Споделена история от Секс и интимност

Болезнен ли е сексът за мъжете?
Момче на 27 години съм и съм все още девствен. Питам се дали, ако го направя за пръв път, ще ме заболи?

Страхувам се и дали ще мога да се възбудя, ако ползвам компаньонка.

От години не изпитвам никакво желание за секс, а ми се иска да опитам поне веднъж в живота. Не мечтая за семейство и деца, нито за компаньонки, просто искам да не умра девствен както някои хора.

Ясно ми е, че няма да имам семейство при това положение. Никоя жена няма да ме иска при това положение, но и аз не съм се засили да търся жена за семейство. Така съм си добре.

Коментари

1.   Момчетата когато го правят за 1-ви път не ги боли, а момичетата.

2.   Няма да те боли, ако си с презерватив. Ако го правиш на голо, може малко да те заболи, ако имаш късо гемче или ако вагината е много суха. Вземи си лубрикант и всичко ще е точно. Хлъзга се много приятно в дупката.

Щом се страхуваш дали ще се възбудиш, значи няма да ти стане първия път от притеснения. Още повече, че си млад, а не изпитваш желание за секс. Това е доста странно. Мисля, че няма да се възбудиш и ще ти виси мек, но пък опитай. Все пак не съм Нострадамус, за да ти кажа със сигурност.

Доста пораженчески звучиш. Като човек без грам самочувствие. Преполагам имаш някакви проблеми с характера и вътрешни задръжки. Може да поработиш върху това, вместо се занимаваш със секс. Пък ако станеш по-отворен към света и жените и ти се вдигне самочувствието, сексът сам ще дойде.

3.   Ако дадеш отзад ще те заболи най вероятно :D

4.   Абе майтапчия, ти чекии правил ли си? Боли ли те като се празниш? Що за щуротии, на 27 години, би трябвало да имаш малко повече обща култура, а не интелект на момче от 1 клас, дето му се иска да види майка си гола.

5.   Да не би да си грозен и дебел? Що за ниско самочуствие е това?

6.   Първо на 27 не си никакво момче, на тия години дядовците ми са се върнали от война и са имали по три деца. Верно е, че мъжествеността не се изразява само в това да правиш секс с жени, всичко е въпрос на характер, осмисляне на ценностите в този живот и това, което има смисъл за теб. Трябва да преосмислиш ценностната си система и да намериш това, в което си добър и да те накара да имаш самоуважение. И за хората и за животните сексът е ненадминато удоволствие, ако се направи както трябва. Конкретно на въпроса ти- мъжете не ги боли. Но има много по-големи болки и една от тях е да осъзнаеш след години, че си пропилял най-хубавото си време и си останал сам, без цел и смисъл в живота, пленник на комплексите и страховете си.

7.   Ако пробваш отзад може повече да ти хареса!

8.   Като не ти се мисли за жени, а ти се прави секс, купи си за около 100лв изкуствена вагина - маструбатор от някой онлайн сексшоп(плюс 10лв лубрикант забравих) и някак си ще имаш представа коЙ туй нЯщо.

9.   Ако го правиш с чужда жена, може да се окаже доста болезен.

10.   Много интересно хм, много интересно аз мисля че това да искаш да правиш секс ти е излишно втълпено от обществото като не изпитваш влечение по добре се концентрирай да постигнеш нещо в живота което да компенсира потенциалната липса на семейство. Избигни се в работата спечели пари или се развии духовно все неща които трудно се постигат ако имаш семейството и женетите за приоритет( не че не се )Обмисли възможноста да осиновиш дете за да има някой до теб на старини. Та ако ме послушаш за гореупоменатите неща и все пак искаш дя пробваш секса поне веднъж постарай се да не е с компаньонка за да изживееш нещата по пълноценно отиди на бар и си хвани приятелка за една вечер изглеждаш ми достатъчно интелигентен за да знаеш как става подобни сцени в дискотеки и свалки има в повечето нови филми. За самия акт прочети някъде защото щом питаш дали боли явно доста си изостанал щом питаш дали боли не че има проблем но щом искаш да го правиш. Не мисля че е времето и мястото да обяснявам за либидото и секса но ако някой мисли че може да да даде помощни съвети.

11.   Пробвай да се сближиш със жена и го направи. Ще съжаляваш слид време че не си.