Споделена история от Секс и интимност

Девствена на 24..
Здравейте!
Аз съм момиче на 24 години. Девствена. Изключително зле се чувствам от този факт. Като някакво извънземно. Не чакам принц на бял кон. Искам просто един нормален мъж и това е.
Не съм грозна, но съм леко пълна в ханша и бедрата. Иначе съм светлоока, руса коса, бяла кожа. Уча добра специалност..
Не знам къде ми е проблемът... винаги съм си мислела, че е защото съм по-пищна.. но хората около мен казват, че това нямало значение, а съм имала високи критерии..
Не знам какво да правя, никога не съм правила секс, а изпитвам зверска нужда от това...

Коментари

1.   Аз съм момче на почти 22 и аз не съм правил секс. Имам си високите изисквания за момиче. Честно казано не ме интересува какво ще кажат или ще ми мислят другите. На мен си ми е ОК. Интересува ме момичето да има моите възгледи и маниери. Не трябва да те интересува особено. Това, че си девствена и имаш критерии е много похвално и показателно за самата теб като човек. Поздравявам те! Подбирай си добре, за да съжаляваш възможно най-малко повече и не слушай повечето комплексирани в интернет и около теб самата!

Успех :)

2.   Хората около теб може и да са прави. Дефиницията на много жени за "нормален мъж" в днешно време е доста сбъркана. И ако наистина си хубава и учиш престижна специалност, съм сигурен, че не ти липсва мъжко внимание, нищо че си малко пълничка. Просто това внимание явно идва от мъже, които не те привличат.

А може би наистина имаш реалистични изисквания. В такъв случай продължавай да търсиш.

И аз съм девствен, на 21 години и следвам престижна специалност. Нулево внимание от противоположния пол. Oh well.

3.   Как имаш нужда от нещо което не си правила? По скоро имаш нужда от любов, абе просто от близост.
Сто процента си с високи изисквания, имай предвид, че доста ти спестявам, - понеже ми харесва как изглеждаш(ако не си излъгала де).
На този етап не бързай със секса, че ще направиш няква грешка.. Събре си мислите, намери ми телефона и готово :п.

4.   Виж сега, мъже сме 50% от населението. Е, айде да махнем дядовците, пишлеметата под 18, и да речем тези над 45-50 години, пак ще останат едни 30%!
И при това положение да не може един единствен да мине през твоите "филтри" и критерии - значи положението е много зле!
Та какво искаш всъщност - мъж за секс или "един нормалне мъж", защото явно според тебе всеки, който срещаш, не е съвсем нормален.
Отпусни малко примката и може и да ти се получи! Иначе като станеш на 30-35 и си свикнеш да си живееш сама, мъж вече и да искаш няма да можеш да приемеш в живота си.
Искам да правя секс с теб, но още от сега започвам да се притеснявам дали ще ме оцениш като "нормален", и дали някоя моя особеност (от тези, които всеки един човек си има) няма изведнъж да се окаже непреодолима бариера за тебе...

5.   Хората, предлагащи платена любов, в огромното си множество са жени. Знаеш ли защо? Защото който и мъж да питаш, ще иска да прави секс с теб. Докато не всяка жена би се съгласила да прави секс с всеки мъж. На жените им е супер лесно да си намерят секс партньор. На мъжете - не. Затова са измилили професия, която да задоволи мъжките потребности. Плащаш - правиш секс. Лесно ви е на вас жените. Питаш Сульо или Пульо и той веднага е навит.

7.   "Не съм грозна, но съм леко пълна в ханша и бедрата."

Насочи се към "леко пълен в ханша и бедрата" мъж и си шен !

8.   Ами отдай се на първия, който те привлича - това за секса. За нормален мъж за връзка - това е друг филм. Там вече е мнооооого сложно.

9.   А просто секс ли искаш или човек, с който покрай секса и да си прекарвате добре, да излизате и да се харесвате като хора?

Като за начало това трябва да уточниш пред себе си. Ако е първото, е лесно.

10.   Товва е дар да си девствен. Ако я загубиш много ще сссъжаляваш и ще си спомниш зза ддумите ми. Ако я подариш на правилен човек, с когото се обичате в брака ще си много щастлива.

11.   <5> "Защото който и мъж да питаш, ще иска да прави секс с теб."

Ооооо моля, моля. Не съди за другите по себе си. Аз например ако жената не е със стегнат задник секс даже не предлагам, но това е защото не ми липсва секс ;) Виж ако засуши година две ... мооже ;Р

12.   Загледай за някой на 30-34г. Ако не за друго, поне за някой друг опит. Най-вероятно ги избягваш и чакаш принц на 25г. Както се казва накрая ще дочакаш коня.

13.   Дори и да изгубиш девствеността си, след като не правиш секс 1 или 2 месеца ще се чувстваш по същия начин. По-добре си намери човек с който да водиш редовен полов живот и да си прекарваш добре с него. Загубата да девствеността няма да си донесе спокойствие и удовлетворение.

14.   Ехх, номер 5, за щастие не всички мъже са като теб ;) не всеки мъж иска всяка, дори, сигурно ще се учудиш - но доста искат една - единствена. За мен ограничените мъже биха се хвърлили на всяка, независимо дали са задоволени или не!
Няма нужда да делиш половете, това също е ограничено мислене.

