Споделена история от Секс и интимност

За мъжете и девствеността?
Здравейте,
Бърз въпрос към мъжете, като ще помоля за нещо-ИСКРЕНОСТ! Какво мислите за девствено момиче на 25? Имам връзка от малко повече от половин година, какво да се прави досега не съм открила подходящия човек, но определено изпитвам неудобство пред приятеля ми, когато стане въпрос за това! Може би неудобство е едно на лъка, изпитвам срам и страх какво ще си помисли! Знам ли, надявам се господата тук да ми помогнат с мнение, а защо не и дамите!
Благодаря ви!

Коментари

1.   Ако наистина те обича, не би го направил на проблем, даже би се зарадвал.

2.   Като един твой набор на 25 ще ти дам мнение, от моя гледна точка.
Честно казано не знам, защо продължавам да влизам в тоя сайт, но ми интересно хората как мислят по различни теми.
В момента живеем в такова време и в такова общество, че да срещнеш жена, която не е правила секс до 25 с 10 човека примерно си е направо рядкост.
Естествено има такива жени, но има и жени, които умишлено смаляват бройката. а всъщност тя е тройно по-голяма.
Ще бъда напълно искрен. Аз бих се зарадвал изключително много.
Това е си е страхотен начин да се опознаете още по-добре, да говорите и наистина да изградите много страхотна връзка между вас.
Ако трябва да съм още по-честен даже завиждам благородно на приятеля ти. Последното нещо, което би ме отказало от отношения с теб, ако те харесвам, би било това, че не си правила секс.
Да, може би в началото ще има леко неудобство и напасване между вас, докато откриете кой какво харесва, но след това всичко си идва на мястото. За мен това е огромен плюс в твоя полза и няма за какво да се срамуваш. Тъй като в момента нямам приятелка си пожелавам да срещна една такава жена, като теб. Сексът ще ти хареса с времето и това е ясно, но и в това да си спала с 100 човека няма нищо привлекателно, повярвай ми.

3.   Ако приятелят ти е изтърпял половин година без секс, то или много те иска и е готов да те чака, или нещо е сбъркан.

Да приемем, че е първото, тоест че много те иска. Щом сте били половин година заедно няма проблем да му споделиш, че си девствена и, че (предполагам) вече искаш да започнеш да правиш секс. Така че просто започнете.

Най-лесно и безболезнено отварянето става с проникване с пръсти, поне според моя опит.

4.   Сега Торбалан ще налази и тук да обяснява колко са закъсали и неуверени коментиращите, че биха се съгласили да чакат няколко месеца девствена жена.

5.   Човешката "култура" е забавно нещо. Преди 50-100 години, въпросът щеше да е - супер ми е неудобно и срам, че не съм девствена, как да го скрия. Днес сме на 180 градуса, супер ме е срам че съм девствена. Верно, тоя бозайник супер адаптивен, ма сякаш до степен на тотална безгръбначност, без лично мнение по въпроси за правилно и неправилно. Каквото му кажат другите за "нормално" това е...

Аз пък такава като теб си търся, въпрос на личен вкус. Въпрос и на личен вкус е ти какъв си търсиш да си търси... Спрете малко да вървите като зомбита с тълпата и се замислете сами над някои въпроси...

6.   Предимство, значи аз лично бих се замислил за деца с теб, ако имаш и другите качества, но след като една жена на 25 е девствена, това е нейния избор, защитаващ нейните принципи, а не да правиш компромиси със себе си и това което си, съответно е ясно, че този твой избор, загатва и за необходимите качества именно точно той да бъде взет(избора). Ти си много по-годна за майка, защото можеш да ги научиш да са такива каквито са техните разбирания, а не задължително да спазват временно установените порядки. Естествено, подобна констатация няма да се хареса на безпринципните и "модерни" жени, видимо негодни да създадат семейство, проблем и недостатък който разбира се важи и за мъжете, не само жените са отговорни, но те като най-обаждащи се, трябва поне да разберат, че мъжете винаги ще предпочитат жени като авторката.

