Споделена история от Секс и интимност

Дали отново ще ме потърси някога...
Здравейте на всички. Така, няма по-объркана жена на света от мен в момента, но ви умолявам за анализ и съвет по моя казус. Ще започна с няколко факти за мен: на 33 години съм и имам сериозна връзка от 11 години, имаме си проблемите, не всичко е идеално, най-вече в сексуален план, строим вила в момента, разбираме се до голяма степен, с идеята един ден да заживеем заедно в новата ни къща и да създадем семейство. Важно е да кажа, че през последните 2 години работя в чужбина, за да мога да финансирам част от разходите по къщата, за да не се налага да теглим заем. До тук добре, но преди 2 месеца се върнах в БГ за празниците и срещнах НЕГО. Той е колега на приятеля ми, на 34 г. е, необвързан и е зодия Близнаци. Запознахме се в едно заведение преди 2 години, но тогава не ми направи никакво впечатление. След това аз заминах за чужбина и той ми поиска приятелство във Фейсбук. Започна да ми пише разни работи, но доста предпазливо, за да не разбере мъжа ми, подпитваше ме за него дали го обичам, как така заминавам и го оставям сам толкова време, но ме молеше да не узнава приятелят ми, че сме си писали, понеже нали са колеги и ще му стане гадно. И така няколко пъти отново ми се включваше, да ме подсеща уж за техните банкети кога са, но аз усетих, накъде вее вятъра. Върнах се края на ноември и той започна по-настоятелно да ми пише и да ме търси. Чатовете му бяха брутално откровени, как искал да има връзка с мен, но не желаел мъжа ми да разбере за писането ни, как искал да ме види, постоянно мислел за мен. Абе с една дума, адски настойчив. На мен ми стана интересен по-някакъв начин и се уговорихме да се видим. Отидохме на ресторант, но бяхме много предпазливи, за да не ни види някой познат и да достигне до приятеля ми. Беше ми много приятно да си общувам с него, не мога да си обясня защо, прекарахме 4 часа там, след което трябваше да си го закарам, понеже беше изпил 1 шише вино и 1 водка. В колата ме прегърна и поиска да ме целуне, разправяше от колко време е лудо влюбен в мен, че трудно вече се контролирал в мое присъствие и поиска да правим секс. Аз обаче категорично му отказах и си тръгнах. На следващия ден той повече не ми писа. Аз го потърсих отново след 2 дни. Попитах го защо не пише, обидих ли го с нещо. Той ми изтъкна като довод, че се притеснявал да не би да съм с моя приятел и не посмял да пише, а и се влюбвал и не искал да му разбивам сърцето!! . Дадох му да разбере, че бих искала пак да се видим с ясната нагласа да правим секс и изведнъж бях решила да съгреша за първи път и то с колега на мъжа ми. Разбрахме се да се видим у тях, когато мъжа ми е на работа и в този ден, той ми се обади, че бил пийнал повечко и го боляла главата и ме помоли да отложим рендевуто. Направо се вбесих от неговата несериозност и му казах, че това му е бил шанса. Нооо, не издържах и след 1 ден му написах, дали иска да получи реванш и той прие. Все едно бях обладана от нещо. Видяхме се и правихме секс. Хубаво беше и аз не изпитах никакво чувство на гузност, за разлика от него обаче. Той ме попита, какво ще правим и аз му казах, че може да си се виждаме от време на време докато съм тук, но че няма как да оставя такава дълга връзка, тъй като не го познавам и ми е прекалено рисковано. Той нищо не каза. Тъкмо започнах да хлътвам по него и той се изпари!!! Нито вече ми пишеше, нито се обаждаше. Нещата се обърнаха и започнах аз да му пиша, а той не отговаряше. 10 дни по-късно им беше банкета и там се видяхме, но се държахме и двамата много дистанцирано, след още няколко дни аз му писах, че не издържам и искам да го видя, а той ми написа, да спрем до тук, защото съм обвързана и не било редно!!!??? (при положение, че той започна всичко). След 3 дни ми написа, явно под влиянието на алкохол, че искал много да ме види преди отново да си замина. Естествено, аз бяха тази отново, която организира нашата среща и цяла нощ не можехме да се наситим един на друг. Беше невероятно, искаше постоянно да го гушкам и милвам, личеше си, че има нужда от любов. Разказа ми за живота си, как не е имал връзка от 10 години и се чувствал самотен, търсел точно такава жена като мен. Имал само едно момиче (семейно), с което се виждали само за секс, но й се ядосал нещо и я блокирал. Търсеше нон- стоп ласките ми и искаше да го гушкам цяла нощ като малко дете. На следващия ден отново изчезна, ни вопъл, ни стон! За пореден път! Последно се видяхме на 3. 1. и правихме секс отново цяла нощ. Тогава той ми каза, че ме обича и иска дете от мен, но това разбира се, нямаше как да стане. Беше изнервен, че си тръгвам и какво ще стане сега с нас, пак няма да ме има толкова месеци до април, попита ме дали планирам с него нещо по-сериозно, но му отговорих уклончиво, понеже бях объркана, не го познавах, притесняваха ме тези негови смени в настроението и мисленето, а и ме е страх да си зарежа връзката при положение, че строя къща с приятеля ми. Той ми даваше невероятна емоция, направо сияех, някак си си допаднахме много с него. Аз съм козирог, ако това има значение. Разбрахме се да изчакаме как ще се развият нещата между нас, като не исках съвсем да му давам надежди за нещо по-сериозно. Исках да си го държа и него, не само заради секса. Бях вече лудо влюбена в него и го харесвах като човек. Аз заминах на 4. 1. и за 2 дни се чухме няколко пъти. Обяснихме се и двамата в любов, признахме си чувствата и се разбрахме да се чакаме и да имаме лоялна връзка през този период. След което той тотално превъртя и започна да ми обяснява, как нищо няма да се получи между нас, че аз строя къща, имам човек от 10 години, който вече ни бил надушил и усещал разлика в поведението му на работа, не можел повече така да продължава и да го разбера. Поиска да кажа дори и на мъжа ми за нас. Аз бях в ступор. Предния ден се обясняваме като първолаци, а на следващия той поиска да прекратим и ме блокира във фейсбук. Мъжът ми нито ме е дори попитал за него, дали има нещо между нас. Боли ме ужасно много, как е възможно такава промяна в мисленето в рамките на 24 часа? Да не би да изтъкна като довод, че мъжа ми ни подозира само, за да ме разкара?? Но защо?? Нали той започна всичко, по дяволите!! Моля ви, дайте ми съвет какво да правя? Как да го забравя? Обичам го адски много и ми липсва. Защо не се опита да се бори за мен? Не е честно да нахлуеш най- безцеремонно в живота на някой, да го разбъркаш и да избягаш по такъв гаден начин. Дали ще се обади отново? Вие какво мислите? Извинявам се за дългия пост.

