Споделена история от Секс и интимност

Жена ми я е гнус да ми прави френска
Здравейте, имам или по-скоро имаме проблем... Женени сме от 15 години, но т няколко месеца жена ми сподели, че я е гнус вече да ми прави френска... УЖАС! Не съм нечистоплътен, съвсем нормален, средностатистически мъж съм. Попитах я наистина ли я е гнус и как така до сега не, а сега вече да. Не ми отговори - така било вече.
Може и да и харесва някой друг, може и да си има, на мен ми е все едно, но да не ми прави френска си е направо наказание.
Разбрахме се да прави с презерватив.... започна, но пък аз все си мисля, че го прави насила.
Според вас какъв може да е проблема?

Коментари

1.   Не всички жени харесваме да правим свирки. Представи си, ако беше жена, нямаше да ти харесва, нали? Много е възможно да ти е правила насила, заради теб, но вече да и е омръзнало мъчението.
Не се обиждай, ама наистина е кофти да духаш

3.   има няколко варианта:
1. Никога не и е харесвало и го е правила заради теб;
2. Има друг;
3. Малко кофти ще прозвучи ама, може да понамирисваш отдолу може би с възрастта да се случва повече и да трябва повечко да отделяш внимание там и има още едно нещо, надявам се дори и да не се бръснеш поне да скъсавяш космите, защото на мен веднъж буквално ми се случи да заседне косъм (ужасно е да и наистина е така), беше отвратително след това 3 месеца не исках да правя орална.
4. Ако не и връщаш услугата;

4.   Възможно е никога да не и е харесвало и да го е правила за да ти угоди. А сега да е решила че вече не иска. Но все пак 15 години ми се струва много време за да правиш нещо дето те е гнус...
Може да има любовник и само на него да му прави.
Секс без свирка не е секс.
Ж28

5.   Абе то ясно да не харесва, ама нали се сещаш, номер 1, че няма да прави 15 години без да й харесва и да не покаже дори погнуса или да изкоментира.
Има друг най-вероятно, щом казваш, че не ти е лоша хигиената.
А и с презерватив да лижеш тая гума е още по-гнусно.

6.   Вероятно няма да ми отговориш, но отговори поне на себе си. Ти би ли направил свирка на някой, като теб? За по-образно, нека е някой твой двойник, че да може по-точно да се поставиш в положение на жена си, но като не забряваш, че все пак е друг човек, а не ти, защото обикновено човек си е свикнал със собствените екстременти и не са му толкова противни, колкото чуждите.
Проблемът е в теб и е в различната ценностна система. Жена ти досега е правила компромиси, с надеждата да израстеш порнографския примитивизъм, но явно вече не се надява и е преминала към действие, или в конкретния случай - бездействие. Не забравяй да си отговориш на първия ми въпрос.

7.   Да ти призная и аз спрях да правя на мъжа ми свири след като хванах любовник и вече много рядко му пускам а да не говорим за свирка, не знам какво ми стана но все избягвам интимните моменти с него под много причини и разни измислени неща, трудно ми е да го раздавам на два фронта и ми е страх да не ме хване че го правя с друг, за сега е спокойно само мрънка че е на сухо колко време, ще видя до кога ще карам така.
Ах защо мъжа ми не е мухльо като теб и да не му пука че, се чукам с друг и да не съм в това напрежение в което съм сега.

8.   Има друг мъж, затова.

9.   Въобще не е "кофти да духаш" както се изрази 1. Заже е доста възбуждащо. Има някои жени, които обаче не разсъждават като мен... Може би наистина го е правила само, защото ти си го искал. А може би просто с течение на годините и е омръзнало да го прави... Но не е лошо да поговорите по-сериозно по тази тема. Все пак, ако не е искала, защо ти прави през презерватив? !? !

10.   Може да е в някакво лошо настроение напоследък жената. Щом толкова години сте заедно и сте нямали такъв проблем. Аз много обичам да правя на моя човек, защото на него много му харесва. Понякога обаче, съм уморена или не съм в настроение, но пак му правя. А ти на нея правиш ли и, ако гледаш само на теб да ти е хубаво, а нея я претупваш нищо чудно да не иска заради това.