7.   Аз бих се учудил, но също и зарадвал, ако се случи на мен. Не мисля, че трябва да се притесняваш от това, че до 25г. не си намерила подходящия мъж. Бих казал, че този е голям късметлия :)

8.   Сигурно ще му погъделичкаш самочувствието, особено ако до сега не е бил с девствена. Обаче сексът с девственица е силно надценяван. Тегаво изживяване, вместо да се отпуснеш, трябва да внимаваш, да я приласкаваш. Аз така и не разбрах, той зное ли, че си девствена или не?

Дядо Торбалан

9.   Не съм от дълбоките моралисти за мен правилен човек няма защото всичко хубаво си има край, правилните хора рязко стават най-неправилни. Похвално е че си се запазила на тези години от една страна от друга си изпуснала доста. Но след като се престрашиш да го направиш и усетиш онова неповторимо чувство ще разбереш. Според мен и пича с който си не е много активен сексуално щом половин година те чака.. сега ще ми скочат и ще ми кажат любов... то любов любов ама голяма част от връзките се провалят точно поради липса на секс, хубав качествен секс. Кой квото да ми говори секса е голяма част от връката. Взимай от живота квото можеш, че идва момента в който той почва да взима и почваш да си трошиш главата. Желая ти безболезнено сефте!

10.   Стига с тези бройки,много бързо от девствена може да се превърне в к....а.
1 - Ти си във възраст за сериозна връзка/за създаване на семейство.
2 - Въздържанието от секс на тази възраст не е здравословно.
3 - Нищо не си видяла от към връзки и секс.

Това са твоите минуси.

По темата : Няма какво да се вайкаш и притесняваш,защото по този начин избягваш момента на интимности,така може да си играеш и още 10 години.
Сега е времето да се отдадеш на приятеля си,не мисля че ще те отреже,защото си девствена.
Мъжете винаги са искали да са първи на някоя жена - галене на его.

12.   Мани ги тия девствените. Нито знаят как да те докоснат, нито как да се движат по време на секс. Пълно дърво са. За свирка да не говорим. Особено старите девственици са си изградили през годините някакви мечти и въображаеми ситуации и са с някакви грешни очаквания и представи за секса. Секс с девсвени - до 18 години, докато и двамата се учите.

13.   Ще ти кажа само, че ти си изключително ценна и всеки нормален мъж ще те поиска... дори за жена. Дълбок поклон пред теб. Ако сега беше при мен бих ти подарил цвете. Дано откриеш правилния мъж.

14.   До 13
Ценна е защо? Защото е девствена ли? Не познавам мъж, който гледа това, дори да го оцени, то той гледа и много други качества, най-вече дали жената му подхожда по характер. Казвам ти го аз, на 28 г. и девствена и не само, но не съм тук, за да си правя реклама.

15.   Аз не мога да разбера, каква е гаранцията, че сега като е девствена, след като изгуби девствеността си, няма да си навакса. То всяка жена някога е била девствена. Казвам това, защото имам братовчед, който се ожени за такава, уж от строго семейство, уж много скромна, уж от село. Какъв пожар стана близо година след сватбата не е истина, няма спиране, постоянно с различни мъже. Стана си типична к**ва. Та не знам какво толкова превъзнасяте девствените. Да не се окаже бомба със закъснител...

16.   Номер 12, като гледам ти си този с грешните разбирания. Така е то - много порно, малко четене.

17.   15, шанса девственицата да иска да си навакса е по-малък, отколкото курва да реши да се спре. Последното клони към нула.

18.   Номер 17, способен ли си да се аргументираш или това е лично мнение?

Номер 13, девствеността достатъчна ценност ли е, за да оправдае всякакви недостатъци в характера? Ако една девственица е злобна, мързелива и глупава, по-ценна ли е от една умна, сърдечна ебливка?

Дядо Торбалан

19.   18, лично мнение, базирано на наблюдения.