Коментари

1.   Обикновено не пиша тук...на 33 години си, а се държиш като 16 годишна, знам че ще те заболи, Но човека ядно и целово те е използвал за секс. В момента в който ти каза, че е имал друга връзка със семейна жена ”но нещо й се бил ядосал и я блокирал”, трябваше да ти стане ясно, че явно си търси семейни жени. Не искам да те укорявам, знам че на всеки се случва, но си постъпила много детински. Не остава нищо друго да направиш, освен да продължиш напред, без него. Аз имам чувството , че този има някакъв комплекс или ментални проблеми, да не говоря че и май проблем с алкохола има.

Сега се моли, че какъвто е първосигнален, нищо чудно и при мъжа ти да иде и да му каже всичко...
Дано всичко се. нареди душевно в теб

2.   Няма как да има връзка между вас, защото ти си козирог, а той е близнаци...

Шегувам се, разбира се. За мен нещата в твоята сегашна връзка с приятеля ти отдаааавна са изчерпани. Имате "сериозна" връзка уж от 11 години, но както си написала не се чувстваш гузно от изневярата, защото, да си кажем истината, хич не ти пука за приятеля ти. Да не говорим, че като нямате деца и като работиш в чужбина, то абсолютно не знам за каква връзка и идеи за семейство говорим.

Тоя новия типаж явно не е много сигурен и се чувства гузен (за разлика от теб), че е извършил нещо нередно. Недорасъл е. Но истината е, че и ти си недорасла. Идеални сте един за друг.