11.   Била е с друг мъж. С по-вкусен пенис. Вероятно ОБРЯЗАН. Там няма гнусна кожа и никаква миризма. Аз като опитах веднъж обрязания и после също изпитах лека гнусота при вида на нормалния... 200% е това!

12.   Добро утро, или добър ден, зависи кога четеш коментара ми. АМА РАЗБИРА СЕ,че я гнус ти сега ли разбра? Не всички жени обичаме да правим свирки дори е отвратително и гнусно, но се съгласяваме да бъдете щастливи. Само заради това го правим повечето от нас, много рядко някоя жена да обича.. Ти и бъди благодарен,че си е признала не знаеш какво е да правиш нещо ЦЯЛ живот дето мразиш ..Моля те, не насилвай жената и не я оставяй САМО заради това, ако всичко друго е наред...

13.   слушай ся внимателно каква е психологическата причина, жена ти не я гнус на физическо ниво изведнъж, помисли в какви ситуации сте били напоследък и с какво си паднал в очите и там е проблема. Жените имат желание да гълтат само ако са тотално подчинени. Когато усещат, че те контролират ситуацията и са видяли мекост в мъжа. КРАЙ. Тя даже ти е заявила "Не ми отговори - така било вече" с цялата си арогантност. Сега трябва да и покажеш кой е шефа - игнорирай я напълно, отиди наеби няколко курви без тя да разбира, ама не проститутки а си извоювай. Ще има много сериозна промяна в самоувереността ти, жените усещат миризмата на друга путка преносно казано. Оставия даже да си тръгне ако реши, види ли, че си непреклонен и самостоятелен си вдигаш стойността пред нея. Не я оставяй да те манипулира, ся е твой ред да манипулираш. Другия вариант е да си жалък както до ся в реакцията си за свирките и ПОВЯРВАЙ ще става все по-зле. Спечели и респекта отново или презрението ти избираш.

М26

14.   Еми поухажвай я малко тая жена, подари цвете, кажи комплимент, пък сложи едно пране и направи уборка да има време да отиде на фризьор. Изведи я някъде, разходи я после под луната, подари ѝ секси бельо. Като искаш подаръци, трябва и да даваш.

17.   Н 14, , , егати логиката!!!! .... ама той нали е женен за тази жена... тя не знаеше ли че семейния брак включва секс и свири и анален и друго за любимия в менто!!!???
За внимание и друго ок съгласена съм, ама дай подаръци за да получиш секс това вече е проституция а не семейство.

18.   Развод..

19.   Поискай от нея секс, а не свирка. Стига с вашите противни свирки, почти никоя не иска да прави, отвратително е. Направи ми впечатление, че въпреки нейния отказ, "сте се разбрали да правите с презерватив". Наистина ли се разбрахте или ти настоя? Как въобще би ти харесало такова нещо, при положение, че тя се насилва? ! Представи си ти да духаш - да те заболи устата, да правиш дълбоко гърло докато ти се повдигне, да гълташ... Гадничко, а? Пък дори и да не правиш дълбоко гърло и да не гълташ, пак е доста неприятно. А сега си представи, че някой иска от теб да правиш това редовно... Шок! Жената не е секс кукла, и не е длъжна да прави нищо, което не иска!!! Тя също има нужди, желания, НЕЖЕЛАНИЯ. Разберете го вече това! Егоизмът не води до нищо положително. Не съм хейтърка, не ме разбирай неправилно, ама с тия свирки повечето се побъркахте. Има милиарди пъти по-хубави неща, които може да ти направи една жена и в леглото, и извън него. Помисли върху това. Всъщност, по-хубавите не са свързани със секса.
Успех ти желая!

20.   Моята отдавна не ми беше правила свирка, защото не съм привърженик на това занимание, но миналата седмица, слуша някаква руска кучка - сексоложка, която в клип в ю-туба проведе цяла лекция "Глубокое горло" в която надълго и нашироко обясняваше как се прави минет.
Бях заспал, когато моята сладурана, възбудена от лекицията си легна гола, събуди ме, възбуди ме яко и ми направи минет, и изгълта хайвера. Аз харесвам да и лижа рошавата путарана, без да искам в замяна минети.

