Споделена история от Секс и интимност

Как да обясня на които и да е мъж, че не желая друго освен секс
Преди няколко години се разделих с първото си гадже и последното ,за момента. От тогава нито съм имала интимност с някое момче, нито пък съм имала симпатии.
Аз съм такъв човек, който обръща внимание на себе си , за мен хората са загуба на време, поне повечето, не допускам почти никого в живота си , защото с годините съм си създала кръг от хора, които са ми достатъчни и за момента се чувствам добре. Отдала съм се на ученето и съм погълната от мисълта за успеха и честно казано в живота ми няма място в момента за мъж, просто не ми е нужен и не чувствам никаква потребност от това да съм обвързана, за мен това е загуба на време.
Нямам нужда от връзка, но имам нужда от секс, това ми е пределно ясно и за това от около година се опитвам да си намеря приятел, с които единственото нещо, което да ни свързва да е сексът.
Не разбирам. Мислих, че мъжете харесват такъв тип отношения , не са напрягащи, не са ангажиращи. Просто забавление, но явно не е така. Още със започването на такива отношения с някого съм директна и казвам, че не желая връзка, но на човека отсреща нещо все не му е ясно. Точна , кратка и ясна съм , но после човека проявява някакви чувства към мен, които аз дори не съм провокирала.
След като това се случи, аз веднага прекратявам контакта със съответния мъж, просто ми става толкова противно и всеки път се питам: " Какво по дяволите обърках сега, пак ли не бях достатъчно ясна.."
Толкова ли е трудно да си държиш на думата и да възприемеш някого само и единствено за секс. Защо хората бъркат нещата и съсипват всичко?

Коментари

1.   Трудно ми е да повярвам,че една жена иска само секс от мъжете.. Ти си толкова надута, явно визуално изглеждаш доста добре. Като търсиш само секс, има милиарди такива сайтове срещате се веднъж правите го и край. Миличка ти си за такива сайтове. Там хората нямат души като теб. :)

2.   Айде не се прави на жена. -. -

3.   И аз смятам че когато търсиш секс се провокират чувства в другия,ама от друга страна казвала си че не желаеш връзка,но в крайна сметка без такава няма секс,също не вярвам да си легнеш толкова бързо с който и да е,освен ако не е некоя голяма риба.Всъщност не знаеш какво търсиш,или може би ти липсва правилна тактика за да накараш някой да го прави с теб.По скоро може би дразниш и даваш празни надежди.Сигурно като се запознаеш с някой и веднага го намираш за тъпак щото не ти иска,ама много жени режат за това.По принцип женския пол,някои остават така и до края си,отблъсква този който и се разкрива,и се почва с едно меко казано фриволно поведение заради напомпеното его.Става ясно и че уж не правиш секс,то тогава към себе си ще привличаш същи сексуално пасивни.Спал съм с доста жени и бързо надушвам коя дава и коя не!

4.   Здравей, аз съм мъж на 35г. от София, и търся точна такава жена, която да не иска обвързване, а само неангажиран редовен секс. Не съм женен, нито обвързан. Ако искаш, ще ти дама кориднатите си?

5.   Хвани си женен мъж за любовник. Момченцата около теб не са порастнали достатъчно. Това " мъжка дума" отдавна изчезна от съзнанието им.

7.   Най-голямата обида за един мъж е жената да иска само секс от него :)

9.   И колко бройки навъртя от тези неразбиращите? И вибраторите ли имат чувства? И как точно е тази нужда от секс, сърби ли те? Дойде ми идея - може да започнеш да взимаш пари за секса, тогава едва ли ще има чувства. И как се познават тези с чувствата, лазят пред теб?

11.   Стани "професионалистка". Клиентите друго не искат ;))

12.   Или си тигрица в леглото и на мъжете им се иска пак и пак или ти не си наясно, че след хубав и себеотдаващ секс, може да възникнат и чувства!?
Рядко са жените, които търсят само секс, но ще стават все повече и повече
Просто вече мъжете не са тези, които бяха преди, а стадо от яки бройлери!