20.   Не мисля, че девствеността е критерий за добро или лошо в характера, НО по-добре девствена на 20, 25, 30 и тн, отколкото к.. ва, започнала да води полов живот на 14 и през нея са минали цял народ! Нищо не е гарантирано, че въпросната авторка, защото не е водила полов живот е перфектната жена, НО ще бъде по-добра майка и съпруга, защото да си девствена на тази възраст е въпрос на принципи, защото дори да си супер грозен тъпкачи колкото искаш! Браво на момичето, мъжът до теб е късметлия! Изобщо да не ти пука какво пишат и говорят, за мъжете е много важно жената, бъдещата съпруга да носи качествата на съпруга, грижовна и достойна да бъде родител!
М32

21.   Това че си девствена на 25 години с нищо не те прави по-лоша от останалите жени. Не си го набивай като комплекс.

22.   До номер 20: Аз съм такъв "късметлия", моята беше на 26, девствена, аз й бях първия, поне доколкото ми е известно и единствен досега. Женен съм за нея, имаме две деца. Сексът...ами ужасен е! Не иска, просто няма нужда от това. Преди да се оженим имаше желание, забременя, оженихме се и край. Имаше още един проблясък, когато реши да забременява повторно и точка. Иначе се разбираме, с нея се живее леко, мила и усмихната, ама в леглото е мъка неземна. Моме, ако не ти се прави секс, намери си някой асексуален, не зачерняй живота на другия или на децата си. Аз съм с моята заради децата, които обичам, заради чувството за дълг, приел съм някак, че моят сексуален живот ще бъде винаги тайна, движение в сенките и чувство за вина. Такъв ми бил късмета.

24.   до 22

А у нас, "късметлийката" съм аз...
Мъжът ми е този, който се дърпа и не ще секс...
Единственият му проблясък беше като правихме бебето...
Оттогава е...мъка неземна и при мен!
Такъв ми бил късмета и на мен...шибан!...
Та...не си сам...
На жена ти ѝ трябва точно работохолик като моя дето знае само бачкане и ремонти...
Една моя засукана приятелка дето си затри сем-то от курвалък ми беше споделила, изумена "Мъжете ми казват, че си искам с поглед..., само твоят обаче направо гледа през мен и сякаш не ме вижда?!"
Мда, моят изобщо не отразява никоя жена, а си живее в собствен, мъжки свят...без даже да подозира, че има жена-фонтан до себе си...Само дето си пръскам само като мастурбирам през сълзи...

Как беше?! Мъка неземна, да...
Кураж!

Ще стискам зъби докато един ден чашата не прелее и не ми се мисли какво има да става тогава...

25.   22 това, че не правите редовен секс какво общо има с девствеността на 26? Може ти да си този, който е проблема в случая!
Иначе до авторката, не се притеснявай аз бих се зарадвал, подобно нещо ще ми погали егото.

26.   Май малко поизлезнахте от идеята на въпроса. Няма значение коя каква ставала... момичето иска подкрепа. Аз лично те разбирам, защото бях детствена почти до 22 години, а минеш ли 20 се мислиш за дефектен и сега се питам защо. Разбирам те напълно, че чувстваш някакъв срам, защото и на мен ми го вменяваха всякакви приятели. Като почнат някакви теми за секс и се чувстваш гадно и не на място. И сегашния ми мъж се чуди как така на 22 съм го направила за първи път, той до сега не бил чувал такъв случай. Еми ето така и честно да ти кажа - беше пълна грешка! Намерих човек тогава, който също беше детствен и ми изглеждаше добра идея. Да, ама не. Виках си това е шанса ми да се отърва от неудобните ситуации по най- несрамния начин, но стана така, че се насилих с човек, който не исках и по скоро до ден днешен се чудя как да се отърва от всичките допълнително създадени комплекси. Моля те, не прави моите грешки. Прави каквото ти е по сърце и душа. Който каквото иска да си мисли и никога не забравяй, че точно тези, които са те накарали да се срамуваш от детствеността си хич ама хич не ги е грижа за теб

27.   25, и аз това се запитах. Стана ми тъпо от "изводите"
му, но не сметнах за нужно да му отговоря. Дава някакъв пример от неговия си живот и това трябва да означава някакво си негово нещо, в което той е убеден. Ама "причината" може и да няма нищо общо със "следствието" в случая. А и всеки случай е за себе си. Това, че при него е било така, не означава, че при всички е така.