21.   Мъж съм и смятам, че номер 13 се доближава най-плътно до истината. Вероятността жена ти да има любовник също не е за пренебрегване.
Истината е, че жена ти е загубила част (или изцяло) от сексуалното си влечение към теб. Това се получава, когато един мъж спре да доминира във връзката на физическо и емоционално ниво. Жените имат подсъзнателна нужда да бъдат с доминиращ мъж, да се чувстват завладяни, подчинени и водени. Ако мъжът до тях не е такъв, те с времето губят уважението и сексуалното привличане към него.
Вероятно си чувал за т. н "Найс гайс" (или бета мъже) - мъже, които са приятни, любезни дори красиви, с чувство за хумор, възпитани, уважаващи жените но... ако питаш жените.... скучни до смърт. Задай си въпроса ти такъв ли си. Ако отговорът е да.... имаш проблем.
Трябва да започнеш бавна и едва уловима промяна в отношението към жена си. Започни да я доминираш, вземай решения без много много да се съобразяваш с нея и да се обясняваш, чукай я грубо, страстно и мръснишки (може и без свирки), постарай се постепенно да и внушиш, че ти си шефа и ако тя не е съгласна, си готов във всеки момент да си вземеш багажа и да си тръгнеш от нея. Това, може да звучи малко грубо и крайно, но повярвай ми ако не го направиш и я оставиш тя да ти се качи... скоро не само свирки ще ти отказава, ами и секс.... ей така, защото го може и за да те държи на каишка. А когато една жена те държи на каишка като пудел.. забрави за секса.. тя активно ще започне да търси някой, който да държи нея самата на каишка (да и даде тръпка), защото такава е женската природа.
Когато една жена е с правилният като отношение към нея мъж.... тя с удоволствие би му правила не само свирки, а и мноого по извратени неща, ако ще и да е най-нечистоплътния, мизерен и отвратителен наркоман.

22.   И ние сме с 15г брак и нито веднъж не съм правила френска на мъжа ми... нито пък той ме е лизал...
Не се взехме с любов и затова...

Имам обаче голям мерак за друг, няма как да му призная, но само ако знае какви желания буди в мен, той ще се изчерви, а не аз...
И не става дума само за свирки, о не!
Жалко, че ще си остане само в мокрите ми сънища...

23.   Има два варианта: или го прави на някой друг или сериозно си сгафил и трябва да разбереш с какво!

24.   До 7. Е, защо живееш със съпруга си? Така мъчиш себе си и него! И рано или късно ще се сети и ще те хване. Аз бях всъщото положение като тебе. Не можех да си представя, че ще правя секс с двама мъже едновременно в къщи и навън. Лъжех, мажех отказвах секс на съпруга си под всякакъв предлог, докато той в един момент не започна да се съмнява. Все пак млада и здрава жена съм. Просто вече ми беше невъзможно да живея под това напрежение и трябваше да избирам. Избрах да запазя семейството си и не съжалявам. От любовника си нямаше какво да очаквам. Децата са спокойни с двамата си родители...
А до автора: има друг, като жена ти го казвам

25.   21, ужасно много грешиш във всичките си твърдения за жените. Досега не бях чела такива небивалици.
От жена

26.   19, би ли светнала нас мъжете, кои са тия хубави неща, несвързани със секса, които една жена може да даде на мъж? Не ставай смешна, за нас мъжете секса е физиологична нужда! Освен това искаме редовен и качествен секс. Нали не си мислиш, че мъжете ходят при любовниците си за да ядат мусака? Чукайте качествено мъжете си, правете им свирки поне от време на време за разнообразие и когато сте в цикъл и ви гарантирам, че почти никой мъж няма да тръгне след други жени.

Моята жена, също не обича свирки, но все пак ми прави. Тя сама ми казва, че не обича да го лапа, че не и е особено приятно, но въпреки това, когато и кажа го лапа, защото ме обича. Само не обича да и се празня в устата, което е малко тъпо, но все пак важното е, че когато е в цикъл или просто за разнообразие, ме задоволява орално. В момента съпругата ми е бременна и не правим секс. Ествествено, задоволява ме с уста. И не мрънка, знае си задължението. Донякъде я разбирам, че не обича, тя е с малка устичка, а члена ми е доста дебел с голяма главичка. Някой път, като съм пил алкохол, като снощи например, не може да ме изпразни по 20 минути със свирка. Устата и се схваща. Но ако не ме изпразни ще полудея. Разберете, поне от време на време доставяйте на мъжете си това удоволствие.