3.   Дори и да не останеш с любовника, моля те, обмисли сериозно да напуснеш приятеля си. Очевидно нещо ти липсва, очевидно ще си го търсиш другаде. Не е редно, нечовешки подло е да постъпваш така с човек, с който на практика сте семейство.

4.   Честно казано, донякъде мога да го разбера твоя любовник (да го наречем условно така), но само донякъде. Нормално е да иска да го прегръщаш и гушкаш, аз искам същото, макар да знам, че едва ли някога ще стане, понеже нито една жена не ме е обичала истински (освен майка ми, ама майчината обич няма нищо общо със сексуалната обич). Поведението, което описваш, е доста странно. Или този човек е гузен, че руши бъдещето ти, и се опитва да спре навреме, или просто има раздвоение на личността. Не е нормално единия ден да иска да е с теб, а после да не иска да е с теб. Явно е кибритлия, щом така лесно си мени настроенията, което не е добра новина за теб. Доста такива кибритлии влязоха по новините, само за миналата година има няколко десетки убити жени от своите съпрузи, гаджета или любовници. Тук идва моят голям въпрос. Защо, аджеба, преспа с него? Какво ти липсва с човека, с когото имаш 10-годишна връзка? В секса ли е зле? Не ми се вярва, иначе нямаше да сте заедно толкова време. Пари ли нямате? Щом строите вила, не изглежда да сте в окаяно състояние. Тогава защо бе, защо? Имате всичко, но решавате, че сте срещнали „специалния“, разтваряте си краката и после почват драмите. И после мъжете казват, че жените са „к**ви“. Еми какво друго да кажем? Лично аз на мястото на твоя мъж първо ще препсувам тебе, после колегата ми, после ще ти събера дрешките и багажа и ще ти посоча вратата. Гнус ме е от такива жени като теб, сори, че съм груб, ама наистина ми се повръща. Разбирам мъжът ти да имаше кусури, да изневерява, да се налива с алкохол, да е мързелив търтей, ама при положение, че не си описала нито едно от тези неща, защо го предаваш по този начин? Ако той изчука твоя колежка, какво ще си помислиш? Че е боклук, нали? За твое добро, надявай се глупавият ти романс да приключи там, където мислиш, че е приключил, ако искаш да имаш що-годе свястно бъдеще. Щото ако нещата се задълбочат, мъжът ти ще те изрита, след време ще родиш от някой кретен, после и той ще те зареже или пък ти ще зарежеш него и после ще напишеш история от типа на „Самотна майка с дете - 21 серия, помощ, защо мъжете са боклуци?“ и т.н.

5.   Имат си име такива жени като теб. Може да ме наречете, както искате, но ти си точно такава жена с това нарицателно.
Сещаш се нали?!

6.   Жалко е ,че такива боклуци като теб съществуват..

7.   Наистина си объркана жена! Колкото и да не ти се вярва, всичко идва от секса. Като секса не ти харесва с един човек, колкото и добър характер да има, колкото и добро отношение да има към теб... търсиш си нов партньор.
На 33 години жена или мъж с 11 годишна връзка би трябвало да има имат две деца и семейство. Направи си ясна преценка на ситуацията! В случая, любовникът ти не става за нищо. На 34 години ерген, с приятелка семейна жена. Поне да беше опитал един път и да се е развел....!!!

8.   Това е 100 процентова жена-боклук в душата... Не цени нищп и никого само себе си.... Евала продължавам да се отчайвам и да мисля че ще остана сам... И по добре де пред Такива индивиди като теб

9.   Ти си отвратителна жена и дано мъжа ти, разбере! Как може такова нещо? Като не обичаш човека остави го, как можа ТОЧНО с негова колега? Такава подла жена, не заслужава с никой да бъде... Кой знае колко те обича горкия ти мъж, не е предполагал че жена му е такава. А в онази чужбина ми кажи с колко си била? :) Такива като теб ми са най-гадни ако нямате деца, задължително напусни човека. Щом си изневерила, с връзката ти е приключено. А новия, няма да те потърси бъди сигурна, освен за секс, то такива като тебе за друго не стават....

От една жена

10.   Човекът се мъчи да си спаси достойнството. И ти поставя ултиматум да избереш. Ако искаш любовника, трябва да напуснеш мъжа си. Влюбеният не иска да е втора цигулка, не го ли разбираш?

Alpha, ж. 30 г.

