Споделена история от Секс и интимност

Проблем с оргазъм при мъжа
Здравейте аз съм мъж на 27г, от около месец имам проблем, когато свършвам не усещам нищо, семенната течност излиза но удоволствие няма, усещам и натрапчиво чувство за уриниране, дори и да съм ходил по малка нужда преди това, моля ви ако знаете какво е, пишете ми :(

Коментари

1.   Най вероятно възпаление на простата. Може и от настинка да се възпали.
Отиди обаче на уролог да ти каже какво да пиеш. Иначе не би трябвало да е сериозно.

Успех М30

2.   Според мен трябва да отидеш на уролог - имаш някакво възпаление на простатата. Отиди, няма нищо срамно, разкажи за проблема си, защото проблемът е здравословен, може да е нещо сериозно... Не се самолекувай!

3.   Благодаря ви, ще отида... , с риска да се отклоня от темата, знаете ли колко струва един преглед при уролог че нямам платени осигуровки за последните 2 месеца

4.   30-40 Уева ама така обстоен преглед

5.   Ок отново ви благодаря много

6.   Искам и аз да питам в тази връзка. Приятелят ми не изпитва оргазъм. В смисъл- никога, откакто се помни. Точно както казваш- свършва без удоволствие. Оргазмите му са АДСКАТА РЯДКОСТ... сигурно може да си ги преброи на пръстите на едната ръка можеби. А той е над 30-те. Иначе е здрав като бик. Рядко боледува, няма проблем с бъбреци, простата и т. н. Защо е така???

7.   6. - сигурна ли си, че няма проблеми с простатата? Трябва да отиде про уролог веднага - това е любовният орган на мъжа.
Ако не открият нищо анатомично, може да е генетична особеност. Ако простатата му е ОК и ти искаш да му доставиш оргазми, чети за масажите на простатата, чрез които дори мъже без ерекция могат да стигнат до огразъм - правят се преди всичко през ануса, но това не е гейско и т. н., а просто начин, жената да достави върховно увоволствие на мъжа. Чети за това, можеш да му подобриш сексуалния живот значително!

8.   Номер 7, знам за стимулацията на простатата, но той абсолютно не дава даже да го пипна там, смъмря ме даже ако тръгна да говоря за това да пробваме да стимулираме простатата... От онези мъже е, които смятат, че ако нещо докосне ануса му, го прави гей... В смисъл- много консервативен и това не е решение за нас...
Досега не бях чувала за генетична такава особеност, благодаря ти за информацията.
Другото е, че е имал много, ама много тежко детство... не искам да споделям много, но има душевна травма и ми се върти в главата да не би да е нещо на психична основа... Не знам дали е възможно... Но и там не можем да си помогнем взаимно, защото отказва даже да говори за това и да си спомня каквото и да е...

9.   ok, но не твърдя сега, че има някакъв генетичен проблем - знам ли. Според мен е простатата.
Все пак, ако искаш да му доставиш удоволствие (негейско, виж колко е тъп - жена иска и гейско било!!! ) - има едно място между ануса и тестисите - по-скоро се пада и под тях - там масажирай - може и с език там да натискаш и да чакаш реакция, за да си го запомниш мястото... това също е стимулация на простатата, но далеч не толкова ефективна като през ануса.
Ако там нищо не чувства - простатата е!!! Да се лекува, може даже и тумор да е... лекар си трябва просто

10.   Или просто наистина всичко е на психична основа. Като го гледам обаче трудно би се съгласил да отиде при психолог, а и в България за съжаление не го правим. Затова, тъй като той няма да иска(макар може да пробваш), говори ти с него. Какъв е проблемът от детството. Може да е бил насилстван или да е имал други проблеми. Говори с него, кажи му, че може да ти има доверие, че го обичаш. Сподели и ти нещо, за да има чувство на взаимност, нещо важно и за теб, което не си казвала. Като не говорите за проблема, той не изчезва. А, разбира се може и да е здравословен проблем.