21 е прав, че секс от жена не се проси. Жената е приемащия пол, мъжът е даващия. Той и дава семето си, обладава я, тя го приема. Истинският мъж обладава жена си, а не я моли за секс, той я доминира в леглото. не се спира, когато тя му каже не, а продължава да я целува, доакто я възбуди. Жените са за това, за да бъдат обладавани страстно и нежно едновременно.

Авторе, с жена ми правим страхотен секс. Винаги преди секс я подготвям с топли и нежни думи, още докато вечеряме. Изслушвам я за ежедневните и драми, целувам я от вратата. После докато вечеряме и се усмихвам, казвам и, че е красива, дори да е уморена, тъжна, ядосана и т. н. целта ми е да я накрам да се усмихне. После е лесно. След вечеря целувки, чаша вино, продължавам с комплиментите. дори да се опита да ми играе филмите "уморена съм, искам тази вече да си легнем по-рано", "лошо ми е", "боли ме корема", не се предавам. Продължавам да се държа като упорит ухажор, който я гледа с блясък в очите и с всяка дума и жест и казва: "моя си, искам те гола с отворени крака". Следва баня. Аз се къпя бързичко. След това влиза тя и тъй като има доста дълга коса минава около час до лягане. Когато вече си легнем, тя вече знае какво я чака, но излгежда видимо ентусиазирана. Продължавам с комплиментите, започваме любовна игра и изобщо не бързам, докато не я усетя наистина подмокрена. Когато това е факт, продължавам да я дразня. Пипам я по клитора, продължавам да я целувам, събличам я и не бързам да и го вкарам рязко, както правя някои некадърни ебачи. Леко и го подавам, топвам само главичката, вадя го, после пак и така сантиметър по сантиметът, бавно и нежно, доакто в един момент, тя не полудее и сама не каже: "ох, не издържам вече, искам го, давай люби ме". Тогава вече я обладавам, като в началото подържам едно бавно и нежно темпо и постепенно забързвам. В един момент може да се случи, че да я чукам брутално в най-различни пози, но тя е вече толкова възбудена, че си умира от кеф. Тече отдолу и така докато свършим и двамата. Дами потекохте ли? Авторе, направи това, което написах. И едновременно с това и покажи, че не си ок с отказа и да те задоволява орално.

27.   21, може и да има жени, които обичат примитивните и умствено изостанали мъже.
Обаче повечето жени обичат уравновесени и уважаващи ги мъже!
Викаш, да взема еднолични решения, да не я уважава и ако жената не се съгласи, да я заплаши с напускане:)Ами, при такова отношение аз бих се съгласила да ме напусне:)Даже и багажа ще му приготвя и ще му го изнеса пред стълбите, за да му помогна:)))Никоя уважаваща себе си жена няма да търпи това, или ако го търпи поради невъзможност в момента да се разведе, със сигурност в момента, когато може , ще го направи, а междувременно и любовник може да си намери:)
А и човекът те попита как да накара жена си да му прави свирки, не как да се развежда!
Авторе, пишеш, че ти е все едно дали жена ти ще си има любовник.Ако е така, значи и ти не държиш много на нея, не полагаш усилия и съответно и тя не вижда защо да го прави!
Лично на мен не ми е приятно да правя свирки, но понеже и на мен ми правят френска, и хигиената винаги е на изрядно ниво, и се бръсне отдолу, не ми пречи!
13 също приказва дивотии.Това с гълтането беше върха на тъпотията, ако някой ме задължи да му гълтам, напускам го на момента!

