Споделена история от Секс и интимност

Големи малки срамни устни
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години, все още съм девствена. Много се притеснявам (предполагам като повечето девствени момичета) как ще изглеждам пред партньора си първия път.

Но има нещо, което много ме притеснява - имам малко по-големи (месести) малки срамни устни, големите не ги покриват.

Моля мъжете да ми отговорят (а може и жени с подобен проблем) как им се струва това. Гадно ли е? Би ли отвратило бъдещия ми партньор? Искам да знам, защото иаче бих се чувствала некомфортно през цялото време и ще ми е гадно шри мисълта, че на него не му харесва.
Благодаря предварително.

Коментари

1-50 от 64

1.   Глупости!
Радваме се на всякакви разновидности! :)

2.   Предполагам, че същото е при мъжа, ако му е малък или голям, ако има малки тестиси или големи, мъжете също са различни там долу. Ти, ако спиш с някой и го харесваш но там долу е друг какво ще помислиш? Как ще изглежда той пред теб?

3.   Здравей. Нямаш правото да се притесняваш!!! И моята приятелка големите не ги покриват и са малко по-големи, но това вобще не ме притеснява дори е по-добре, зада мога да го засмуквам не се притеснявай когато му доиде времето. Успех!!!

4.   Благодаря много на всички за коментарите, успокоихте ме малко :)
Номер 2 - мен не ме интересува как изглежда той "отдолу". Пък и нямам никакъв опит, за да мога да знам кое е нормално, кое не. Аз не се интересувам от това, по принцип единственото, което ме интересува в едно момче е умствения му багаж. Иначе- което как дойде :p

5.   Ами виждаш ли, точно това казвах:), там долу как изглежда някой е по-маловажно, по-важно е да държи на теб и не да гледа само външността, а и другите ти качества:)

6.   И аз така мисля, но все пак ми е неудобно, притеснявам се момчето как ще реагира... Дано и той да е на вашето мнение.

7.   Аз имах приятелка със същия вид цвете. Това по никакъв начин нито ме притесняваше, нито пък правеше секса по-лош. Абсолютно нормално е.

8.   Оперирай ги иначе изглежда гадно.

9.   номер 1 хахахаха :) Ами нз аз пък имам голяма путка ама кво да прая няма оплаквания...

10.   Не съм си мерила моите, ама ти не се притеснявай. На момчето хич няма да му е до това. Още си малка и не разбираш. Ще гледа да те ....

11.   Номер 8 --- да ги оперирам?! Никога не бих се подложила на това.. исках просто да потърся мнения.. явно не теб не ти харесва.. от това се притеснявах, дали на мъжете им пречи..

12.   Абе, номер 8, що не вземеш да замълчиш за разнообразие, аааааааа?
Харесва ти жената да е като момиченце отдолу, а? ЧЕСТИТО! Ти никога не си бил с истинска жена! Едва ли, обаче осъзнаваш какво си загубил!!! Съжалявам те, наистина! Ти си калпав любовник!!! Не ми трябва да те изпробвам, че да го разбера!
На твое място, с тези ти педофилски наклонности, не бих се отваряла толкова!

13.   И моя проблем е същия и като чета всичко тука направо си се успокоявам браво за темата :)))

14.   Здравейте,
значи искам да ти кажа да не се занимаваш с глупости! Повярвай ми ако му иде от вътре да те съблече и изч*ка въобще няма да го интересува каки са ти устните. Просто бъди нежна и топла и другото няма никакво значение, повярвай ми!!
(some experience :P)
/*-----------
Номер 8 --- да ги оперирам?! Никога не бих се подложила на това.. исках просто да потърся мнения.. явно не теб не ти харесва.. от това се притеснявах, дали на мъжете им пречи..
----------*/
Права си! Но тук искам да подхвърля въпроса за една друга тема към някои глупави жени, за радост от коментарите горе видях, че такива май тука не се намират, които изискват от мъжете да са обрязани...

Мисля, че такива жени са доста НЕДОРАЗВИТИ!!! Както една жена има правото да е такава каквато е, и това го е решил един по-висш от нас интелект, там горе, защо и един мъж да няма правото да е такъв какъвто е!??!?!?! А някои нямата и то от доста ранна детска възраст, без да ги питата при това....!!!
...Но както казват хората простотията ходи по хората, но се бои от интелекта! :)))
Желая ви приятна вечер/утро :)
/Мъж, 26г., цял :)

15.   Е, номер 14, благодаря ти :) Радвам се, че мъжете, които писаха нямат проблем с това. Разбирам, че има и други с подобен проблем и се надявам темата да ги успокои както успокои мен. Благодаря на всички за искрените мнения.

