Споделена история от Секс и интимност

Проблем с ерекцията
Здравейте! Имам връзка с момче от друг град. Виждаме се през два или три месеца. Аз съм на 21, а той на 26. Преди секс, има любовна игра, обръщам му достатъчно внимание, но щом стане време за секс и му пада. Какво мога да направя?

Коментари

1.   Отслабни ;)

2.   Има доста варианти... Може да е от притеснение, може да е от висок стрес през другото време от деня, то всъщност притеснението води до стрес. Тези неща водят до спад в тестостерона, от там на желанието, на ерекцията и т.н. Всъщност се получава или това, което описа, или много бързо свършване.
А може тестостерона да му е нисък от съвсем други физиологични и психологически фактори, които може да са стотици и различни.
Конкретно ти не мисля, че има какво да направиш, поговорете, ако проблемът не му е в главата, да отиде на хормонално изследване.
При мен в един такъв период се оказа нисък от прекалено много спорт и диети, промених си начина на живот и лека-полека всичко си дойде на мястото, сега е по-добре и от преди, и твърдост, и издържливост. Посъветвай го да вземе мерки, каквито и да са те, не е добре да отлага, времето си върви, сега трябва да е най-силен в секса.

3.   И му кажи да намали порното :)

4.   Нека пича спре порното! Нека спре мастурбацията! Нека започне да спортува умерено без да взима добавки (може протеинче само). Нека пие следните добавки: цинк, магнезий, селен, витамини. Нека се храни здравословно и премахне всички вредни храни в лъскави опаковки. Нека наблегне на лека храна, салати, нетлъсто месо, без тестени изделия, повече яйца, риба, морски дарове, хайвер, мед. Нека избягва пърженото. Ако пуши най-добре е да спре. Ако пие да намали.

Не мога да повярвам! Сега съм на 35 години, между 18 и 28 годишна възраст чуках като нерез. До към 25 година можех да правя секс почти денонощно, особено с нова любовница

Ти можеш да помогнеш с повече утеха и разбиране, секси бельо и повече усмивки.

Възможно е пича да е преживял тежка раздяла. След една такава тежка раздяла, когато бях на 29 с първата ми нова любовница претърпях фиаско. Имах ерекция, но в момента, в който започнах да я клатя ми спадна и омекна. Получи се много кофти. Бях изпил доста алкохол, но никога преди това не ми се беше случвало такова нещо. Явно беше от стрес след прекратяване на дълга връзка.

5.   Кажи му да спре порното. Ефект ще има след няколко месеца.

7.   Ами помогни му у ти с малко френска или предложи му анално или турска бъди малко по различна в позите, просто изненадвай го постоянно.
ако това всичко не върви намери друг и недейте се измъчвате взаимно.

8.   Не си достатъчно привлекателна за него. И може би не те харесва как изглеждаш гола.