Споделена история от Секс и интимност

Сексът в нова връзка
Имам приятел от две седмици, занимавахме се много дълго време, но не мога да кажа че го опознах напълно..все пак не е достатъчно това време...та след седмица имам рожден ден и той ми прави намеци за секс, че дори понякога не са и намеци. Студентка съм, не смятам, че годините имат значение. Също да вметна, че има "слава" на боклук, от онези които си хващат мацки спят с тях и ги зарязват, но наистина много го харесвам и въпреки тези слухове се хвърлих в приключението, а знам как боли това повярвайте ми. Първата ми връзка завърши така със секс и довиждане.Много дълго го преживявах това момче..както и да е.
Да изчакам ли да мине време, за да се убедя, че държи на мен и не е само за секса, тоест времето да покаже дали е така..или на рождения ми ден да се отдам на емоциите си ?

Коментари

1.   Е, сериозно ли ще се занимаваш с него при положение, че не е читав? Мазохистка ли си?

2.   Сигурно много хора ще ме обидят, но мисля, че щом харесваш някой е по-добре да го направиш, без много да се страхуваш дали няма да те остави после. Все пак не си го направила ти с намерение да го оставиш, а просто той те е оставил после. Че мъжете могат и много да чакат и пак да направят така.

3.   Хора, които тичат след някоя седмици и месеци наред само заради едно чукане накрая, според мен са чисти малоумници... Не знам с какъв акъл си се хванал с такъв... Може би за да провериш колко е мокра водата, или колко зле се пада от високо? Е, провери като не вярваш! :)
И бъди сигурна, че "твоят" човек няма да се промени заради тебе! И да го изиграе, след време пак ще се върне към старото си "аз".
Потърси си сериозно момче, ако искаш да не те боли и да започнеш да градиш нещо... Другото си е чиста загуба на време, енергия, емоция и всичко...
А пък ако настъпиш няколко пъти мотиката, после да не вземеш да разправяш, че мъжете били такива и онакива? Или пък, че не сме те предупредили?

4.   Според мен ти трябва да изпревариш събитията. Прави секс с него и след това ти го зарежи. Веднъж така постъпиха с чичо Чарли и той беше много стъписан и след това преследваше мацката.

5.   Харесала си си "боклук"... и питаш дали да му подариш един секс за рождения СИ ден? !?

Може би сте лика прилика ;)

6.   Този човек явно много добре знае, че е харесван, щом е играч. Харесала си си играч, който ще те изиграе.

Човек има и мозък, и сърце... И най-добре е да се вслушва и в двете.

Освен ако не искаш да бъдеш изиграна разбира се. Много жени напоследък само това искат, нищо че после се депресират.

8.   Виж живота си е твой, ходиш с него значи си в играта. А за слуховете знаем колко са истина. Не вярвай много много. Но дори и да е така няма да е първия няма и да е последния. Колкото по-рано толкова по-добре, ако е решил да те зареже след това по-добре да е по-рано докато не си толкова привързана. Какво ще загубиш? Секса носи наслада и за двамата. Първо най-вероятно ще си прекарате добре, второ няма да губиш 2-3месеца да чакаш дървото да стане камък и трето може пък и да не ти хареса. Всеки ще ти каже че е боклук, но не е луд тоя който яде баницата. Жените се дразнят на такива въпреки че всеки път ползват едни и същи номера да ви вкарат под завивките и вие всеки път знаете, но.. ви харесва. От мъжка гледна точка въпреки че много няма да си го признаят, просто завиждаме на такива колеги. Вместо да търся по една година докато си хвана гадже, пича развъртял вече 7-8 в слабия период. Евала няма да ми е лошо и аз да го мога ама уви... сега много ще скочат ама знаем че голяма част от отушенията между мъж и жена са чисто физически. И всички такива псевдо приятелства между двата пола... са толкова истински. И само да вметна че такива хора ако не са извънземно красиви са много добре калибрирани от към комуникация и с тях не е скучно. Така че слънце смело се пусни по течението. От цялата работа само ще спечелиш.