Споделена история от Секс и интимност

Страх от интимност или асексуалност?
Здравейте, споделям това тук, защото съм объркана от цялата странна ситуация около приятеля ми.
Аз съм момиче на 18, той е колкото мен. Всичко започна преди 2 години и аз страшно много го обичам. Той е чаровник, любознателен, голям шегаджия, нищо че е малко избухлив на моменти, въобще няма да каже човек, че има проблеми с интимността. Но ето, че това се случи. В началото на връзката не бях готова за секс и се страхувах той да не би да ме остави, но това беше последният му проблем. Сега съм готова, казах му, че давам да ме докосва, но той не дава аз да докосвам него. Никога не съм го виждала гол, не ми е давал да го задоволявам. Няма причина да се срамува от тялото си - висок и строен е, тренира непрекъснато. Тъкмо започнах да си мисля, че е асексуален (не изпитва сексуално желание), дочух от негов приятел, че вторият му баща бил много строг с него като малък и често го пребивал от бой; предположих, те сега се ненавиждат и не си говорят. Помислих си да не би да му е посегнал И сексуално, попитах го дали в това е проблема. Той ми се развика "Аз на педал да ти приличам, малоумна ли си.. ", не знам защо така реагира, не е хомофоб. Просто сякаш даже се разстрои повече, отколкото се ядоса, щеше да се разплаче. А защо да реагира така, ако това не е истина? ! Което ме наведе на мисълта, че съм била права, но не трябваше да го питам. "Зарежи го", така ми казват много хора, но аз наистина обичам този човек и каквото и да се е случило, искам да съм с него. Просто искам да разбера какво е станало и дали има страх от интимност заради нещо в миналото или просто не иска такава? Как да подходя? Искам да му помогна с каквото е възможно.

Коментари

1.   Девствен е, има малка пишка или е гей. Няма друг вариант. Съдя по себе си и по другите момчета. Ние момчетата само за секс си мислим и в главата са ни само цици крачета дупета. Мен наистина ме беше срам от първата ми връзка но тя като ми посегна хич не се дърпах.

Срам го и няма опит. Тва е

2.   Според мен е заради нещо в миналото. И аз имам един такъв приятел. Голям красавец е сега, но е супер стеснителен, когато става дума за интимност, защото като малък беше дебелак и всички му се подиграваха. Възможно е и твоят да е развил някакъв комплекс още от детството, щом вторият баща му е посягал. И дори да не е сексуално, това си оставя голям белег.. Най-добре поговори сериозно с него.

4.   Номер 1, тоест някой като е прост, значи и гаджето на това момиче, също е.

5.   Не е нужно да е бил малтретиран и сексуално, освен физически, от втория си баща, за да е реагирал така. Може просто фактът, че си се ровила в миналото му, че се опитваш да го променяш, че му напомняш за този неприятен период от детството му, да го е накарало да избухне и да говори така. Искам да кажа да не си внушаваш, че си права. Със сигурност има нещо в детството му, но не е нужно да е и сексуално малтретиране. Не го изключва, разбира се. Просто не се самонавивай много, че си права.

А все пак правихте ли секс след като ти даваш той да те докосва, макар и той да не иска? Пробвахте ли с малко количество алкохол? А ако го докосваш по члена как реагира? Целувате ли се? Ако е ок с някое от тези неща, опитай се да разшириш диапазона от там.

6.   Можеш да му помогнеш само ако ТОЙ те допусне до себе си. Друг начин просто няма... Той явно има някакъв проблем който НЕ желае да сподели с теб, изследователно не можеш да му помогнеш. Заедно сте две години и още не ти споделя? .... Малко странно ми се вижда това. Явно ти, няма доверие. Кажи да иде на лекар и повече не отваряй темата... Явно не те и обича.... ако те обича щеше най-малкото да ти споделя той и това не прави. Може да не си харесва половия орган? Може нещо да има проблеми там, не знам. Може да е на психическа основа няма как да разберем тук. Ако той не си мърда пръста... поне да сподели в какво се корени проблема му, ти нямаш вина за това. И на всичкото отгоре той избухва.. А може би задоволява друга а ти не знаеш? Според мен го притисни ЗА ПОСЛЕДНО да ти каже истината.... и вече наистина кой от където е. Не може да помогнеш на сила.... съжалявам за ситуацията, моля сподели какво е станало. ( Ако си приела съвета ми де)

Парис

7.   От Авторката
Към 1: Гей не е, съмнявам се да е девствен и със сигурност не му е проблем половият орган. А това, че на теб постоянно ти е секс в главата, а и на повечето момчета де, не значи, че при всеки е така.
2. Точно там е проблема, отбягва темата.
5. Не се опитвам да го променя, харесвам всичко в него, но просто ми е гузно, че само той на мен ми доставя удоволствие, когато спомена, че го искам. Целуваме се, прегръщаме се, той ми прави често орална любов. До секс може скоро да стигнем, но едва ли ще ми даде да го докосвам, да го галя, въобще да не говорим да докосна члена му.
6. Че ме обича и че не ми изневерява е сигурно. Много пъти го е доказвал. Споделял ми е толкова лични неща, казва ми абсолютно всичко, което се случва сега, но не и в миналото. Не знам дали не иска, може би просто се притеснява да говори. Което пък ми е малко странно, той попринцип не е от притеснителните. Но си е дете понякога хаха. А дали е възможно от това в миналото да се е отвратил от секса по някакъв начин, да е станал асеккуален и просто да не иска да ми каже, затова да ме задоволява само мен? Просто ми се струва прекалено свестен, не е нормално момче да предпочита да играем видео игри и да гледаме филм пред това да правим секс, при положение, че далеч не изглежда като някакъв задръстеняк.

8.   Един мъж най обича да приказва когато му правят един бавен хубав нежен масаж с нежните ти ръце предложи му един път това ужким да те прецени дали ставаш или измисли други неща но го накарай да легне по корем и ползвай ароматно олио носи под дрехите нещо наистина много секси за всеки случай и по времето на масажа събличай се по секси боди или бельо, и след като е ти разказал за разни случки целувай го и се притискай в него и дано да се случи чудото.

9.   Така на 18 сте и сте заедно от 2 години и не сте правили секс и той не иска първо е девствен на 100% второ травми от миналото има само по филмите трето просто може да е Асексуален
просто го питай нормално защо не искаш да правиш секс с мене това е проблема на хората днешно време не си говорите!!