждавай на момента, а то ще се случи. Може първия път, може на двайсетия.
Най-сигурния е оргазъм е този който се получава след стимулация на клитора. Малко жени получават оргазъм само с вагинална стимулация.

9.   Съвети - мога да дам само един - експерименти...
Пози, техники, играчки...
евентуално пробвай да се сдобиеш с вибратор тип "заек", поне до колкото знам от потребителки - работи безотказно.
Експериментирайте в леглото с техниките и позите... При някои хора става по-трудно, отколкото при други.
Имал съм партньорка, която при секс с мъж, можеше да получи оргазъм единствено от анален секс в поза "ездачка" - твърдеше, че нищо друго не работи при нея и пе даже този метод го е открила попти на 30...
А познавам и такава, дето само да я пипнеш и е "готова"... Така че - строго индивидуално е.
Но с проба-грешка може и да намерите техника, която работи.