Споделена история от Секс и интимност

Големи малки срамни устни
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години, все още съм девствена. Много се притеснявам (предполагам като повечето девствени момичета) как ще изглеждам пред партньора си първия път.

Но има нещо, което много ме притеснява - имам малко по-големи (месести) малки срамни устни, големите не ги покриват.

Моля мъжете да ми отговорят (а може и жени с подобен проблем) как им се струва това. Гадно ли е? Би ли отвратило бъдещия ми партньор? Искам да знам, защото иаче бих се чувствала некомфортно през цялото време и ще ми е гадно шри мисълта, че на него не му харесва.
Благодаря предварително.

Коментари

51-64 от 64

62.   Ами според мен, това повече възбужда мъжете.
Аз какво да кажа, като едната е по-голяма от другата.. Така съм създадена, така се възприех. Майка ми беше се притеснила, като бях малка, лелее била ми крива джуфката..
То не пречи, стига да не му отдаваш голямо значение.

63.   Имаш по-голям шанс да те лизне отдолу. На много им харесва, а малко имат този шанс.

64.   До номер 45 хахах, ти си на 12 момиче, и на много момичета колкото теб пъво едната срамна устна става по-голяма след това и другата става същия размер, и също така под думите ти ''и аз го имам това" какво имаш? ! Това не е болест, а вид операция... А до авторката и всички момичета с подобно нещо ( нещо-защото това изобщо не е проблем) мили мои, не се притиснявайте, 1/3 от жените са така, и мога да ви кажа, че това не е проблем дори е възбущащо, а типичните мънички устни са по не стимулативни за сек*а, така, че няма от какво да се притесняваш.. :) (дано съм помогнала)
Mery:)

65.   Mery събуди заспалата тема ;-)

66.   Ми ако сам ти приятел и имам чуства кам теб няма да ми пука как изглеждат срамните ти усни а и да ти кажа сигурно си мислиш че е страмно от претеснения когато ти доиде 1вият пьт но партниора ти няма да гледа с това претеснение :)

69.   И аз като авторката, но едната е малко по- голяма и понякога ми създават лек дискомфорт...Ако имах пари, веднага щях да се оперирам... Заради дразненето най-вече..

70.   Когато джуките долу са големи гаднее - не е много хигиенично, а и при всяко вкарване ги набутваш навътре, а при изкарване ги вадиш навън. Избягвам такива жени

71.   Мога да ви уверя, че е много възбуждащо и прекрасно. Жената, с която съм има такива и е направо чудесно. Уверявам Ви.

73.   Аз лично предпочитам по малки срамни устни, но големите не са ми, в никакъв случай, неприятни.

74.   не разбрах големи ли са или малки?

75.   Здравей!
Аз съм с такива големи устнички, хаха... и честно казано, нито мен ме притеснява, нито моя приятел. Той много ги обича и им се радва. Изобщо не се тревожи, това да ти е проблем.

76.   На тази дискусия попаднах съвсем случайно ... Мила не се притеснявай ... Просто се отдай на момента ... Ако ще ти помогне ,вземете си бутилка вино и се отпусни ... Като мине първият път вече вторият няма да ти направи впечатление

79.   Прочетох всички мнения и смятам, че на някои момичета тази тема ще им бъде полезна и сега. Прекарала съм дълги години в това да се комплексирам за глупости, както повечето жени.
Срамните устни, които неизвестно защо на български се казват ''срамни'', имат много разновидности по форма, дебелина, дължина и цвят. Мъжете са примитивни същества, за които има значение нещо само колко е голямо :) Обикновено това е техният пенис, те нямат време и пространство да мислят за вашите срамни устни.
Ако приемем мъжката сексуална енегрия и я разберем малко по-дълбоко ще знаем, че това няма значение. Но всяка жена иска да вярва в илюзията, че е специална. Големи или малки, няма значение, думите също нямат значение, не бъдете потиснати и не вярвайте на празни приказки.
Щом е вагинално пространство, то ще бъде запълнено ако го предоставите, така работи биологията! Всичко останало е във вашите глави, които винаги ще останат неразбрани от мъжкия пол :)

81.   Здравейте!
Попаднах на тази тема и реших да се включа..
От една никаква дума, това се превърна в страшен комплекс за мен. От момента, в който започнах да се чувствам некомфортно бях решена, че ще се оперирам. Не беше възможно някой да ме спре. Устните ми бяха асиметрични и големите не ги покриваха.
Събрах си паричките и операцията бе осъществена. /искаха 18 години и месец след пълнолетие бях на операционната маса - получи се малко като подарък от Мене си/
Имаше доста усложнения и не беше лека интервенция.
Но! Аз съм страшно доволна, ЩАСТЛИВА и се РАДВАМ на тази стъпка, която предприех. Имам добър полов живот и съм спокойна, защото не е без хич, но не е и прекалено както беше.
Всичко е пипнато, както трябва! / пластичния хирург е доста добър - гр. Пловдив, др. Тонев /
Корекцията я направихме така, че да не съм изпъната като порно звезда, а всичко да е в рамките на нормата / поне според моите изисквания /... Отстранихме това, което излизаше и беше неприятно.
Бих посъветвала всяка една жена, която иска, а се страхува да направи това, което на нея й харесва. И ако имате възможност -никога не се колебайте!
Ако ми се наложи в бъдеще- пак бих направила лабиопластика.
Нищо по-хубаво няма да се чувстваш перфектно!
Ще има такива, които ще кажат, че не съм постъпила правилно, но всеки има право на собствен комфорт!
Ще се опитам да следя този пост, а ако не успея- УСПЕХ на всички момичета!!
Надявам се, че хубавата емоция, с която написах всичко това се усеща!
Дано съм била полезна, дори и на една от вас само!

51-64 от 64