14.   Просто трябва да намериш мъж, който иска само секс, тоест е като теб в момента /без отношения/. Доста често след уговорката да сте само секс партньори единя започва да изпитва чувства в един момент. Продължавай да търсиш, до като нацелиш, а пък и не виждам нищо лошо да ги сменяш от време на време - тъкмо разнообразие ще има.

М. 32г.

15.   Намери си някой женен да те оправя от време на време.

16.   Хем си се разделила с приятеля си преди няколко години и от тогава не си имала интимност с друг, хем си започвала чисто сексуални отношения с момчета, които после се били влюбвали в теб. Къде е истината? Имала ли си интимност след раздялата или не?

19.   Повечето мъже искат секс само за една вечер и да си тръгнат. Ако искаш пробвай в някой сайт за запознансва и ясно напиши, че искаш за дълго с някой само за секс и нищо друго. Може пък да намериш някой.

20.   Жена е при психиатъра:
- Докторе, а можете ли да ми предизвикате мания за преследване?
- Но за какво ви е?
- Вече три години никой не ме следи, а така ми се иска!

21.   Тези с нападките към авторката - защо го правите? Като е жена и какво? Необвързана е, съответно може да прави каквото иска. Номер 1, това с душите ме уби, скоро не бях чела по-голяма простотия.

25.   до номер 7 . Ти изби рибата с тази глупост дето каза. Ами аз обичам така да ме обиждат мацките - само секс без чувства. Хич не ме притесняват такива взаимоотношения.

м/42

27.   Жена- тип самодостатъчна кариеристка. Има сайтове, има пиаци, нареди се там и никой няма да ти иска друго освен секс. Пък когато поостарееш и не се намерят мераклии, има и жигола. Тогава пък е изключено някой да се влюби в теб и да ти досажда. Пожелавам ти да се обърне палачинката и ти да изпаднеш в същото положение - да тичаш след някого, а той да те третира като къс месо, вагина за някое и друго забавление.

28.   Егга ти и тъпата. Просто му кажи, Боже...

29.   От номер 7 до 25 - Не съм я измислила аз. И аз не вярвах, докато не попаднах в положението на авторката. Имам чувството, че мъжете си мислите, че когато жена иска само секс, това означава да прави секс с вас, когато ВИЕ поискате, но едновременно да ви се моли за още. Останала съм с впечатление, че когато жена употреби мъж буквално за 1-2 пъти и спре да го търси, почва едно мрънкане, досаждане, често дори и озлобяване.

30.   Авторката съм.
Така е, глупава жена съм хахахаххаа, съгласявам се. В край на сметка обаче всеки с мисленето си, нали? Доставиха ми голямо удоволствие негативните коментари искам да ви кажа, че на мен например също ми изглежда нелепо, абсурдно целите и желанията на някого да са насочени към брак или връзка. Много малко жени знаят какво искат, вие, представителите на мъжкия пол, се оплаквате че жените не знаем какво искаме.. Но когато пред вас застане жена, която е наясно с желанията си, вие не знаете какво да я правите..
Ценностите на хората едва сега започват да се променят. Няма нищо лошо да си отдаден на работата си. Честно казано предпочитам това, отколкото да завися от някой мъж емоционално. Това го правят само глупавите жени, които не са достатъчно уверени и независими, аз не съм такава.
Но вие си говорете, че " не било всичко само секс" и прочие. Напротив пиленца, всичко е секс в началото. После ако това върви, евентуално може да възникнат някакви чувства, но.. това не влиза в плановете ми за момента. А и къде отидоха мъжете, които държат на думата си? След като си уточнил какви да са отношенията ти с някого, се ограничаваш до там. Точка

31.   Номер 29.. именно, колко си права..
Авторката

32.   Авторката лети в облаците,ама не знае какво иска всъщност.
Около 20-те си ,имала си един единствен сериозен приятел,напълно е нормално да искаш за сега само секс.
Ще дойде момент когато ще се наситиш - тогава вече ще бягат от теб,като "дявол от тамян".
Мъжете разбират от директни разговори,ти не си достатъчно директна - даваш им двузначни сигнали.
После мъжете ти виновни,защото си още незряла и нямаш добър подход.

- За протокола ,жена съм!