28.   Не те обича вече! Без значение дали не си наред с хигиената или тя си има друг. Ако все още те обичаше, незавидимо от нищо, щеше да получаваш това, от което се нуждаеш :)

29.   Номер 26, Ти си отвратителен егоистичен мъж който обича само да доминира. Ти изобщо не уважаваш жените, ама изобщо. Как може да ти е хубаво при положение че знаеш, че на твоята любима не и хубаво? С такъв като теб, който не разбира от НЕ ИСКАМ, и един час не бих живяла щом те разбера какъв си. Но явно си попаднал на слабохарактерна жена. Дори по-време на цикал не я оставяш на мира! Трябва да се засрамиш този период е много труден за някои от нас и наистина ни боли корема. И през целия си коментар, говориш за СВОИТЕ НУЖДИ, а за жена си нуждите нищо не каза. Номер 26 ти нямаш мозък за себе си, не давай акъл и на автора. :) И не, не потекохме такъв с огромно самочувствие никога няма да ми хареса.

30.   26, ти си смешният, освен това си изключително прост, чак нелеп.
"Моята жена, също не обича свирки, но все пак ми прави. Тя сама ми казва, че не обича да го лапа, че не и е особено приятно, но въпреки това, когато и кажа го лапа, защото ме обича. ", "Знае си задължението". Кой ти каза, че е длъжна на това? ! Ти си болен, или поне като такъв звучиш. Жал ми е за половинката ти, и то много!
Ако я обичаше, или поне уважаваше, никога не би поискал това от нея. ЖЕНАТА НЕ Е СЕКС КУКЛА И НЕ Е ДЛЪЖНА ДА ПРАВИ НЕЩО, КОЕТО НЕ ИСКА! Запомнете това. Ще ви бъде от голяма полза в отношенията с другия пол. Гаранция.
Много ми е интересно как получавате удоволствие от акт, който е неприятен за жените ви. Ами, ако ти беше на мястото на твоята, как би се чувствал? Поне веднъж, задавал ли си си този въпрос? Как така не разбрахте, че с вашия проклет егоизъм и неандерталско отношение, няма да стигнете до нищо добро. Примери много. Потърси сам, не ми се занимава с теб.
Номер 19

31.   №26 жена съм и директно ти отговарям - да.
Даже първите ти 5 звезди са от мене.
Ама ти разбираш ли колко високо ниво си? Недостижимо за много мъже.
Не само сексуално, като цяло.
Евала на майка ти, че е възпитала мъж, не мамино синче.

33.   Жена съм, правя френска само на мъжа си и то когато аз поискам, не много често. Никога не ме е карал нещо, което аз не желая и не харесвам. Сексът е хубав, когато е взаимно и желано от двамата нещо. А да ти задоволява всякакви прищевки без да желае, може да искаш само от проститутка, като и платиш. Ако жена ти го е правила САМО заради теб, съжалявам я. И е много ясно, че ще и писне- с любовник или без. Да ти прави кефа пък през презерватив, ми се струва още по-тъпо.

34.   До 13, 21 и респ. до 27 - много ми допаднаха коментарите ви и ме провокираха да пиша.

Значи аз се разведох точно по причините, много добре описани от 13 и 21. За огромно съжаление, колкото и да не мога да повярвам, че това е така и че има много първосигнални хора, единствено мога да потвърдя, а и аз съм го чувал с ушите си, че ''жените обичат лошите момчета''.

Същевременно, бих искал да се обърна и към 27 - има ли такива жени? Няма ли да доскучае с умерен, въздържан, добър, малко ленив, но грижовен партньор? Няма ли да заглъхне каквато и да е тръпка с него, няма ли жената да търси приключение извън брака? Може би жената би се опитала да задържи удобния си брак, изцяло поради интереса си, но ще търси секса извън него? На тази плоскост просто излиза, че двамата в брака не си пасват и при неизбежните ''грешки'' поне на единия от партньорите няма как да се поставя въпроса за т. нар. прошка. Не може да се изнудва другия да прощава, защото просто става дума за несъвместимост и липса на достатъчно добра връзка, респ. уважение, разбиране, комуникация, между съпрузите.

Отклонявам се от темата за.... свирката, но все пак мненията наистина са интересни и провокативни.

Към автора - разбира се, нищо в живота не е черно и бяло. Най-нормалното е да обсъдиш сексуалните си въпроси със съпругата. Ако нещата се спихнат много или настъпи още по-голямо отдръпване, трудно ще може да задържиш що-годе щастлив брак.

Поздрави и успех!

