Споделена история от Секс и интимност

Първи път. Да му вярвам ли?
Така аз съм на 16, а приятелят ми на 19. Заедно сме от скоро обаче вчера ме викна да спя у тях. Отидох, гледахме филм и изведнъж нещата взеха, че станаха по-сериозни. Казах му, че съм девствена, а той ми казал че дори не си е мислел да правим секс. Каза че дори не е взел презарвативи, но нещата се стекоха така че ме попита дали искам да го направим. Казах му че не искам без презарватив, той едва ли не ме успокояваше, каза пе няма от какво да се притеснявам. Та дори не знам какво стана и какво направихме вкара си го няколко пъти, не продължи дълго 1/2 мин, след което стана и не знам какво точно направи, бо каза че за да не свършва в мен спрял и си го избърса или нещо такова. Обясни ми няколко пъти, че няма от какво да се притеснявам, но наистина аз не съм много наясно с всичко това и се чудя дали да му вярвам. Наистина ви моля да ми обясните или дадете съвет... има ли шанс да забременея или не знам. Просто ми е много объркано от снощи и не знам какво да правя...

Коментари

1.   Няма да те съдя, че е било без кондом. Но един съвет - не видиш ли самата еякулация, в никакъв случай не вярвай на мъжа, че не е свършил в теб. Може да му е спаднал, но тогава едва ли ще тръгне да се бърше.

4.   Шанс винаги има.
В конкретния случай не знам какво да ти кажа - там сте били само вие двамата, ние тука не сме гадатели. Ако не е свършил в теб и само го е вкарал няколко пъти, този шанс е съвсем минимален (но все пак го има). Ако е свършил в теб, има за какво да се притесняваш, но тъй като той казва, че не е, в случаят няма какво друго да направиш, освен да му повярваш. Не те съветвам да пиеш хапче, ако не си сигурна, че е свършил вътре.
Но тази ситуация трябва да ти е за урок. Секс без презерватив е висш пилотаж и определено не е за загорели 16-годишни. Те мъжете все казват, че няма от какво да се притесняваш, ще те пазя и други глупости, но после ако стане нещо, ще е на твоята глава, не на неговата, нали? Затова трябва да пазиш сама себе си. Просто не прави секс без предпазни средства. За момчето е много хубаво да топне чушката на голо, но после кой бере последствията и притесненията? Ти.
Според мен едва ли си забременяла, но за всеки случай след 14 дни си направи тест и не му позволявай да се заиграва с теб без кондом, освен ако не искате да ставате родители.

5.   Според мене се е изпразнил в тебе след половин минута и си го е избърсал в пердето.

6.   Добре де, на 16 си, главицата ти сега попива знанията като сюнгер... Толкова ли не можа да отделиш 2-3 часа за да се информираш по въпроса? И в училище не ги ли учите тези неща?
Как можеш да чакаш до последния момент, и дори и него да пропуснеш, че да се сетиш да научиш нещо?
Нито ти познаваме ситуацията... "направил бил нещо" - и какво е това?
Един презерватив струва стотинки. Бива ли да правите такива глупости?

7.   Проникнал ли е в теб или не е? Ако НЕ Е проникнал няма как да забременееш. Но аз ще те посъветвам да оставиш това момче за секс почакай още една-две години. Щом си на 16 години предполагам, че това ти е първото гадже. Моя съвет е този, НЕ си давай девствеността на първия рано ти е. И другото ще ти кажа чети сексуални теми, виждам, че знаеш прекалено малко или поговори за това със зрял човек. Успех ти желая.

Парис

8.   Толкова бързо се съмнявам. Аз и гаджето ми от няколко месеца правим така и не съм бременна.