Споделена история от Секс и интимност

Прекалено груб в секса
Здравейте. Имам приятел, който страшно много си обичам. За мен е момче-мечта, супер сладък, миличък, приема ме такава, каквото съм, изключително грижовен е, не мога да кажа нещо лошо за него. Дори не вярвам, че мога да имам такова прекрасно момче. Заедно сме от 9 месеца. Въпроса е, че той си пада по БДСМ, аз също, но понякога стига до крайности. Колкото и да е добричък, в секса все едно е друг човек. Всеки път използваме въжета, камшици, колани, белезници и всякакви такива, всичко е брутално яко, но понякога наистина прекалява и започвам да се притеснявам за себе си. Иска да му правя орална тип "дълбоко гърло" и когато се давя, вместо да го изкара, той продължава още по-навътре и на мен ми е ужасно, а в същото време няма как да се освободя, защото съм вързана. Души ме супер силното, беше ми правил смучки по цялото тяло, бях като пребита. Веднъж го правихме под душа и тъй като имам вана в нас и той я напълни цялата и почна да ме души, доставяло му удоволствие. Дори 3 пъти свършва в мен и всеки път ме е страх да не забременея и той казва, че и да забременея, ще си гледаме заедно бебето. И всеки път като ме пита дали ми е окей, аз се съгласявам, защото не искам да ме зареже или нещо подобно.
- И., 18г.

Коментари

1.   Уау. Такъв си си избрала. Аз от такъв бих бягала с 200 км. в час.

2.   Хората, които практикуват такъв секс имат safe word, която жи защитава. Може да е предмет, цвят е т.н. така че го приложете. Седни да говориш с него за тези неща, ще те разбера.

3.   Троле, престани да спамиш сайта с глупостите ти, тази тема я пишеш за 20-ти път

4.   Не разбрах, хвалиш ли се или се оплакваш?

5.   Темата е писана от мъж комплексар извратеняк, пълни измислици и фантазии и провокира да чуе разни мниния.

6.   Грешка номер 1 - И всеки път като ме пита дали ми е окей, аз се съгласявам

БДСМ е сериозен фетиш и отношенията между партньорите трябва да са кристално честни. Той трябва да е наясно с лимита ти.

Грешка номер 2 - Иска да му правя орална тип "дълбоко гърло" и когато се давя, вместо да го изкара, той продължава още по-навътре и на мен ми е ужасно, а в същото време няма как да се освободя, защото съм вързана.

Липсва ви safe word и нейния еквивалент, когато устат ти е запушена. Това може да бъде движение. Примерно, отваряне и свивавне на дланта, когато навлизате в зона, която става непоносима.

Дядо Торбалан

7.   Дедо Торабалан да не види някой компетентен по въпроса с модерна дума и веднага да я препише.

9.   Прав си н. 3. Тя се хвали, че така й харесва. Тя дори иска да я бият, да й тече кръв от носа. Да й го вкарва зад сливиците това е елексир за нея. Виж темата: "Любителка на грубия секс" в "Любов и изневяра"

10.   Ти си идиотка! Садист и жертва... , мани това, че практикувате бдсм, ама си и проста и комплексирана да не можеш да си кажеш, че ти е кофти, за да не те зарежат.
Жал ми е за тебе момиченце, а си само ма 18...
Чети нещо по въпроса, ега ти влезе нещо в кратуната ( сексуална асфиксия, сексуален садизъм, стокхолмски синдром ) все приятни и подобни теми. Утре ще иска да те вари и пече и тогава ли ще премълчиш???
Модератор, моля публикувайте мнението ми, което не е с цел да обидя авторката, а да я разтреса да се събуди от бдсм комата и да размисли трезво.

12.   И аз си падам по БДСМ, ама нали знаеш, че си има нещо наречено "кодова дума"? Т. е. дума, която означава "Спри веднага! " Така, че няма лошо да се връзвате, душите и т. н., но в момента, в който на единият от двамата му стане некомфортно той казва въпросната дума, която сте си избрали предварително и другият трябва да спре на секундата. Защото при БДСМ разликата между удоволствието и сериозната болка е доста тънка и не можем да рискуваме да се вкарваме в спешното заради секс. За това просто се разберете, за такава дума и че когато я кажеш той ТРЯБВА да спре. Иначе вместо удоволствие сексът се превръща направо в изнасилване. А не това е целта, нали? Целта е и на двамата да им е хубаво.

13.   Още си млада. Можеш да намериш нещо по - добро. Не си заслужава да си жертваш живота като позволяваш на такъв насилник да те тормози така сексуално, можеш да си намериш нещо по - добро. Човек който да те обича и да те уважава както извън леглото така и в него. Този определено не е за теб. Препоръчвам ти да скъсаш с него преди да те е обвързал с дете или да те пребие до смърт. Дори да го обичаш той определено не те обича. Ти заслужаваш някой който да те обича и да те уважа. Не бива да те е страх от това чее ще си сама има много риба в морето. Няма да си сама завинаги.

Ж 21 г.

14.   БДСМ е практика която не е за всеки. Трябва и на двамата да харесва, иначе няма да се разберете. Доколкото разбирам, секса с него не ти харесва. Трябва да говориш с него и да определите какво точно ти харесва и как. Не се чувствай задължена да правиш неща, които не ти доставят удоволствие а напротив, тормозят те. Сексът трябва да се прави с желание, не по задължение. Бъде настроена за експерименти, но в същото време, ако нещо не ти харесва, прпсто му кажи на твоя приятел.