35.   34, не разбрах много защо си се развел, но ще ти отговоря по принцип.
На въпросът: има ли жени които да обичат "лошите момчета"-вероятно има, но са малко. Аз лично такива не познавам!
В болшинството от случаите, ако жените стоят при такива мъже(насилници), то е от страх или невъзможност в момента да се разведат( с малки деца са, няма кой да се грижи за децата, за да почнат по-платена работа и т. н. )В никакъв случай не стоят с мъжете си от любов, привързаност и пр.
Бърка се, според мен, "тръпка" и "лошо момче":)Не е необходимо мъжът ти да те пребива или да не те уважава, или да е груб в леглото, да не мисли и за твоята наслада и т. н., за да има "тръпка":)Тя може да означава и да скочиш с парашут, да изкачиш връх Еверест, да отидеш в Саваната, да се запишеш на някакъв курс, който ти е хоби...
Между впрочем, много от момичетата разбират "лошо момче" като момче, което е по-авантюристично, а не да ги шамари на ставане и лягане:)
Примитивно ми се струва и да търсиш "тръпка" в други легла, защото идва момент, в който и те омръзват... А междувременно си си разбил семейството.
Сега, ако не се разбирате като характери, имате различни ценностни системи, не гледате в една и съща посока-това вече са съвсем отделни въпроси, но пак нямат отношение към "лошото момче". Това просто са принципни различия, не се изглаждат с неуважение или незачитане на желанията на другия.
И още нещо:едно е понякога да тропнеш на масата, съвсем друго е това да е системно. Както и едно е понякога жена ти да се прави на "глезана", съвсем друго е непрекъснато да ти се лигави.

36.   До 35 - благодаря за коментара! Признавам, че отдавна не съм срещал толкова интелигентно мнение от жена. Надявам се, че си жена, нали? И тайно се надявам, че може да се запознаем, защо не? :)

Иначе - няколко бележки от моя страна. В живота почти винаги се получава така, че по-авантюристичните мъже не пропускат и да бръкнат под полата на жената, запалила се дори временно по съответната авантюра - парашутизъм, парапланеризъм и пр. За мен е любопитна концепцията, че очевидно тези мъже са бройкаджии и не са за една жена, дори и да са женени, но въпреки това привличат като еди-какво-си мухите :)

От друга страна, един добродушен, грижовен и умерено доминиращ мъж, само че малко по-ленив/ по-домошар, напр., може да отблъсне жената и да я накара тя да търси странични приключения.

Но, съгласен съм, че всичко това е до ценностна система и принципи. Да предположим, че си мисля, че доминирам и задавам насоката като осигурявам дом, работа, сигурност и предвидимост, но, ако човекът до мен има ценностната система да следва краткосрочните тръпки, силните преживявания за момента, донякъде и на повърхността, то очевидно няма как да си паснем, не е ли така?

Аз наистина потвърждавам, че съм чувал в очите казано, че ''жените харесват лошите момчета''. Това не е равнозначно на насилници. Това са алфа-мъжете, от типа, които не цепят басма, решителни са, действат по-джаста-праста и поне на повърхностно ниво показват някаква действеност, активност, уж не са мързеливи - напр. връщат се от поредната любовница, но слагат да готвят нещо, или връщат се от 2-дневна ''командировка'' с колежката, но поправят еди-какво си. И тя, милата съпруга, стои и се съобразява с това, на нея й е очертана територията... Не може да мръдне... Щото, този любимец, освен че хойка, същевременно и е и доста ревнив, и ако се усъмни в нещо, създава основателната заплаха, че или ще изостави ''бедната'' женичка, и/или ще има шамари и злепоставяне в работа, сред близки и т. н. Това са алфа-мъжкари, които поне претендират, че владеят ситуацията, особено за по-елементарни, по-безащитни или изцяло зависими жени, каквито се предполага, че са повечето жени, може би...

Много интересен е парадоксът, че всъщност мъжете, които ужким повече помагат вкъщи или са много ''работливи'', всъщност са най-големите кръшкачи и поне психологически притискат или дори мачкат жените до себе си, но въпреки това получават цялото страхопочитание, уважение и вярност на своите половинки.

