Споделена история от Секс и интимност

В търсене на непорочния мъж.
След като се разбрахме, че бройката на жената няма значение и че всяка жена е свободна да си ляга с колкото иска мъже, ако ще и 1000 да са, нека се разберем какви са правата и на мъжете на тоя свят.
Аз казвам, няма значение с колко жени си е лягал, няма значение дали е било за една вечер или за повече, ако ще и проститутки да са. 300 лева струва една плеймейтка, що да не си направя кефа? И стига с тия остарели очаквания, че мъжа трябвало да предложи брак. Аз никога няма да се оженя. Това само ганьовец с остарели разбирания може да го очаква. 21 век сме, днес хората се събират и разделят постоянно, брак са сключвали дядовците и бабите ни. Ние сме свободни жени и мъже, всеки сам е длъжен да осигури собственото си оцеляване. Жените имат равни права, учат, работят, за това са се борили през годините, за да са независими от мъжете и са го постигнали, затова брака вече е излишен. Преди жените са били зависими и мъжа се е оженвал, за да е ясно, че това е неговата жена и никой не може да я пипа, и по-важно - тогава жената е трябвало да е девствена. Много е остаряло, затова днес нито искаме да сте девствени, нито да се женим. Ако някоя жена толкова настоява мъжете да я изхранват, става компаньонка и готово. Никой нищо не дава ей така на тоя свят. Ако стане плеймейт даже по 300 лева на сеанс ще изкарва.
На мен ми звучи справедливо, и двата пола са свободни да си лягат с колкото искат и каквито искат партньори, и никой няма право да им държи сметка, дори и на плеймейтките... те са решили да живеят така, тяхно си право.

Коментари

1.   За да няма полова дискриминация, очакваме тема "в търсене на непорочния джендър" - и така за всичките 165 пола.
Разбира се, че всеки може да си ляга с когото си иска. Може да има по 150 партньора годишно, може и да се пази девствен за сватбата. От друга страна всеки има право да реши с какъв партньор иска да бъде. Някой дълбоко религиозен може да иска девствена жена. Друг, на когото не му пука, може да се ожени и за проститутка. И колкото и странно да звучи - няма нищо лошо в нито един от двата варианта. Никой не може на никого да налага с кого може да спи, но никой не може и да ме накара да приема човек с дадено поведение в живота си.

2.   То хубаво, но има два проблема:
1) трябва да си много внимателен да не забременее. Ако се пръкне дете, и тия 300 лева на сеанс ще ти се видят евтини. Що са ти деца, след като след няколко месеца ще сте разделени... Т

2) трябва да гледаш да не е е някоя чалната, и да те обвини в изнасилване. Тук ако четеш, всяка втора е била изнасилвана, понякога и многократно. На запад са стигнали да записват съгласието им на видео преди акта, но и това не е много сигурно, най-добре - заверка при нотариус...

А, има и трети проблем, ама той не ни засяга чак толкова много - след 50 години от тая държава няма да са останали българи. Да му мислят жените, те живеят по-дълго, ние ще сме умрели до тогава...

4.   Баце, много сте обидени и ти и онази дама с оригиналната тема за непорочната. Дамата от орингиналната тема е обидена щото е спала с доста мъже и сега не я искат за сериозна връзка, а ти си обиден щото не си спал с никоя и също не те искат.

Както обикновено се оказва при такива казуси - истината е някъде по средата...

6.   Офф, пусна се една тема и след нея се избиха комплексарите да пускат теми-отговори и да се правят на интересни. Колкото повече теми чета, толкова повече се убеждам, че в тоя сайт влизат само най-изпадналите и инфантилни мъже и май ще спра скоро, че ще взема да си разваля мнението за мъжете изобщо.

8.   Е, хубаво, ама няма никаква връзка със заглавието. Много ви жегна онази история вас, мъжете. Място не можете да си намерите.

9.   Май ДТ пак се е развихрил, брака бил остарял то затова изчезваме като народ и цигабската култура ни обзема защото те са така шибат се с кой дойде без ценности и задръжки идеята на брака е да се остави поколение сиреч да се отгледат съвместно деца хем за по лесно хем защото така е по презумция от зората на човечеството. В много лоша посока сме се насочили щом има все повече хора с такова мислене че брака бил отживелица....

10.   Ми аз гледах едно предаване, дето се свалят мъж и жена и после трябва да решат дали да се вземат и с изумление научих, че самите жени си искат мъжа да е чукал много жени, да е правил оргии и всякакви такива, че да имал опит. Самите те си го казаха, при положение че искат уж мъж нали за нещо по-сериозно. После ще реват, че чукал колежката и че не и обръщал внимание, ама нали важното е бол опит да има човека, пък че бил разхайтен - голям праз.

11.   9, че той тоз кога не се е развихрял? Като види тема за бройките и се почва - колко неуверени сме били, как не сме разбирали, изостанали, не знам си какви, па той какъв джип карал, колко атлетичен бил, какъв еротичен писател бил и колко души влизали в блога му. Ама то като ти е малък фалоса, нормално да имаш желание да "доказваш" на себе си колко си велик.

12.   Номер 8, съдейки по коментарите на няколко теми, вас ви засегна осезаемо повече, мен защо да ме засяга ти с колко си била или някоя друга, аз ще бъда само с крайно православна жена, ти го разбирай както искаш. Обяснявай си го това мое желание, пак както желаеш, не ме вълнува, моя избор е ясен и вече окончателно направен.