Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да скрия че не съм девствена
Моля модераторите да публикуват темата ми, защото е много важно за мен. Благодаря предварително!
Здравейте, жена на 24 години съм. Бях девствена до скоро поради причината че просто не намирам правилния човек. Не се смятам за грозна и глупава. Получавам достатъчно внимание от мъжете. Проблема е, че лятото ме изнасилиха и все още не мога да го преживея. Първият ми сексуален акт беше чрез изнасилване.
Скоро се запознах с изключително интелигентен и забавен мъж с който започнахме да излизаме доста често и мисля, че нещата стават сериозни. Той знае че съм девствена. Не искам никой да знае за изнасилването.
Отдолу станах много широка, ципата ми е разкъсана и се притеснявам когато стигнем до интимност.
Въпроса ми е мога ли да скрия че вече не съм девствена след като при проникването няма да има кръв и затруднения?
Искам да си мисли че той ми е първият, а не че го лъжа.

Коментари

1.   Аз ти препоръчвам да бъдеш откровена с този мъж и да му кажеш истината. Все пак, ако ти харесва и би искала да имаш сериозни отношения с него ще е най-добре да няма тайни. Освен това спомемаваш че още не можеш да го преживееш. Не си ти виновна за изнасилването. Не казваш подробности, но вярвай че не е твоя вина. Станалото станало. Не можеш да го промениш. Няма защо да се срамуваш. Ако момчето си заслужава ще те разбере, дори ще се радва че му имаш доверие и си честна с него.
Aко все пак решиш да не му казваш (ти си решаваш, все пак) имай предвид че не винаги при първи полов акт проникването е затруднено и има много кръв. Зависи от това колко е еластичен химена. При мен нямаше никаква болка и никаква трудност. Кръвта беше точно една капка, която аз видях след това, върху бельото ми.
Това че си станала много широка си го въобразяваш. Няма как да станеш много широка от един полов акт, та дори да е бил насилствен. Трябва да са нанесени много сериозни повреди, че да има такива последствия. И тогава са щели направо да те оперират, да те шият... Ако си имала някаква малка травма след изнасилването, то организма вече я е ликвидирал. Млада си и тъканите на вагината са много еластични и бързо се възстановяват. Дори жени след раждане, ако не са имали усложнения, след известен период от време си възвръщат почти изцяло предишното състояние на вагината.
Предполагам че след този неприятен случай си била на преглед при гинеколог. Ако не са ти споменавали за сериозни трамви значи си ок. А ако не си била на гинеколог, най-добре да идеш и да си направиш изследвания за болести, да не са ти лепнали някоя гадория.
Ето ти линкове за покупка на изкуствен химен. Естествено, изобретение на китайците. Това е капсула която се разтваря във вагината и се превръща в нещо като ципа. Пуска червена боя по време на полов акт. Препоръчвам ти да купиш две, да имаш една за проба преди да го правиш с него.
https://www.himen-artificial.com/capsula-de-himen-falso-artificial/
http://hymenshop.com/index.php?page=Home_Spanish

2.   Кажи му ИСТИНАТА момичее не започвай връзката си с лъжа, иначе тя ЩЕ СЕ ПРОВАЛИ! И още нещо осъди насилниците си, защото ще изнасилят друго момиче! Те трябва да се срамуват не ти! Иди и ги издай на полицията ако имаш доказателства по-добре. Ако видят че им се разминава утре ще пострада друга жена! Кажи на приятеля си наистина всичко ако държиш на това момче, не започва връзката си с тайни и лъжи недей. Послушай ме...

3.   Че ти още от самото начало на връзката ти започваш да кроиш лъжа как да го излъжеш. По-добре му кажи истината, така ще ти олекне и няма да имаш гузна съвест че си го излъгала. Ако е свестен човек ще разбере ситуацията и ще те приеме такава каквато си. Даже ще цени че не го лъжеш. Слон ли те е изнасилил че от едно изнасилване си станала " много широка "???

4.   Моите съболезнования, ако е вярно това за изнасилването. Но ако човекът е свестен, не виждам причина да се притесняваш да му обясниш ситуацията, би трябвало да те разбере.
А и от един единствен секс няма как да станеш широка веднага. Да, ципата може да е разкъсана, но мускулите не се охлабват от един път. Повярвай ми, изпробвал съм го с девствена жена.

