Споделена история от Секс и интимност

Как се слага парафин?
Искам да си сложа парафин...сещаше се защо - за по-голям пенис. Май няма други начини, а и така ефекта се появява веднага. Живея в Германия и тук правят операции, обаче увеличават само на дължина и то с 1 см...което е нищо. А с парафина се уголемява и на дължина и на дебелина. Обаче не знам как се прави. Някой знае ли?

Коментари

1.   При мен идват много като теб. Много често се възпалява и инфектира. Само че парафина прониква кожата и не може да се премахне оперативно и се налага да се махне заедно с кожата и после става сложно. Народа изпростя на н-та степен. Ако знаеш какъв таралеж в гащите си слагаш... Ако имаш поне капка мозък, не го прави. Но и да го направиш, последствията са само за теб. После не реви, че са ти отрязали члена.

2.   https://urology.bg/парафин-в-пениса/

3.   Добре де, парафина като не става, няма ли някакъв друг начин? Жените как си слагат силикон, и за нас трябва да има нещо подобно.

4.   3, между цици и хуй има огромна разлика. Циците са си цици и си стоят така, а хуя си има ерекция и много сложна функционалност като цяло. Не може хем да му сложиш силикон, хем това да не пречи на ерекцията най-малкото. Има си други методи по-сложни, но рисковете са си на лице и си решаваш дали да ги поемеш. Защото после може да стане "кой ми сра в гащите".

5.   Сложи си, ако искаш да стигнеш до ампутация. Може и да се разминеш по-леко, само с рязане на кожата. Такива простотии правят хората от малцинствата и професионалните порно актьори. Всичките негри от порното, с паламарки, като плугове, са продукт на пластичната хирургия. Само, дето след това чувствителността в пениса им е нулева.

Има ОТНОСИТЕЛНО безопасен метод за удължаване с около 5 см., членът се отделя от основата и избутва напред. Тази му част, която е била вътре в тялото ти, идлиза навън. При ерекция не стърчи нагоре, а виси надолу, но пак си е твърд. Все пак е операция и рискове има.

Дядо Торбалан

6.   Хубаво разбрах, че не става с парафин или силикон, ама кажи някой начин? За операция питах - струва 5000 евро, а увеличението е 1 до 3 сантиметра и то само на дължина. За дебелина също може, но е по-сложно и ефекта е временен, цената пак е 5000 евро. Ако трябва ще платя веднъж, но искам да го уголемят още повече и да е постоянен ефекта.
Искам да ми е поне 20 см дълъг и 15 см обиколка. Сега съм с 14 см дължина и 11 см обиколка. Малко ми се струва, като ги гледам в порното ми се иска и аз да съм с голям пенис. Моя размер се води среден, но в днешно време средното го броят за малко и не стига, с това порно всички си промиха мозъците, и мъже и жени.

7.   На това му казват Естествен Подбор. Най-простите правят идиотщини и после като останат без пишка не създават малоумно потомство. Затова - сложи си. И в топките става, да са ти големи.

8.   <6> "с това порно всички си промиха мозъците, и мъже и жени."

Ти си живия пример за това ;))

9.   Ако не си уверен с жените, и с по-голяма пишка няма да имаш успех. Проблема на ти е дължината/дебелината.

10.   7, 8, 9. Не става въпрос за липса на увереност. А за сантиметри, за физика. За нещо което се вижда с просто око. Вижте сега, не съм аз човека който снима порното и кара хората да го гледат. Щом се гледа, значи им харесва. Знам жени които са вманиачени на тази тема също колкото мъжете, само че търсят големи пишки, както мъжете търсят големи цици. Имат ме за втора категория само защото не ми е толкова голям. Това ме дразни адски много и искам да го поправя, да ги поставя на място. Да им покажа, че и аз мога. Пък и на мен ми се иска, голям кеф ще е да къртя мацките с големия. Ще ми достави удоволствие. Кой мъж не иска да има големи мускули и голям пенис? Айде за мускулите има фитнес, ами за пениса? Ако има начин защо да не го уголемя? Жените как си слагат силикон? 14-годишната Сузанита си сложи силикон, отделно четох за една дето даже кредит теглила, за силиконови цици. За тях може, а за мен не може. Защо така? И аз съм човек. Както виждате никого не съм обидил, просто споделям какво ми е на душата.

11.   Е, ти ако вярваш на порното, аман ти е работата. Повечето анкети сред жени, сочат 15 см., като идеален размер. От опит да ти кажа, по-дълъг не винаги ще можеш да вкараш целия. Ако ти е 15 санта и ерекцията ти е добра, проблеми с дължината нямаш.
Виж, 11 обиколка си е тъничко. Но просто няма траен метод за удебеляване. Но има решение. Пози, в които вагината е "стеснена", например с притиснати бедра, има и различни артикули от секс магазините, които добавят към дебелината. Освен това, читатели в spodeli, твърдят, че 11 обиколка им стига.

Дядо Торбалан

12.   10 "Жените как си слагат силикон? 14-годишната Сузанита си сложи силикон, отделно четох за една дето даже кредит теглила, за силиконови цици. За тях може, а за мен не може. Защо така?"

E как да не може ??! И ти можеш да си сложиш силикон на циците - няма проблем ;))

13.   Азис си е уголемявал пениса:

http://skandalno.net/azis-ugolemi-chlena-si-zhenskite-drehi-s-88509/

Потърси неговия лекар.