Обратно, по-умереният, леко мързелив и домашно-ориентиран мъж почва да бъде смятан за скучен, за недостатъчно ''силен'', поради което се класира в групата на ''бета-мъжкар'' и скоро бива изместен неизменно, от ''алфа-екземплярите'... Някак си за добро или за лошо, това заучи ''толкоз просто и логично...

Дано има и добри изключения, кой знае...

37.   Аз се гнуся да лижа женски задник! Напонятно ми е защо на някои жени им харесва да ги обладават отзад!? Излизах с едно красиво момиче, капчица, и докато и правих френска, тя ми натискаше главата да и лижа дупето. Оказа се скрита перверзничка.

38.   36 - ти не си виждал алфа мъжкар. Говориш си някакви измишльотини, дето или си ги чел, или си ги слушал, може и от твоя опит да са, но не отговарят на истината. Тея побойници и кръшкачи, за които говориш, може и да са доминатни и самоуверени, но не са алфа мъжкари. Това, че един мъж е склонен към насилие, нечестност, надмощие над останалите, ревност и прочие "хубави" качества, не го прави алфа. Прави го комплексар с интелигентност на умно шимпанзе. Моля ви, преди да лепвате определения, излезте навън и се запознайте с реалността - такава, каквато е, а не каквато ви отърва.
Между другото аналогът на това да казваш, че алфа мъжете са "хойкащи, ревниви и заплашителни" е когато някоя (гневна и самотна) жена каже, че красивите жени са тъпи и повърхностни кифли.

39.   До господина преди мен (номер 37). Първо, аз съм семейна, с две големи деца. Искам да ви питам, по кой критерий определяте кое е перврзно и кое не е? Моят мъж харесва да ми лиже дупето и ме 'обладава отзад'. Всичко по мое желание, и го правим от много години. Не изневерявам. Не разбирам кое точно е перверзия в моя случай?

40.   26. ти си оня, който писа онази тема, че жена ти не иска да прави секс, защото е бременна. Не че няма истина в думите ти, но звучиш твърде егоистично и себично, не уважаваш жена си, а я приемаш само като средство за задоволяване на хагона ти. Само твоите нужди са важни, няма значение какво мисли жена ти. Може да й е гадно, но ще върти свирки до припадък. Ти добре ли си - 20 минути??
Предлагам ти да вземещ някой по-дебел банан или краставица и да пробваш да го лапаш поне за 10 минути, за да видиш как ще се чувстваш. Да не забравиш да се движиш активно и да го поемаш дълбоко, защото нуждата е голяма работа.
Честно, не ми се мисли като се роди бебето какво ще й е на жена ти, искрено й съчувствам. Съвсем не звучиш като загрижен родител, а като разгонен нерез, който гледа само кефа си.

41.   До 38 - откъде знаеш какво и колко съм виждал? Или ти си се заплеснал/а по някой алфа-екземпляр и още вярваш, че е страхотен завършен мъж отвсякъде? Че е само с теб и ти си изключителна/ изключителен за него/ нея?!

Извинявай, но това говори за непознаване на реалния живот от твоя страна. Съжалявам, ако развалям ореола на ''истинските'' мъже. Може би ти си мъж, който се смята, че може да ашладисва и оножда както трябва?

Животът е шарен - както има красиви кифли, така има и алфа-мъжкари, които мачкат психологически другите и това се случва много често. Много ''съвременни'' жени реват за ''равнопоставени'' връзки, но ритват веднага добричкия си партньор (= бета мъжа), когато на хоризонта изгрее алфа-мъжкаря. Всъщност, именно алфа-мъжкарят вирее като хищник в джунглата на ограничени и неориентирани същества, които по някакви причини се оставят да бъдат манипулирани, лъгани, шантажирамни, а често и откровено тормозени или насилвани от ''силниите'' на деня.

Както се казва - всекиму своето и до време...

42.   41, чакай че ми стана смешно, това да си добър било "бета"? WTF? Аз например съм супер добър с партньорката ми и с момичетата преди нея, обичам и да и готвя и да я забавлявам, още не ме е изритала заради някой който да я "мачка" хахахх! А ако някой от "алфите" в "джунглата" реши да се пъчи на нея или мен, защото разбииш ли съм бил добър "бета" тип много бързо както е "изгрял "така ще "залезе", тренирал съм бокс от 9 годишен и съм рокер така както съм мил и внимателен! Не ви знам алфите и бетите, но истинския мъж не се бие в гърдите като шимпамзе, а преценява с кого и как да се държи.

