Споделена история от Секс и интимност

Сексуално влечение към колежка
Здравейте!
От 1 година работя на ново място. В нашата стая сме общо трима човека - аз, още един колега и въпросната колежка. Тя е на близо 40г., но е доста хубава в лицето, а тялото й е също доста стегнато за жена на нейната възраст. С две думи - секси е. Седим всеки ден на няма и два метра един от друг. Понякога съм я усещал как се заглежда в мен, друг път уж случайно ме докосва, като дойде до моето бюро да гледаме нещо заедно на моя монитор, буквално се навира в мен, а когато прави нещо служебно заедно с други колеги и трябва да гледа в техните монитори, не се приближава толкова до тях. Като цяло понякога се държи доста освободено с мен, друг път пък малко по-студено и ми дава разнопосочни сигнали.
В нашата фирма само ние двамата с нея не сме обвързани.
Аз обаче съм по-малък от нея с 6 години и една евентуална връзка с нея не ми чак толкова по вкуса, още повече сме колеги, ще тръгнат приказки и интриги.
Това, което изпитвам към нея е силно сексуално влечение. Понякога се усещам как само докато я гледам и започвам да се възбуждам. А в моментите, в които сме по-близо един до друг или се докосваме уж случайно, сексуалното ми влечение към нея се засилва още повече. На последното коледно парти тя се понапи и идваше да се гушкаме. Но правеше това и с други колеги. Затова съм объркан и не знам дали има нещо конкретно към мен. Както написах, и двамата сме необвързани, на мен определено ми липсва секс, на нея - мисля, че също. Чудя се как да действам и как да й покажа, че ме привлича. Ситуацията е доста деликатна, работим заедно всеки ден и при евентуален отказ от нейна страна, би било доста неловко после. Как да постъпя според вас?

Коментари

1.   Според мен секс ти липсва само на теб, ма изчакай още малко докато се появи някой да си я вземе тогава поне няма да я мислиш. Някой имате много изострени сетива веднага ви се пораждат мисли от елементарни неща. До теб се доближава повече отколкото до други колеги, как го реши това измери ли го изобщо фактор ли е? Аз съм има връзка с колежка и даже не си говорихме докато сме на работа, чувал съм много смешни коментари от колегите тази ме желае ще я скъсам и те от такива микро сигнали. А стегни се малко на 34 години не знаеш ли как стават нещата на какво се надяваш?

3.   Не се забърквай. Щом се гушка и с другите колеги, яко е загоряла. Ще приеме секса за любов, после ще иска да се жените и ще се чудиш къде да се денеш. Тя ще стане майка на 42 в най-добрия случай - не, не недей. Кажи, че си сгоден! Това е супер благородна лъжа.

4.   Ами ние с жена ми така се запознахме - на работното място. Тя е 2 години по-голяма. Съответно всеки от нас вече е на втора, че и на трета работа след онази, но тя (онази работа) ни запозна!
Според мен вече сте във възраст, при която няма какво и за кога да чакате. Хващай се с дамата, и ако е толкова свястна колкото и моята жена, ви пожелавам семейство и 2-3 дечица.

5.   Предложи и. Нищо не губиш.

6.   И как още не си я оправил, просто ти се чудя, та тя плаче за хуй бе човек!?

7.   Когато нашите мили управници решат да отворят заведенията, небрежно я каниш на сладкарница с лека разходчица след работа.
Не трябва да изглежда като среща, а по-скоро като размотаване и разпускане след тежката работа и карантина. Ако ти откаже повече от два пъти с каквито и да е оправдания, без да ти предложи алтернатива... смятам ти е ясно какво е положението.
На самата "среща" ще видиш накъде отиват нещата. На вашата възраст наистина е много тъпо да се играят обичайните тинейджърски игрички, затова съветът ми е при изпращането до тях или когато усетиш, че моментът е подходящ, бавно да се наведеш и направо да я целунеш. Не са нужни повече обяснения.
Ествствено, по реакцията й ще прецениш къде се намираш. Ако отвърне - работата е ясна... отивате директно у вас/тях. Ако подскочи, дръпне се рязко и се изненада, казваш с палава усмивка, че ужасно мното те привлича и не си се удържал. Не се извиняваш или обясняваш. След това отново преценяваш по реакциите й.
Каквото и да стане, няма смисъл после да се чувстваш неудобно или да се оправдаваш за действията си. Привлякла те е, опитал си се, показал си й го недвусмислено, животът продължава... всичко по старо му, няма обидени. Така правят истинските мъже, които имат топки. Посягат и вземат това каквото искат пък да става каквото ще.
Та така, престани с "гадаенето" по нейните противоречиви сигнали и действай смело и безотговорно. Както се казва - По-добре да действаш и да сгрешиш, отколкото нищо да не правиш и после дълго да се чудиш "Ами, ако... ". Успех!

9.   И аз бях завъртял такъв флирт в работата, когато бях сам и на 27г, а колежката ми омъжена на 38г. Веднъж след работа се награбихме и после няколко месеца як секс, докато забременя и напусна. Разбрах каква е била работата, но късно.

10.   Изпуснал си момента. Трябвало е веднага да я заведеш някъде и да я изчукаш. Сега нека ти текат лигите за пропуснатия шанс.

11.   На фирмените партита и тийм билдинги, с преспиване в хотел пада голям разврат. Повечето ми колежки, като си пийнат се разгонват яко и сами се натискат, млади стари, омъжени, разведени, няма значение. С някои ебането продължава и в офиса след това, но някои предпочитат еднократния секс и толкова. Няма да разказвам, че иначе роман ще се получи.

12.   Гушка ли ми се колежка, веднага я водя в стаята си за преглед, а ти умуваш.

13.   И на мен ми се иска по младичка колежка, така към 40г, но все ми се отварят колежки на 50г и нагоре. Чукал съм няколко в командировка, а младите не пускат, искат сериозна връзка, а от мен знаят, че ще получат само едното чукане.

14.   13
А ти на колко си?

15.   Една такава направо я разчекнах на един тиймбилдинг (беше от друга фирма). Пълна програма без прошка. Бяхме се нафиркали. Беше много яко.

17.   13,
А как си искаш от колежки?
Какво им казваш?

18.   17,
То да не е някаква абра-кадабра с думи-заклинания. Първо им обръщаш внимание, на кафе, разговорчета, малко флирт, да стане ясно, че ги харесваш. След това подготвяш ситуация да ги целунеш. Обикновено ги каня в стаята си, когато съм сам там. Ако се съгласят да дойдат, почти е сигурно, че ще потръгне. Някои са готови веднага да се изчукат, а други искат време или да отидем на хотел.

20.   Имам три колежки, които като си пийнат малко и стават неузнаваеми. Едната даже, първият път директно си ми предложи да отидем в стаята и да се изчукаме. Трябвало е да я подхванеш и да я боднеш. Сигурно друг колега го е направил.

21.   Чукай и да не ти пука.
Щото на хуя времето му минава.
Аз като не чуках, като ми се натискаха /щото да съм верен/,
Сега ми се чука... ама вече не го мога...
Само ставам да ги лижа....

22.   Имам странен случай. Има колежка, която харесвам. Може би и тя ме харесва. Аз съм женен, тя е омъжена. Няколко пъти бяхме близо до секс, ама не се случва. Иначе всички останали нежности си ги има

23.   Такива дето се гушкат с кой им падне стават само за ебане. Направи си кефа и я зарязвай.

24.   С колежки по-добре не се захващай. Просто не е колегиално и професионално.