14.   Не прави глупости, два пъти съм виждал ампутация на пенис, заради усложнения от прилагане на парафин, недей, недей НЕДЕЙ !!!! Каквото и да ти говорят НЕДЕЙ !!!! Виж арабският метод джелк, така се казва. При мен имаше ефект, не веднага, но перманентно.

15.   Я си представи, че си го “напомпаш” до желаният размер ще трябва да забравиш за аналният секс. Никоя не порно актриса доброволно няма да се навие за анален. От моята камбанария като жена ще ти кажа, че размера не ми е приоритет. И с мъж с по-малък от твоят съм била и с по-голям резултат един и същ -незадоволителен за мен

16.   Аман от това порно :) онази вечер бях с мъжа ми в леглото и си гледахме порно преди секса понеже така се загряваме и аз избрах нещо по така хард секс и избрах клип един с огромен пенис ама наистина бе много огромен и дебел и как клатеше мацката ама много яко и мен много ме възбуди клипа и почнах да се пипам страстно а мъжа ми като ми каза с много сърдит тон " какво ма, сега вече ни ти харесва кура ми така ли? а се загледаш в по големи ли като невидяла"
Притесних се и цяла вечер му уверявам че не е така и че много му голям и много и винаги ме кефи и разни такива и въпреки всичко нямаше секс :(
Разбирам човека донякъде, мъжете много са чувствителни на тази тема и явно им болна тема.

17.   Пробвай ТИТАН ГЕЛ! Скъп е, но си струва! Аз още не съм го купил, защото е много скъп-към 200 лева, когато е на промоция, е към 100 лева! Но трябва да се мажеш (знаеш къде), според схемата! Защото четох, че има хора, които в стремежа си да постигнат, т.е. да форсират времето за получаване на желания размер, се разочароват, не за друго, а защото размера става опасно дълъг! И после съжаляват, но вече е твърде късно! Желания размер се постига обикновено за 2-3 седмици, не за 2-3 дни! Просто трябва да се следи размера всеки ден! Обикновено 25 см. е напълно подходящ! Но все пак трябва да се следи! ВНИМАНИЕ: Използването на ТИТАН ГЕЛ не трябва да се приема за нещо временно! Веднъж като се увеличи размера, той си остава така ЗАВИНАГИ! След като се получи желания размер, използването на ТИТАН ГЕЛ става вече излишно! Предозиране наистина има и както казах-много е опасно! Трябва строго следене на размера! Това е от мен!

18.   До номер 11

Дядо торбалан, хубаво 15, не е лошо. Де и аз така да бях, но аз съм с 12см дължина и долу-горе толкова обиколка. И наистина някои твърдят, че им стигал и малкия, но... не са почти всички това, нали?

Та както се подразбира и аз самият имам комплекси, то и четенето на коментарите в различни теми ги докарва.
С бившата ми приятелка не се притеснявах от размера си, но за следващата приятелка ако имам, знам ли как ще реагира тя.
Но един от проблемите също знаеш ли какъв е? Ако приятелката е малко по-дебеличка и за определени пози не стигат 12см, само главичката влиза там сантиметър, става въпрос за doggy style, е не стана. Отделно тя беше леко широка и нищо не усещах понякога с кондома. Ако бях някой много зле, можех да кажа тя е дебела и широка, но от нейна страна аз бих имал малък член и тънък. От трета страна, и двете твърдения са вярни сигурно.

Така че ако имах и 14, нямаше четейки някои от тези теми да ми е така кофти, но 13 е средното за БГ май, а аз съм 12 т. е под средното. А не ми е лесно да си намеря слаба, не се смятам за грозен, но съм висок само 164см и дългокраките слабички не ме виждат, отново под средното за България, на 25 съм така че шанс да порасна повече отдавна нямам.

Така че определено е по-добре човек да има по-голям пенис, така психическото натоварване нямаше да е толкова голямо. Да, има играчки, не съм против тях да се ползват, ама представи си да гледаш приятелката ти да се кефи много от голямо дилдо, докато това между краката ти е увяхнало. Зависи от момичето де, ама определено хвалби за размер или как работиш с него няма да има.

19.   Номер 18, да, с по-голям е по-хубаво. И с Ферари е по-хубаво, отколкото с Голф, обаче има повече хора с Голф. С по-скромни размери си ограничен в позите, това е. Ограничен си и в избора на партньорки. Това не е тргедия, въпреки, че няма да можеш да се гъзарееш с голям, ти имаш ДОСТАТЪЧНО, за да си средна работа. Научи се да правиш добър орален секс. Да издържаш дълго, повярвай ми, 12 санта за половин час е повече от 18 за две минути. Има приставки за члена от силикон, и за дебелина, и за дължина.
Ако трябва да го синтезирам грубо, няма достатъчно големи патки за всички жени, някои трябва да се задоволят с по-малките. И ти трябва да оптимизираш изискванията и очакванията си.
А, да. Размерът ти е добър за анален секс. Пробвай следващия път, съчетай го с клиторна симулация и ела да ми благодариш.

Дядо Торбалан

20.   Нямаш кинти за операция - демек търсиш ефтинко, а ефтинкото излиза скъпо ;)
Ама даже и да го напомпаш какво ?
Да не мислиш, че някоя ще те вземе заради единия гол хОй ?

21.   Просто приеми, че явно си лош любовник. Ако искаш и от слон си присаждай, все тая.
Жена съм, с опит, за протокола

24.   Прочети за упражнения "Челик" - пениса все пак си е мускул и с различни упражнения в домашни условия може да се уголеми до някаква степен. Чета коментари в най-различни форуми, че хора са го опитвали и има ефект.