17.   Повечето мъже нямат претенция към тези работи!

18.   Не се притеснявай въобще от това. Аз също имам същия проблем и преди се притеснявах, но видях, че мъжете дори не забелязват, освен ако аз не отбележа! Това не е важно, по-важно е първият път да е с човек който има опит и който е мил. Трябва да е нежен с теб, за да те предразположи, все пак на теб ще ти е притеснено! Желая ти успех и пак ти казвам въобще да не ти пука! Точно обратното-приеми, че си по различна от другите и се опитай да го представяш на мъжете като нещо различно, така ще имат по голям интерес (поне така мисля)!

Дано да съм била полезна със съвета! Чао и успех!!! :)

19.   А според вас има ли зависимост между размера на устните и достигането до оргазъм?

20.   Гадно ли?! Че то това му е чарът на едно пичле.

21.   Не се притеснявай, много е готино да стърчат малките устни извън големите. да мога да ги смуча, пък и клитора ако ти е голям още по добре. Много е готино.

22.   И аз имам същият проблем и мен също това мн ме притеснява но бтв чувала съм че момичетата с по големите малки устни са по тясни.. и на мен са ми казвали че съм тясна.. спокоино аз се успокоявам с това че които ме харесва ще ме харесва такава каквато съм и на такива дребни неща няма да обръща внимание.пък и някои имат нормални малки устни но за сметка на това имат малки гърди аз имам големи малки устни и си имам друг плюс-големи и хубави гърди :)

23.   Аз имам същия проблем с малките срамни устни.. все още не съм правила секс точно заради този проблем. Срам ме е да се покажа пред момчето, не знам как ще реагира. може дори да го отблъсна. какво да направя, това може ли по някакъв начин да се въстанови ?

24.   Аз ги обожавам. Обичам да ги лижа и да си играя с тях преди секс. Колкото по - големи по добре. Ти не се притеснявай въобще. Еби си се спокойно. Забрави, че това е някакъв проблем защото не е. Приятен първи път!!!

25.   Мили момичета и аз съм като вас. В началото и аз се притеснявах, но след това видях, че не трябва да ми пука. Никой никога не се е оплакал, даже имах приятел, който непрекъснато говореше, че ги обожава. Това е по-скоро предимство отколкото недостатък.

Смята се че тези жени са по-страстни в леглото, а колкото до размера на устните и достигането до оргазъм, съдейки по мои приятелки, които са с малки и мен, смея да твърдя-да има връзка. Жените с по-големи са по чувствителни и по-лесно стигат до оргазъм.

До номер 8-да се оперирам? Хахаха. В някои страни си ги разтягат, а аз ще давам пари да ми ги смаляват. Спри да гледаш порно филми и се ориентирай към практиката. Че не си компетентен, спор няма. Ама поне не се излагай като не разбираш.

26.   Това е супер. Аз си мечтая за такава жена. Няма от какво да се притесняваш. Само на педофил няма да му харесва. Мъж на 30г.- успех

28.   R аз имам същия проблем! И ме е срам естествено. Хей мъже наистина ли не ви пука

30.   И аз имам подобен проблем. Но при мен само едната малка срамна устна е по- гояма, другата си е нормална. Анормално ли е това и отблъсква ли момчеата?

33.   МОМИЧЕТА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ТОВА ВИ Е ДАР ОТ БОГА АЗ СЪМ НА 32 ЩАСТЛИВО ЖЕНЕН НО ИЗКАМ ДА ВИ ПОДКРЕПЯ КАТО ТИНЕИДЖЕР СЪМИМЪЛ ГАДЖЕ КАТО ВАС СТРАХОТНО ВЪЗБУЖДАЩО Е !

34.   Mъже които имат опит да кажат вярно ли е че с по големичките вутрешни устни са по тесни?

35.   За надървен хуй грозно дупе няма.Бъди спокойна . А на калпавият хуй и вълната му пречи.

36.   Здравейте и аз имам същия проблем, който силно ме притеснява и дайе след като прочетох форума не мога да го възприема като нормално.Мисля че този комплекс никога няма да го изживея и чувствам силно притеснение по време на секс,което може би ми пречи да получа максималното удоволствие от него.Мооля за мнение(предимно от мъже)!!!!!

38.   и аз имам същия проблем... едната е по-голяма от другата и страшно много се притеснявах дори мислех,че това е някаква болест,но след като прочетох коментарите Ви страшно много се успокоих. Правила съм секс с момче удудих се страшно много,че не реагира зле дори продължаваме да го правим. Благоодаря много на момичето престрашило се да пише по тази тема както и на коментаритее... вече съм СПОКОЙНА!