5.   Много неприятна ситуация...
Ще ти отговоря без да ти давам акъли и съвети. Аз загубих девствеността си на 16г от момче с което излизахме почти 3г. При самият акт нямаше нито болка нито кръв. Може би защото преди това доста пъти съм се пипала.... След това когато станах на 18 се запознах с мъжа ми, понеже сме от малък град и всичко се знае, той реши че още съм девствна. Чакаме близо 4 месеца и след това го направихме... не ме попита защо няма кръв, тъй като преди да се стигне до секс пак бяхме правили разни работи. И така до ден днешен вече сме от 10г заедно. Той си мисли, че ми е първия, но аз знам, че не е. Не го приемам като лъжа защото той сам реши че не съм правила секс и аз просто си замълчах :)

6.   Ако ти е удобно да споделиш как се случи изнасилването, от познат или просто случаен човек? На мен това може би ми е най-големия страх... и когато се прибирам сама вечер, постоянно съм нащрек.

7.   В крайна сметка той пак ти е първият, съжалявам, за случилото ти се. Не е нужно първият път да има кръв, при мен нямаше.

8.   Виж, така или иначе истината ще излезе ваяве. По-добре му кажи сега, а не когато вече е късно. С лъжи няма да стигнеш до никъде. А и вярвам, че ще те разбере.

10.   Мисля, че е нечестно и глупаво да лъжеш- ако държиш на него, не започвай с лъжа, а той ако иска да е с теб, няма да му пречи, че не си девствена. Не живеем в 16век, а 21 и в Европа.

11.   На 24 си, няма нищо срамно от фактът, че не си девствена. А и щом имаш сериозни намерения към този мъж редно е да споделиш истината. Не казвам да навлизаш в болезнени подробности, но ами имате връзка все пак, не е хубаво да го лъжеш! Да, даже и никога да не разбере, ами на теб ще ти тежи на съвестта. За това, просто му кажи. Щом те обича не сам няма да те отблъсне, но и ще бъде още по-нежен и внимателен защото изнасилването е най-големия кошмар за всяка жена и после трябва много време да се отпуснеш и да позволиш на мъж да те докосне. За това не крий! Нямаш никаква, ама никаква вина за това, което си преживяла!

12.   Ако не е бил с девствена преди теб, няма как да разбере. Мен ме болеше, но не тече кръв на място. Чак като се прибрах в нас имах по бельото кръв. Можеш да се направиш, че те боли и да кажеш, че след това е имало кръв. Няма как да си широка от един път, споко.
Аз лично бих си признала ме съм изнасилена. Мъжът ми е имал такова гадже преди мен и много е внимавал с нея, защото е знаел, а и я е било страх. Той лично го е приел като нещо нормално и е действал адекватно, за да не я нарани допълнително.. Не трябва да те е срам - ти не си виновна за това, което се в случило.

13.   Широка станала. Пързалка.

14.   Ами чувала съм за операции, чрез които зашиват химена и отново си девствена. А при мен първия ми път нямаше нито болка нито кръв, просто усещах как се разтяга влагалището ми, така че другия вариянт е да кажеш, че си от тези случаи. Но не е сигурно, че ще ти повярва.. Но в действителност има такива случаи и аз съм жив пример за това

15.   Ако тази история е истинска... защото звучи малко налудничево сякаш е писана от някой който не разбира от секс. Вагината е мускул, няма как да станеш широка и то само от един полов акт, спокойно. Всъщност дали си тясна или широка вътре зависи като цяло от организма ти, изобщо не зависи дори ако на ден по 3 пъти правиш секс. Ако е истински мъж няма да се уплаши от това, че някой се е възползвал от теб. Няма смисъл да криеш това нещо от никого, има толкова много млади момичета които са минали през това и си мълчат а им трябва човек който ги разбира, според мен трябва да отидеш на психолог, за да споделиш и да видиш дали има някаква психическа травма.

16.   Е па кажи му де.

17.   Просто му кажи истината.