11.   Искал е само секс от теб, а може би и да се поизгаври с приятеля ти поради някаква тяхна си причина. Е - успял е. Приеми, че си лапнала въдицата и са те използвали.
Ж31

12.   Какво и с кого си правила е твой проблем и няма да го коментирам. Но да си 33-годишна жена и да се държиш като 15-годишна, не мога да го разбера. Да не говорим, че те и въртял. Ти си се предложила, а той отказал срещата. Променил си мисленето. Казал ти, че те обича. Това дори не мога да нарека наивност. Една позната 5 месеца от дъжд на вятър се виждаше с някакъв, който никъде не я водеше официално, планове си правеше без нея, ма й казал обичам те. И аз я питам, ти по дяволите вярваш ли, а тя наща - да, той е искрен, правил е неща, които го доказват. Какви ли - може би гушкане и ласки. Един италианец се запозна с мен, целувахме се, ясно му обясних, че няма да се случи нищо повече от това. По едно време докато се целувахме ми каза два пъти обичам те. Сигурно искаше и да се жени за мен, предполагам, по твоята логика и усет. Абе, жени, вие не разбрахте ли, че мъжете ще са настоятелни, ще ви гонят и звезди ще ви свалят, докато не ви хванат. И казваш - той бил гузен, изтъкнал приятелят ти като причина да не се виждате. Или това е неговият начин да те разкара. Абе всичко, което лети не се яде.
Ж31

13.   Първо, и то без извинение-този мъж е подлец-любовника, разбира се. Като плъх мишкува зад гърба на колегата си. А сигурно пред него се прави на приятел. Ама пък си е намерил и достойна партньорка в лицето на нашата авторка. И три пъти по-дълъг пост да напишеш, всеки с глава на раменете ще разбере защо те употребява-за секс, разбира се. Той те е преценил колко пари струваш в мига, в който си си вдигнала краката-зад гърба на партньора си. Блокирал те е-нормално, изтъкал си е платното и ритнал кросното. А ти търси под вола теле. А той-макар подлец, ще си потърси за обвързване момиче със съвсем друга ценностна система от твоята. Язък за мъжа ти.

14.   Диагноза "сериен лъжец" му се казва, няма по подло нещо от това да използваш някого, да се вмъкнеш в живота му с сладки приказки, да го объркаш тотално и накрая без обяснение да го блокираш. Аз си го обяснявам като постъпка на не пораснало дете, ако беше мъж щеше да има смелост да ти каже в очите, че не иска вече да го търсиш. Бях в твоята ситуация с тази разлика, че бях разведена, забърках се с един хубавец изпечен лъжец. Женен обясняваше ми как изневерява системно, не обичал жена си бил с нея само заради роднините и семейството им, абе въобще подведох се здраво. Не съм се влюбвала, не съм вложила никъкви чувства от самото начало знаех какво правя, бях наясно и че рано или късно ще има край. Проблема е в това, че аз винаги съм била честна и пряма и съм държала да ми се казва всичко право в очите. Един ден просто получих съобщение, че жена му подозирала, че му пише някъква и трябва да спра да го търся за известно време, до тук добре съгласих се, но той взе, че ме блокира. Предполагам че ме е излъгал само за да ме махне от главата си, хич не му вярвам че жена му е разбрала, просто не му е стискало да ми каже в очите че иска да сложи край на авантюрата ни. Жалки са просто такива мъже, идват, настояват, обясняват се поддадеш ли им се пропадаш и страдаш. Забрави го докато е време и не си збъркала по голяма каша, ако не си сигурна в дългогодишната си връзка прекрати и нея, не губи времето на момчето.
Късмет!!!

16.   Ти си на 33, а като чета какво пишеш все едно си на 18. Той просто е искал забавление и секс. И толкова. А ти си предала връзката си, която си крепяла 11 години... Защо не се постави на мястото на приятелят ти? С твоя колежка да се запознае и да ходи да я пляска няколко пъти "е така докато е тук"... Защо тровите любовта си по този начин хора? Защо давате най-личното и най-интимното си така просто? Не те съдя. Разбирам, че може да е било всякаква ситуация, да си била объркана, самотна и т. н... просто ми изглежда тъпо! Съвет: Не го прави отново, ако държиш на приятеля си. В противен случай го остави и не го лъжи повече.