Споделена история от Секс и интимност

Извратено ли ви се струва...
На 25 години съм, имам връзка с жена на 27 от 3 години, почти 4. В началото имахме някой несъответствия в характерите, но всичко се изглади.

Преди няколко месеца говорихме неща, свързани с децата и тя ми каза, че би искала един ден да има дете от мен. Чувства, че аз съм човекът и други неща, които не засягат въпроса. Мен също ме зарадва много това и значи много за мен.

Въпросът ми идва от там, че от тогава доста често ми се случва, докато правим секс да си представям, че е бременна и от това да се възбуждам още повече. Като не сме заедно и си помисля за секс, пак точно това ми изниква в главата, как е бременна и правим секс, аз я пазя и съм много внимателен да не нараня нея и бъдещото ни детенце и разни такива други, даже ми става неудобно, като ги пиша. Опитвам се да ги прогоня тези мисли и да не мисля за това, защото ми се вижда извратено, но трудно ми се получава.

До сега не съм имал някакви фетиши, но това май се превръща в първия...

Коментари

1.   Фетиш като всеки друг, не е кой знае какво. Винаги съм казвала, че всеки има право да харесва и прави каквото иска, стига това да не наранява някого по някакъв начин. А и е много относително - за някои хора оралната любов може да бъде извратена, хора всякакви.

2.   И какво общо има коремчето на приятелката ти ,със секса,дори с възбуждането.
Радваш се ,че бебето вижда как го правите ли?

Отврат .
Не , не е извратено ,гнусно е.

3.   Не е извратено. Обичаш я и подсъзнанието ти дава знаци че си готов. Щом всичко е станало след разговор в който ти признава, че точно ти си човека.. няма какво да се притесняваш! Всичко е от любов :)

4.   Като забременее ще видиш сам ;)

И ми се струва, че си "портфейл"... ама ти си знаеш най-добре ;)

5.   Не, намирам го като изблик на любов и грижа към партньорката ти, както и израз на желанието ти за дете. Не би ме подразнило или смутило.

6.   Честит ти първи фетиш. Не е перверзно чак толкова колкото си мислиш. Много двойки го правят през бременноста. Но към 8- я месец трябва да спрете. Секса по време на бременност предизвиква контракции. Да не се роди преждевременно. Радвай се, че имаш само един фетиш. И успех с увеличаването нс семейството.

7.   Това е много мило, което си мислиш. Всякаш съзнанието ти вече е минало на следващо ниво във връзката ви. Ти си приел,че с тази жена ще имаш деца и семейство.

8.   Номер 2, виж, чак толкова извратен не съм, не знам изобщо как ти хрумна това с виждането от бебето, ужас. И на мен ми стана гнусно, може би подсказа начин да си премахна тези мисли за секс, докато е бременна...
Иначе по твоята логика секс по време на бременност не трябва да се прави. От познатите ни, никои не са спирали по време на бременност, естествено, ако няма проблеми.

9.   Според мен се чувстваш по-силно привързан към нея като мислиш за нея като за жената, която ще носи твоето дете. Мило е, че искаш да я пазиш и закриляш и нея и детето. Не мисля, че е извратено. Просто се възбуждаш от това, че тя е твоя и сте свързани по-силно от колкото с всяка друга преди нея.
Много мъже се възбуждат от бременните си партньорки. Колкото комплименти съм получила от мъже докато бях бременна не съм получавала никога.
Успех с бебеправенето!

10.   н2 ти си... гнусен ти е коментара и нищо не ти е ясно... ти какво разбираш от секса или от възбудата... мъжа ми полудяваше за секс с мен когато съм била бременна два пъти... никога не съм го виждала толкова възбуден както онези 18 месеца.... явно това е нещо мъжко, , и да знаеш че жените когато са бременни са супер сексуални и имат огромен заряд за секс поне при мене така, , , даже си мисля защо да не взимам и да забременя за трети път че ми липса онзи пламък дето го имаше в секса и в очите му когато съм била бременна.

11.   Нормално е.

12.   Не знам защо повечето хора си правят труда да пишат, след като все едни и същи отрицателни отговори получават. Това е фетиш, като всеки друг и то доста популярен. Не обръщай внимание на чуждото мнение. Важно е на теб, какво ти харесва. През повечето време хората имаме различни възгледи за нещата.

13.   Ех, с бременна е много готино!
Абе всяко състояние си има своето очарование.

Иначе за другото, ако питаш мен - действайте! Направете си децата по-рано. Имам приятели на 47, които вече са си отгледали децата и искрено им завиждам... Ние с жена ми на тази възраст още ги мъчим - едното е 6-и, а другото 9-и клас. Обаче човек вече започва да си гледа спокойствието и удобството, и е малко терсене, особено сутрин със ставането за училище...

14.   Струва ми се напълно нормален фетиш. Да не забравяме все пак каква е оригиналната функция на секса.

15.   Бременните жени са супер секси! От хормоните е!

16.   Не. Но вземи да и кажеш, че и ти искаш дете и почнете да правите опити. Тя не ти само намеква. Тя чака теб да говориш и действаш. Просто се чувства леко несигурна заради това, че тя поема инициативата.

17.   Нито е фетиш нито е извратено, просто ти много обичаш тази жена и подсъзнателно искаш да имате дете, оженете се, какво чакате! С жена ми правехме секс когато беше бременна почти до самото раждане.

18.   Жена ми докато беше бременна ме възбужда ще дори повече от обикновеното. Като се замисля: гърдите по-големи и напрегнати, зърната стърчащи, гениталиите големи и разцъфнали. Какво му трябва на човек, тя откровено сексуална. Какво му трябва на човек...

19.   Определено е нещо нормално.
С жена ми постоянно правехме секс докато беше бременна.
Вземи се образовай малко. Секса по време на бременност не е забранен, дори е препоръчителен.
Наистина трябва да си малко по-внимателен, но се свиква. Ако правите секс всеки ден или през ден, изобщо няма да ти се налага да се притесняваш :)
Добре е за теб. Добре и за нея.
ОБИЧАЙТЕ СЕ!! Това е най-важното.

20.   Не мисля, че е извратено, просто ти я обичаш, а това е прекрасно! Щом казваш, че се обичате и тя го иска, ако сте финансово задоволени, направете си едно детенце и създайте семейство, няма по-хубаво от това :)

Ж

21.   И аз се възбуждам от бременни. Супер е