18.   Защо трабва да криеш?
Кажи му истината и не се оплитай в собствените си лъжи.
На 24 девствена в третия свят ли живееш?

Проблемът не е в девствеността, имаш други бариери.

19.   Първо, Много тъжно, че така се е случило при теб. Второ, мисля, че можеш да не му казваш какво се е случило, защото не винаги има кръв и затруднения при първия път. Аз бях девствена и от срам дори не му казах. Той изобщо не разбра. Нямаше нито кръв, нито болки и затруднения и когато все пак му казах след известно време не искаше да повярва. Също така в крайна сметка той наистина ще ти е първият, първият, който ти си избрала да е интимен с теб.

20.   Фантазьор, защо не си пишеш темите в раздел "Измислени истории"? Само това като прочете човек, разбира, че смучеш истории от пръстите си -"Отдолу станах много широка"!? Пълни тъпотии, поне се информирай и тогава съчинявай!

21.   Пак съмнителна история. На 24 години девствена и си губиш девствеността от изнасилване през лятото. От скоро си се запознала с много интелигентен мъж и той вече знае, че си девствена. Как той разбра, че си девствена? За толкова кратко време откакто се виждате ако той е много интелигентен, той никога няма да те пита дали си девствена или не. Ти доброволно ли му каза? Ти изглежда си решила да го впечатлиш както никоя друга жена до сега не го е направила. Вероятно си мислила, че това е от голяма полза за теб, но в моите очи това показва, че ти липсва елементарна култура и интелигентност. Ако аз бях на негово място в момента в който ми загатна, че си девствена щях да ти кажа ЧАО "Иванке" и "Честита Нова Година. Пожелавам ти да си намериш мъж, който ще оцени твоята девственост".
Само едно не можах да разбера, как си станала там долу много широка. От един път секс тези неща не се случват, още повече от тогава до сега са минали около 6 месеца. Не добре обмислена история и затова аз мисля, че всичко е факе. Модератори, моля публикувайте коментара ми.

22.   Номер 5 - ти си просто отвратителна!

23.   просто кажи истината на човека, не знам защо трябва да лъжеш. Искала си да мисли, че е първият, но не е и не е коректно да кроиш планове как да скриеш истината, а дори не си виновна за случката. Ако пък толкова не искаш да се знае за изнасилването, кажи, че е младежка грешка в тийн годините и толкова.
Освен това няма как да станеш широка от 1 акт, пък бил той и изнасилване. Вагината е мускул, който се свива и разширява.
Човекът трябва да държи на теб и да те цени като човек, а не като ципа

24.   За мен е редно да му споделиш истината.
Ж31

25.   Миличка, първо много съжалявам за това ужасно нещо, което си преживяла... нормално е след такава травма да си неуверена в секса.
Според мен трябва да бъдеш честна с него и да му споделиш какво ти се е случило, той ще те разбере и няма да те отхвърли ако е истински мъж и държи на теб :) Желая ти успех и горе главата!

Ж

26.   Не те упреквам, че не искам да му кажеш. Разбирам, че се срамуваш и си объркана от случилото се. Не слушай хората, които ти говорят, че едва ли не ще лъжеш партньора. За изнасилване не се споделя лесно, особено като това е бил първият ти досег с мъж. Ако не искаш да кажеш, недей! Имаш право да не споделяш това, щом не си готова.
Не се тревожи за кръвта и тн. При мен кръв имаше след 2 часа една точка на бельото. А по отношение на трудността, поне 3-4 месеца всеки път влизаше трудно и след това ме наболваше. Ще си ти бъде като първи път, защото първо си го правила веднъж и второ е било много отдавна. Всичко се е събрало вече. Остава само ти да го преодолееш. Само да вметна, че моя близка беше изнасилена девствена на 14 години. На 19 се запозна с мъжа, с който е вече 20 години. Той беше сигурен, че й е първият. Не беше разбрал. Тя му каза след 10 години за случката. Той го прие много адекватно и я беше гушкал с часове и беше казал, че съжалява, че тя толкова много години е страдала и не е могла да събере сили да му сподели.
Всичко ще се оправи! Не се насилвай за нищо. Остави естествено да се подредят нещата.