Споделена история от Секс и интимност

Твърде много порно? Тройка, да или не?
Първо, аз съм жена, няма да издавам годините си. Млада съм и пълнолетна, нямам 25, нямам и деца.
Пристрастена съм към порното, обожавам порно. От тийн годините ми много се зарибих, падам си по много актриси/актьори и почти всичките ги знам. Интересувам се много и от цялата индустрия като цяло. Харесвам малко по-нестандартни категории (за жена, иначе за мъжете със сигурност е нормално), няма да ги споменавам, хахах. Гледам порно всеки ден, приятелят ми знае и го приема на шега. Но напоследък усещам, че нещата излизат извън контрол и не знам дали не става леко като обсесия. Не бих се снимала в порно никога, но просто обожавам да го гледам.
Разбира се, ако ме видите на улицата никога няма да предположите, че съм изгледала толкова много порно, може дори и да си помислите, че съм девствена.

С приятелят ми сме заедно от много време, живеем заедно, сексът ни е просто невероятен, никога не мечтая за други мъже, той ми е достатъчен във всяко едно отношение. Правим секс всеки ден и аз постоянно искам още и още, да, звучи супер, но той не ми смогва понякога. Не ме разбирайте погрешно! Обожавам го и го уважавам и не бих му изневерила с друг мъж за нищо на света... но с жена.
Харесвам жени, почти всякакъв тип. Веднъж съм пробвала с жена и беше страхотно и искам да го направя пак.
Винаги съм искала и тройка, по природа не съм ревнива и искам да го направя с него и с още едно момиче. Въпросът е обаче, как?
Не ме кефи идеята за случайно пияно/надрусано момиче от някоя дискотека или бар. Искам да е с някоя готина, дискретна мацка, която го е правила преди и няма да се притеснява, да досажда след това и т. н. разбирате ме. Много искам да пробвам... той също ще се изкефи, сигурна съм. Имам тази фантазия от много години, но никога не ми е стискало.

Коментари

1.   "С приятелят ми сме заедно от много време, живеем заедно, сексът ни е просто невероятен, никога не мечтая за други мъже, той ми е достатъчен във всяко едно отношение. Правим секс всеки ден и аз постоянно искам още и още, да, звучи супер, но той не ми смогва понякога. "

Тук ме загуби като читател Дядо Торбалане ;)))

2.   Мисля че съм те виждал на улицата. Наистина изглеждаше леко девствена. Нямах си и най-малка представа че си изгледала толкова много порно.

3.   Номер 1, какъв Дядо Торбалан те гони? Призовавам модераторите да кажат, дали имам нещо общо с темата! Най-малкото, стилът ми на писане е коренно различен.

Дядо Торбалан

4.   Тази тема скоро ще се превърне в "Да открием дали автора е Дядо Торбалан, или не! "... Иначе, всеки си има фантазии, така че - давай. Имаш живот пред себе си, едно момче нищо не е (и ако те обича наистина, няма да те зареже за едно такова нещо... ) :)