39.   ами може би много малко променя нещата, но няма да му е толкова гадно на мен лично няма да ми е единствено ако ще те лиже може да му е гадно :)

40.   Здравеите! И аз имам съшия проблем с малките си срамни устни. По-големи са от нормалното и също се притеснявам при секс, но след като прочетох форума се успокоих, че има и други с този проблем. Браво за темата!

41.   - Ако мъжът също му е за пръв път или той също не е перфектен той също ще се притеснява и няма да има смисъл да се обажда за такива глупости. Ако той найстина те обича няма да му пука, за него важното е да ти хареса на теб :]] А ти щом още си девствена какво те чакаа :X Успех!

45.   Естетична корекция на малките срамни устни
Намаляване на срамните устни
Лабиална хипертрофия е несъразмерно уголемение на малките срамни устни по отношение на големите срамни устни. Labiaplasty, известен също като намаляване на срамните устни (или подмладяване на срамните устни) е процедура, предназначена за подобряване на външния вид на външните женски полови органи. Целта е да се получи по-естетичен вид на гениталиите, без да добавят грозни белези или нарушаване на нормалната анатомия.

Няма универсално прието определение или система за класифициране на хипертрофия на малките срамни устни. Най-общо се приемат 3-5 см за определяне на хипертрофия на малките срамни устни.

Жените се оплакват от трудна хигиена - секрецията, която цапа бельото, поради невъзможност за прибиране на малките срамни устни, дискомфорт с тесни дрехи, болка при каране на велосипеди и други подобни спортове, улавяне на срамните устни в ципове, или болезнено сношение поради хипертрофия на малките срамни устни. Може би най-често се среща схващането, че малките срамни устни са твърде видими. Друго показание за операция е смущаваща асиметрия.

Операцията е леко поносима, не нарушава ежедневния живот на жената и след 10-14 дни може да се води полов живот.

Операцията може да се изпълни след изтичането на полова зрялост, но се предпочита минимална възраст 18 години. Тази процедура може да се извършва преди или след бременност и когато пациентката не е в цикъл, за да се намали възможността от хормонални ефекти и риска от следоперативна инфекция.

Пациентите, които докладват неудовлетворителен естетичен вид, хигиенни проблеми, хронично възпаление, болезнено сношение, както и проблеми с тесни дрехи, се считат показани за извършване на процедурата.

Относителни противопоказания
Намаление на малките срамни устни е сравнително противопоказано при пациенти, които са с активни гинекологични заболявания, като например инфекция или злокачествено заболяване. Пациентите, които са настоящи пушачи и не желаят да се откажат временно или постоянно, за да се оптимизира зарастването на раните, могат да бъдат изключени. Може би най-важното - пациентите с нереалистични цели или очаквания трябва да бъдат подходящо съветвани или изключени от операция. В практиката на д-р С., изискването за минимална възраст за операция е 18 години. При много рядки изключения и съответни показания се изисква съгласие и подписи на родителите.

Може и да имаш това. аз го имам само от едната страна и така големите не ми покриват малките срамни устни. ( на 12 съм)

46.   ако трябва да избирам, бих предпочел нормални срамни усни без издатъци, точка

47.   И аз имам същия проблем, и се притеснявах но като видях, че има и други момичета със същия проблем се поуспокоих.. (на 14 съм)

48.   хей, мили момичета, явно темата вълнува единствено нас-жените.
всяка вулва е различна , не се притеснявайте!
Пенисите на мъжете също са различни, но те май не се притесняват от това. защо пък ние да се притесняваме и операции да си правим? това са глупости!
аз съм козметичка и всеки ден виждам много вулви -всяка е уникална, различна и няма някакъв еталон каква трябва да бъде тя.
важно е да бъде чиста и здрава.

49.   Аз съм мъж и дори предпочитам жени с големи срамни устни и голям клитор. Ама на пусти късмет на 35 съм и до сега съм попадал само на една такава, а сигурно тези които не ги харесват попадат на тях постоянно.

50.   Аз лично като видя по-големи срамни устни направо се побърквам много ми харесват :)

51.   И аз имам същия проблен ( на 14 съм ) и много ме е срам от това но се успокоих като видях коментарите ви.. :)))

52.   Няма по-хубаво от жена с изразителна пичка, придава перверзна чувственост... Мене това ме вдървява... Моя приятелка искаше да се оперира и щях да я убия...

