Споделена история от Секс и интимност

Нещо му стана
Правих секс с шефа ми, който е с 20 години по-голям от мен. Да разликата е голяма, но той е много поддържан и изглежда страхотно. От самото начало нещо ме грабна в него и ме привлича и след две години съвместна работа, след което ме и повиши, една вечер се засякохме в един клуб подпийнали и решихме да си хванем такси и да дойдем в офиса на фирмата и да се чукаме. Не, хора! Това не е измислица, а самата истина. Ако някой някога ми беше, че ще ми се случи подобно нещо като по филмите, щях да му се изсмея в лицето.
Секса беше уникален, наслаждавахме се до краен предел един на друг, правехме всичко, което се сещате. Хареса ми, наистина. Толкова ми хареса, че не знам с някой друг да ми е харесвало така. Като се сетя, започвам да трептя от желание, а като влезна в офиса, веднага ме облива една вълна.
И сега и същността на заглавието ми. Дори след секса, той не спря да ми повтаря колко много ме харесва, да ме целува, да ми пише и казва, че иска са се раздаде за мен още и още. Колко ми е хубаво тялото, че ми обожава дупето о т. н. Общо взето нямах търпение да го направим пак, но той изведнъж спря. Просто спря и не отваря изобщо тази тема. Звъни ми само по служебни въпеоси и когато се видим, също само говорим за работа. Аз няма да отворя темата, защото съм му казала, че няма да го притесня за това никога, нито ще му се натягам, нито нищо. За мен работата си е работа, ако той реши, че иска пак, да ми каже. Аз няма да го направя, за са си е спокоен и свободен. Мисълта ми е, защо така? Каква е причината изведнъж да го забрави сякаш нищо не е било, а в същото време се държи прекрасно, както винаги с мен на работа. А по секса съдя, че му харесах и то много. То се вижда... Дори ако се засечем с колите навън, спира при мен да ме види как съм и какво правя. Просто всичко си е както си беше, а аз така го искам пак, той също до вчера ми го казваше. Не знам наистина на какво се дължи. Много искам, но няма да си наруша думата.

Коментари

1.   Взел си е мерака, какво очакваше?

2.   Да правиш секс на работното място е най-лошото нещо което можеш да направиш на работа. Ти искаш ли да получаваш заплата според труда си според заслугите или само защото правиш секс с шефа. Забрави го.

3.   Първо, едва ли сте правили всичко, за което се сещаме. Не ни подценявай ;).

Второ, наистина няма как да ти кажем, защо се е отдръпнал

Възможно е, жена му да е надушила и той да е предпочел семейния мир.

Възможно е, да е изгубил интерес, ако е бил само за бройката.

Възможно е, да поставя дистанция и да изчаква, за да знаеш, кой е шефа.

Възможно е, да е решил, че случилото се е грешка или най-малкото е непрофесионално и го поставя в уязвима позиция.

Дядо Торбалан

4.   Там където си вадиш хляба, НЕ ТРЯБВА да си вадиш друго...

Парис

5.   Навярно е семеен и го гризе съвестта. Или просто се е позабавлявал и му е минал интереса.

6.   Ей това се казва ценен кадър. Само че трябва да се научиш да стоиш "под ръка". Не си единствената колежка в цялата фирма, я... Потрай, ще дойде и твоя ред... Коя друга напоследък я повишиха?

7.   Отговорът на въпроса ти е в първото изречение на историята :)

8.   Щом си му навита рано или късно пак ще те огрее ;))

/2/ - защо бе. Аз ако мога да опъна моята шефка ще съм най-щастливия и работник. Ако знаеш какво маце е .... ухаааа ;))

9.   Номер 2 - ти си поредният/поредната заблуден/а, който повтаря кухи твърдения. Знаеш ли колко милиони хора са се запознали на работното място и са заедно? Докато будалите си намират оправдания, другите се шибат. А ако си на крачка от безработицата и трепериш да не останеш без работа, тогава е друго. Имаш други проблеми.