На авторката според мен нищо й няма, просто още не се е случило. Това не означава, че нещо ти има :))).
Хората не трябва да се делят на 'пълни' , 'кльощави' , и пр. Познавам 2 двойки - и в двете момчетата са с 'нормално' телосложение, всъщност единия е даже слабичък, а приятелките им по - ниски и трътлести. Е, и?

15.   "Товва е дар да си девствен. Ако я загубиш много ще сссъжаляваш и ще си спомниш зза ддумите ми".
Н. 10, ти сериозно ли мислиш така, жена на 24 г. и да бъде девствена. Само ако има нещо НЕРЕДНО в анатомията ѝ може по неволя жена да остане девствена. Ако ти наистина мислиш така това ми говори, че ти самия/самата си девствен/а. Ако и ти си на нейните години и още си девствен/а това вече говори лошо.

16.   Аз напоследък се заглеждам несъзнателно към малко по-пълни жени.
Не дебели, но по пищни в бедрата и ханша. Да си кажа честно, има страшни сладурани със страхотно излъчване. И честно казано с удоволствие бих си легнал с такова момиче или жена.
Много жени ми обръщат внимание и съм доста харесван, но понякога се улавям как си падам по доста по невзрачни.
Всеки може да гледа красавиците и да прави секс с тях.
Не се познаваме и май няма как да разменим контакти, но честно казано изпитах лека приятна възбуда при мисълтта за теб хаха. Поне от въображаемия образ, който си създадох за малко.
Мъж 25

17.   Мисля, че за жените е по-лесно сигурно има момчета които те харесват, ако искаш секс може да избереш някой и готово. Поне да направиш сефтето.

19.   Имам 2 приятелки, на по 26, също пълнички, които не само че са девствени, но никога не са имали гадже. А и двете са здрави, прави момичета, едната завърши магистратура, а другата е докторант. Едната се е насочила да гради кариера и да се доказва, другата работи на място с колежки над 40г. И двете сякаш интимния живот го слагат на втори план, но това рано или късно ще си окаже влияние.
А иначе щом ти се прави секс, секс шоповете са пълни с играчки, интернет е пълен с порно... и докато си намериш мъж, може тези неща да са ти най-добрите приятели :)
Ж, 27

21.   Аз съм Мъж на 23 години и, аз също съм девствен.

23.   Няма от какво да се притесняваш. Но никой няма да те търси специално.
Започни да си търсиш някой да ти помогне с девствеността. Бъди директна. Освен това, след като не търсиш някой специален, просто си намери някой ставащ и действай. Иначе ще станеш на 40 и ще се чудиш същото. Не е кой знае какво.

24.   Здравей, авторке, ако е просто за секса ти можеш за 1 ден на намериш мъж, с когото да имате интимност, достатъчно е да влезеш в Тиндър. Според мен обаче в твоя случай нещата стоят по различен начин - мисля, че ти трябва не някой случаен човек, а опитен мъж, на когото имаш доверие и който няма да ти задава въпроси като - "Защо си девствена на 24? " и ще бъде внимателен по време на половия акт. Не е казано, че трябва да започвате връзка, въпросът е той да ти помогне да решиш този твой проблем. Според мен се огледай сред приятелите и познатите ти за такъв свободен мъж или пък използвай мобилните приложения, но се опитай първо да го опознаеш преди да пристъпите към секса. Успех и пиши пак като има нещо ново по темата.

25.   Първо, не си сваляй критерийте! В днешно време мъжете са рядкост и в никакъв случай недей да мислиш, че проблема е в теб. Щом си имаш стандарт си дръж на него.
Второ, какво като си девствена? И по-точно, какво като си пълна в ханша? Познавам мацки по 100кг и нагоре, които са излапали повече пениси от порно звезда и са правили повече секс от всички нас, недей да си мислиш такива глупости. Някои мъже харесват големи и пищни дупета, други малки, трети големи гърди, четвърти много дебели или много слаби и т. н...
Аз лично познвам поне пет момчета, които си падат по по-закръглени мацки и то не закръглени, ами направо ДЕБЕЛИ! В което няма нищо лошо. Аз например харесвам по-пълни мъже, отколкото слабички :) Можеш да си красива, секси, стилна и запленяваща и без да си клечка. Това, че по телевизията постоянно показват проститутки като Николета Лозанова и Златка Райкова, не те задължава по никакъв начин да приличаш на тях. Те са просто медийни кукли, те трябва да са красиви, просто защото само това си имат.
Не бързай със секса, изчакай твоя човек, недей да скачаш на първия срещнат само защото всички около теб правят секс редовно, после ще съжаляваш. Помисли как ще срещнеш твоя истински човек и ще му се отдадеш за първи път! Няма нищо по-хубаво от това, а няма и мъж, който да устои на факта, че именно той пръв те е докоснал :)

26.   Авторката:
Хора, искрено Ви благодаря за отговорите :)
И аз мисля, че този човек трябва да бъде сериозен и опитен.
Просто наистина ми се иска да имам някакви чувства към него.
Дори не мога да се целувам, ако не съм опознала човека, няма как да е случайно срещнат.
Като всеки нормален човек имам нужда да обичам и да се грижа за някого. Само така се чувствам пълноценна.
Имам много нежност в мен, която остава несподелена..

27.   Еееееееееее то пък братче големият проблем, не си ебала и какво? То пък като не си е правил сефтето в днешни времена едва ли не го изкарват смотан и тъп, аз не съм ебал и честно казано ми е все едно дали някога ще го правя или не

28.   Аз съм девствен на 27 години. Дай да опитаме щом и ти си девствена! Няма нужда да отлагаме.