53.   Ей, ако се обичате-тва нема значение!!
А и да не се обичате, пак нема значение-той просто ще прави секс и ще се кефи.
Следователно, спорите за глупости. Всеки се ражда както трябва да се роди, няма никва грешка в системата горе ;)

Прочетете малко откъсчета от библията и ше спрете да се занимавате с такива въпроси. И да се притеснявате за глупости.

А и ако има некакъв проблем в живота-хващаш и го разрешаваш-тва е.

Но до срамните устни- не са проблем.
Както ти казах-Ако се обичате-нема никакъв проблем, той те обича и приема такава каквато си, но ако не те обича, пак нема проблем, нали вече си се съгласила да спиш с него- а тва му е целта на него ;)

54.   аз съм на 24 години красива съм но и при мен излезе този комплекс едва преди 2 години имам същите срамни устни, големи са си и какво да направя. Ако на един му харесват малки да се оперирам така ли а на следващия ако не му харесат и иска по големи какво да ги уголемява. Това е глупост за мен, така те е създал онзи от горе. Просто намери мъж с опит защото неопитните които са спали с 1 -2 какво са и видели че да имат претенции, на един дебел на друг тънък дълъг къс има ли значение важно е какво прави в леглото така и при жената с малки или големи гърди си с малки или големи срамни устни ако си огън няма да има значение. Спала съм с 3ма и секса бе различен с всеки един. Омъжена съм имам и дете с моя мъж сме от 8 години заедно едва преди 2 години ми подхвана тази тема и мислих да си правя операция да ги намаля но за какво щом 8 години го възбуждам и ми има мерак постоянно докато ме види малко разголена и е от горе ми

55.   52 правя ти евала че не си и позволил, кефя се на такива мъже без претенции към женската анатомия, каквато такава

56.   Пфффффффффф миличка да не ти пука, и моите са големи искам да ти кажа че до сега не съм попадала на мъж който да се оплаче, дори напротив, мъжете се възбуждат от това :)) Махни ги разни смешковци без грам опит ( чикиджий разни)... Прекрасна си не се натоварвай с комплекси, пробвай да маструбираш ( ако не си ) и сама ще усетиш предимството на големите устни... Аз съм на 33г. и мъжът ми обожава да ме гледа докато маструбирам, да ме лиже и да наблюдава как надървеният му к*р прониква в мен :) Заеби тия глупости приеми себе си такава каквато си, а и кой е казал че големите срамни устни са не нормални? Защо пък малките такива да не са? Успех ти желая :))) Поздрави Лилит

59.   Ето едно мъжко мнение:
Мъжете лесно се уморяват от еднообразието. (Това е доказан факт и при животните - примерно на един нерез му пускат различни свинки и той винаги проявява по-голям интерес към тия които не е чукал досега.
Колкото и да се правим на умни, животинското у нас говори и мъжете са същите.
Ако собствената ти жена е от единия тип (големи/малки) копнееш за другия. Ако си ерген и си попадал известно време само на единия тип, се радваш повече когато попаднеш най-сетне на другия...
Ако ми следиш мисълта - ако сега ти кажа кое ме кефи повече, единствено ще означава какъв тип е жена ми :)

60.   И моите са големи. Но какво от това. Който не ме харесва да си гледа работата - достатъчно дълго страдах от този комплекс. А и нито едно от момчетата с които съм била не се е оплакало, така че и при теб ще е така споко. Даже единият казваше, че не е виждал такива и беше направо полудял. Търсеше ме денонощно. Радвай се на хубавите моменти и преценявай добре с кого да си легнеш - това е.
Тези момчета, а има и момиченца, даващи злобни коментари като да се оперираш и такива работи - от тях да не ти пука, щото те не виждат по-далече от носа си, гледат порно където повечето от звездите са се оперирали и мислят, че всички са така. Е да ама не... Кой какъвто е създаден, макар че малко хора го осъзнават.

61.   На 34 съм с две раждания преди 14 години. Не родих огромни деца. Дори бяха по скоро дребнички. Нямах разкъсвания и нито един шев. Мислех си че съм горе долу със еластична съединителна тъкан. Забелязах че след раждането нещата не изглеждаха същите но.. Преди 2-3 години доста отслабнах. И изведнъж тези отвътре се показаха? ! Прилича сякаш някои леко се е изплезил. Хем ми е смешно хем ми е противно. Ако беше съразмерно щеше да е що годе приемливо. Но от лявата страна е малко по отпусната и прикрива другата. Тоест понякога когато се допира в ръба на дънките или нещо друго много ме дразини. За жалост операцията не ми е по джоба. И пак казвам моите едва се подават не проумявам как издържат жените с по големи?

1-50 от 64