Споделена история от Секс и интимност

Секс за една нощ!!!
Какво ви е мнението за секс за една вечер? Какво мислите? Колко от вас са го правили?

Коментари

1.   Теб к'во те интересува ? ;))

Ей сега ще дойде Дядо Дисаган и ще ти разкаже за блога си ;))

3.   Ама как познавам беее ;))

4.   Може ли линк към блога ти, Дядо? Стана ми много интересно.

5.   До 2: Има нещо с което не може да се похвалиш, ако ще и да търсиш валидация като просяк от други хора в анонимни сайтове..ЛОЛ....а Именно: МЛАДОСТ.... Егото не е нещо което да браниш, старче...виж в интернет какво казват просветените учители по темата, разбира се ако смяташ че имат право да ти дават акъл..все пак прозвището ти в сподели е високо уважавано и джип имаш Хахаха Комичното е че хората които поучаваш и смяташ за по малко от теб са същите, които искаш да знаят колко си ВЕЛИК.... pathetic old man is pathetic

6.   5, на мен душата ми е млада. Егото ми е младо. Просветените учители са слаби и затова демонстрират липса на его. Силните хора имаме голямо его и не се боим да демонстрираме величието си. Който не демонстрира нищо, просто няма какво да демонстрира. Смирението е за слабите. А вие срещу мен да бягате, не можете да ме стигнете.

9.   До дядото: по принцип хората говорят много за това, което им липсва, всеки може да се хвали, както си иска, но реалността е друга. А ти, ако си толкова успешен, нямаше да киснеш постоянно в този сайт.
Никога не съм чула до сега видимо богат и успешен човек да каже имам еди колко си пари, имам еди какъв си джип, такива неща се чуват единствено от разни въздухари или фантазьори.
Та куче, което лае, не хапе, колкото и изтъркано да звучи.
Имай се за какъвто си искаш, вижда се как се палиш на всеки негативен коментар.
Работя с хора на твоята възраст и по разни събирания ми е писнало да слушам колко големи любовници са, как дори младите жени не им издържали, от страни даже и смешно не е, жалко е. Във фантазиите им, може и да е така. Мечтите са безплатни все пак...
Колко пъти пък съм чувала от такива, че младите не може ли да чукат, нито били добри любовници. Е как пък нямам една приятелка на това мнение и с такива наблюдения? Говоря за жени, които са били с мъже от всяка възрастова група. Аз също съм имала 6-месечна връзка с 22 години по-възрастен (тогава бях на 23) и кой каквото иска да си говори, има разлика и то доста голяма не в негова полза. Просто я няма тази енергия на млад мъж...
А колко жени познаваш, които за любовници си хващат по-възрастни мъже, а не по-млади?

Ж31

14.   не искам да си хващам гадже, което е правило секс за една нощ. Аз съм М на 27 и не разбирам това нещо. Имам крещяща нужда след като правя секс да се гушна в момичето и ми е кофти, ако е някоя ку*ва с подобен стаж и секс за една нощ или пък, ако имам връзка и чувства към дадено момиче и то е имало такива забежки. Не ме кефи без чувства да правя нищо, не ме кефи и момичето до мен някога да е правило това. На днешно време явно обаче нещата отиват към много зле... ку*ви бол от всякакъв пол

15.   6, като паднеш безпомощен на легло се сети за величието си... не искам да те стигам защото не участвам в състезание по важност.. дали ти знаеш за моята радост на планетата Земя, не ме бърка... влизам рядко тук, но обичам да чета истински истории.... във всеки твой коментар лъха на комплекс за превъзходност, който върви ръка за ръка с комплекса за малоценност... като ези и тура на монета... Жалък си и това е факт... Вместо да си вози красивата 40год. принцеса в новия джип се хвали в анонимен форум колко е уважаван... Искрено ме разсмиваш :)))

17.   P.S. Номер 4, няма как да дам връзка с блога си, защото политиката на spodeli изключва споделянето на подобен род информация.

Д.Т.

18.   Не бих го направила, но като цяло не съдя хора които го правят. Това си е тяхна работа и мен не ме касае.

19.   Едно време имаше един Чичо - беше на всяка манджа мерудия. Явно вече е станал Дядо.
Здравей Чичо Дядко!

20.   Тази тема стана стана мазало...

В чкането за една вечер няма нищо лошо, стига да се спазват определени мерки за безопасност.

1. Задължително с презерватив, защото не знаете, какво може за ви "подари" партньора.

2. Не го правете, ако не умеете да преценявате хората, не се знае на какъв психопат може да попаднете.

3. Желателно е някой да знае къде отивате, ако той/тя ви покани у тях.

4. Не пийте и не пушете нищо съмнително.

Сега малко offtopic. Някакъв трол самозванец се беше подписал с моя псевдоним под коментар номер 2. Помолих spodeli да проверят адресите и да го премахнат. Жалко е, колко хора се хванаха на толкова плитка провокация

Дядо Торбалан

21.   20< беше типично в твой стил. Тъкмо да се видиш отстрани колко жалко изглеждаш, когато получиш епизод на мания за величие.

22.   Номер 21, нямаше нищо общо с моя стил на писане. Употребяваха се фрази и думи, които никога не са били част от моя речник. Например думата "доста", почти никога не я използвам, а там присъстваше четири пъти в две изречения. Понякога споделям факти за себе си, когато намирам за уместно, че са нужни, като аргумент. Не е мой проблем, че определен тип хора са толкова късогледи, че виждат в това мания за величие.

Нямаше нищо общо с моя стил на писане. Хванахте се на глупостите на трола и сега ви е яд. Човек с чувство за чест би поснесъл извинение, но не го очаквам от вас.

Дядо Торбалан

23.   Думите може да не са типични, но разсъжденията... А за чест и извинения точно ти да говориш... Като ти засегнат болното его и почваш с остри думи от типа талибани. И като се извини какво? Всички ще живеем в мир и любов? Опа, това вече са думи в твой ироничен стил...

24.   22, в една тема като аргумент сподели че е на почивка в Антарктика: по време на почивка с хубава жена се хвали и ръси съвети.. тц.. тц.
Всеки си има право на мнение.. толкова свобода има...

Много често хора които говорят колко са велики и не зачитат различно мнение че са номер 1 във всичко винаги. Забравят че така тяхното право на незачитане е достъпно само за тях.

Та така Д. Т може да си мисли че кариера, жена и деца е ултималната стойност, аз мога да си мисля че съм Бог, окей?

25.   Да и не знам защо му отдавате толкова голямо значение. Секса си е секс и няма нищо общо с любовта.