Споделена история от Секс и интимност

Отдадох се на разврат
Имам следния проблем - за последната година бройката ми се увеличи с 3 момчета. Приключих едногодишна връзка, след която ми беше много гадно и освен това станах и многу уверена за тялото си. Преди не бях толкова, защото бях по-пухкава и имах ниско самочувствие, но някак си след тази връзка знаех на какво съм способна и каква мръсница мога да бъда когато поискам. Две от момчетата ми бяха просто приятели. 1вия за година беше първата ми несподелена любов, 2рия беше друга несподелена любов. Със третия поне имах връзка... Това разврат ли е наистина?

Коментари

1.   Прочети в интернет какво означава разврат.

2.   Е нищо ново под слънцето. Тая година 3, догодина 33.

3.   "Каква мръсница мога да бъда" - ХХААХХААХ. Не мога повече .

4.   бре ти пък разврат, , сетих се за студентските ми години, , имаше една година в която ходих с петима сладури едновременно :) била съм много палава ама всичко е до време.

5.   Не, това е носталгия след критическата...

6.   Това е като приказката за педераста. От един път не се става. От два пъти също и от три пъти също.

8.   Мацка, 80% от мъжете ще правят секс с всичко женско стига да е под 80 кила. Не се самонавивай, че си станала много уверена в тялото си. Не казвам, че ти е зле тялото или нещо такова, а просто че това не трябва да ти е критерий. Гледай да си уверена в тялото си независимо от това колко мъже те искат.

А впрочем защо не си във връзка с някой или поне да си с някой в отношения тип "приятели с привилегии"? Защо е нужно да сменяш мъжете през няколко месеца?

9.   Не това са нормални първи стъпки в сексуалните отношения момчеце.

10.   10 пъти "Отче наш" и ти е простено ;)

11.   Хахахах, аз за годива увеличих блойката си с 10тина момчета, ти за 3 се притесняваш. Не се имам за леко момиче, защото всички имат уважение към мен до ден днешен. Нямя нищо лошо в секса-по-добре повече сега, за да се наживееш и да се кротнеш, когато стане време за семейство. Все пак не живеем в соц-а, когато е било недупостимо това. Вече всеки го прави, стига да е с предпазни мерки-няма проблем.

12.   Аз съм била с по трима на седмица пак не го считам за разврат, въпреки че някои искат да ме утрепят с камъни. И моногамна съм била 10 години и през ден съм ги менкала... Важното е да се чувстваш добре и да го искаш. Пък кой какво ще каже...

13.   11, добре, защо го повтаряте това наживяване и кротване като мантра? Аз никак не вярвам човек до определен момент да е развратен и после като с магическа пръчка да се "кротне". На разврат лесно се свиква, но после е малко трудно 40 г. да си верен само на един. Сигурно има и изключения де.

14.   Живеем във развратен свят. Истината е, че сме създадени да сме само с един човек до края на живота си. Изневяра, предбрачен секс и всякакви такива грехове са ужасни. Всеки избира как да живее живота си обаче, и според православието има накрая ад и рай. А в тяхната книга пише бягайте от блудодеянието.

Последно нещо ти казвам, което е много важно. В една книга се пише следното: за да стигнеш дявола и за да си-близо до нвго трябва да си живееш както си искаш. Абсолютно каквпто когато където с когото си поискаш свпбодна си. Свободата е нещо, което не бива да се превръщ в свободия. И се продължава - ако искаш да си по-близо до Бог изпълнявай волята Му - не кради, нелъжи, не пролюбодействай.

П.п. чудиш се защо се чувстваш гадно ли. Чувството за вина е вкарана в нас от Създателя, за да може да се чувстваме виновни, когато вършим нещо грешно и нередно. Обаче ако продължаваш с греховния живот глъса на съвестта става все по-слаб и пи-слаб. Внимавай. Иди н църква с по възможност евангелска. Успех!

15.   <13> Сигурно имат в предвид "забременяване" и после "кротване" ;)

16.   Такива дето ги менкат с 5 през ден, други дето ходят с по 5 на един път се нарича КУРВОлизъм! Болест, която не се лекува.

18.   Трима за година, при положение, че си необвързано младо момиче, не е много. Виж ако станат всяка седмица по един, отиваш натам. Не ги слушай комомплексарите тука, яд ги е, че даже леките момичета не искат да ги доближат. Поздравления, че вече обичаш тялото си!

19.   Разврат означава от тая вечер до петък, всеки ден да ти правят генг бенг различни мъже :D Ти за една година с трима, успокой се малко, даже си назад хахах

20.   13 e прав за наживяването. Няма наживяване да ви кажа. Много трудно човек се спира да хойка, а повечето никога не се спират. И няма смисъл от многк хойкане...

До 11: Сексът е хубаво нещо, но защо не го правите с постоянен партньор? Сексът е хубав, но честата смяна на партньорите не е.

21.   Някой в този сайт беше споменал, че "наживяването" е като пиенето. Т.е. да вярваш, че ако сега се напиваш често, няма да станеш алкохолик след време. Според мен е по-скоро обратното - ако сега пиеш много, вероятността да станеш алкохолик в бъдеще е по-голяма, а не по-малка.

24.   Ти изобщо знаеш ли какво означава думата ,,РАЗВРАТ’’?

25.   3 - ма на година не е разврат, всяка втора го прави същото. Приятелката ми била с 3-ма до 19, дошла тук в София и 3-ма ги е одумкала за 4 месеца с единия 2 пъти, с другия веднъж, с третия 3 пъти... до ден днешен и се смея в очите, на това какъв боклук е била, но ти казвам, че всяка втора е така. Бившата ми ги думна 4-ма след мене за 8, 9 месеца, а не са най-вървежните, има моми по 2-3 на месец си ги удрят без да им мигне окото : )) И да, по-добре както настоящата ми да я видяла, да е разбрала, че пишката я обезценява и по-скоро и сваля самочувствието, отколкото да й го дига, както е мислела тогава, че е харесвана желана и прочие, нищо няма в 3-те ти бройки за година повярвай ми, но е гадно после ако имаш връзка, да поддържаш контакти с тия хора приятелчета не знам си какви

26.   Всяка вечер с различен, през вечер с двама, от време на време на обяд с още някой - ето това е разврат.