43.   До автора,не иска да лапа викаш.А опита ли да го потопиш в течен шоколад? :)))

44.   До 42, звучиш като алфа-мъжкар, няма лошо, това е добра реклама. Да те питам приятелски и братски - обичам рока, любимата ми група е Блек Сабат, та - как ще разбереш, че жена ти залита по друг ''алфа'', ако ти си ''бета''? Ти може би си мислиш, че знаеш и контролираш всичко и това е черта на алфа-мъжкарите, които действително претендират, че може да контролират всички и не търпят несъгласие, откази, противоречия и т. н.

46.   44 братле, изобщо не ме интересува дали съм алфа, бета гама, или омега плюс, нито съм имал за цел да се рекламирам, казвам че никой не може да категоризира хората и добри и отстъпчиви хора могат да бъдат много по-големи мъжкари от тези, които "мачкат" другите, в повечето случаи физически по-слаби от тях с цел да се доказват какви "мъжкари" са. Истинският мъжкар няма потребност да се доказва и да се перчи, както и да се налага над някой с цел контрол и надуване на его.
Конкретно на въпроса ти-ако жена ми реши да залита по някой, бета алфа или незнам си какъв аз най-вероятно изобщо няма да разбера, така че няма как да контролирам нищо. Имам и доверие и това е, не изпитвам необходимост да я следя или контролирам, това за мен е жалко поведение на слабак. Ако тя реши да отиде при друг ще я освободя от себе си, и няма да търся вината в никой. А откази и несъгласия е търпял всеки, иска или не, въпроса вече е там дали имаш себеуважението да ги приемеш с достойнство или да се принизиш да злобееш и да опитваш със сила или маймунски крясъци да получиш нещо, което в крайна сметка няма да получиш!
от 42

48.   Здрасти, 46, аз съм 44,
Хубаво си го написал, доста умироптворително, с щедро, всеопрощаващо, разбиращо и т. н.

Единствено поставям под въпрос тезата, че ''добри и отстъпчиви хора могат да бъдат много по-големи мъжкари'' - това е е добро пожелание и е хубаво да се създава такова впечатление, но в над 80% от случаите мъжкари са именно тези, които не допускат и не позволяват каквато и да е фриволност или собствено мнение на жените около себе си.

За мен именно е куриозен и донякъде парадоксален фактът, че тези мъжкари по принцип привличат с доброта, съчувствие, състрадание, човещина, разбиране, топлота, но в крайна сметка просто си ''го слагат'' там, където искат, у която им харесва. И в този контекст, постепенно, те до такава степен се наместват в личното пространство на горката женичка, че наистина става така да не приемат под никаква форма нейни откази, дърпания, сърдения, глезотии и каквито и д абило мурафети.

Не казвам, че тези мъжкари привличат добре образовани и наясно със себе си жени, а просто, че живият живот е такъв...

Наздраве!

49.   Честито - имаш си баджанак

50.   Съвременният тъп български мъж, тип мухльо, си мисли че минета е задължителна част от репертоара и жената е длъжна да ти лапа пикалото! Е да ама не, радвай се че все още ти дава путка. А ти лижеш ли бе отворко, или това е под твоето достойнство! Много порно си гледал и се вживяваш като артист!

51.   ако моята съпруга реши да не ми прави френска , то аз автоматично ще си я получа от друго място , има Тиндър или 20 лв за платени

52.   До 50 - Ох, някой не-мухльо, демек мъжкар, като ти влезе в мозъчето, и не само, че ще му лапаш пикалото, ами ще му пиеш и семенната течност, а може освен путка и дупе да даваш, хем ще те научи. И тогава като ви скръцнат със зъби, ще слушкате, щото ви държи зависимки я с мангизи, я с някоя тайна, детто уж не бива никой друг да научава...

53.   15 години да ти е било кеф, когато ти налапа кура и тя накрая да ти каже, че я е било гнус... Такива лъжи не се прощават.