33.   Авторке, проблема не ти е че не можеш да обясниш на мъжете че не искаш друго освен секс, при положение че си го казваш. Просто не можеш да си подбираш мъжете, както и номер 29 най-вероятно.
90% от жените, ако не и повече, не биха правили секс в трезво състояние без чувства или материална облага. Та е нормално мъжете по начало да се чудим какво се случва ако попаднем на някое от малкото изключения.
Та има достатъчно мъже които не биха имали нищо против, включително и аз, да се ползвате само за секс, и до там - да си държат на думата. Много по-трудно е да се намери жена за подобни взаимоотношения. Пък и след време, ако са по-продължителни, е почти неизбежна темата: "Влюбена съм, а не знам как да му призная, понеже сме приятели за секс по начало. "

34.   Господ да пази бъдещия ти мъж от нервна криза, ако разбере колко баджанаци си му натрупала и как си искала само секс. Унижението е на първо място за тебе, но и за него не е малко да вземе такава повлекана. Научете се на морал и ценности, егоистични сте и гадни.

36.   Мила, ти си пълен нарцис и ограничена до безкрай. Явно твърде много се харесваш, за да си мислиш, че някой свестен мъж ще тръгне да те търси само за секс. Изобщо не ми се вярва да си някой модел от списание или тунингована какичка, по която батковците да припадат. Щом не си готова за връзка, има други начини да изпиташ сексуално удоволствие. При свестни мъже любовта идва дори преди секса или в най-лошия случай обратното. Ако искаш да си надуваемата кукла на някого - давай, но няма да знаеш какво е истинския, чувствен секс.

37.   Авторке, според мен някой доста ти е разбил сърцето, та сега само на секс те избива, без чувства.
Колкото до въпроса ти- ми имаш уста, кажи, и поне не губи времето на някой мъж, ако не търси само това.

38.   “Кукла” “нарцис”
Много сте сладки ( прегръдка за вас)
Благодаря за вниманието и за коментарите на всички ви.
Номер 34 и 36 топа сте просто ахахахаха :*
Струва си да публикуваш нещо такова и да четеш негативни коментари.
Много благодаря на хората, които ми дадоха адекватен съвет.

39.   Претендираш, че си нещо и мъжете започнали да проявяват чувства към теб, но по-скоро си някоя стара увехнала чанта и на мъжете изобщо не им се занимава с теб. Но нали трябва да изкараш себе си по-силна от тях затова обвиняваш мъжете, че започват да залитат по твоя "неустоим чар". Кой знае каква си баба Яга, която никой мъж не поглежда. Продължавай да си фантазираш.

40.   Ами, просто им кажи за предишните си бройки, че си искала само секс и че мъжете не го разбират. Като кажеш "изчуках се с около 10-20 човека миналата година, на 90% от тях казах, че ги искам само за секс, а те после хлътват и не мога да разбера как не ме разбират те мен, че искам само секс". Кажи това на някой нормален/ненормален мъж и ти гарантирам, че ще те разбере, няма да иска нищо друго от теб освен секс и няма да хлътне. А някои и не биха те докоснали, но това е друг въпрос.

41.   Аз бях така след две-три ужасни връзки, едната от който беше над 10 години. Цяла година бройкане, даже на обикновени срещи за по кафе не ходех. Е, едно момче наистина хлътна, прецених го що за човек е, дадох му шанс и сега не съжалявам. Та, все измежду всичките тия мъже ще има някой, който си заслужава. В бройкането няма нищо лошо, но писва в един момент. Важното е да знаеш на кого да се спреш.

42.   Хахаха направо ме разсмя. Звучи почти забавно. Аз пък имам обратния проблем и съм жена на 30. Иначе.. проблемът ти е, че не си подбираш женкари. Истински. Аз само на такива се кефя. Ти ходиш по добрите момчета, които се влюбват от единия секс. Освен това с годините съм установила, че е трудно постижимо това, което търсиш. Причината е, че секс връзката също е връзка и също е ангажираща. За да се навие някой да е редовен сексът, трябва да има големи симпатии. Аз също имах проблеми да си намеря редовен секс и само ме разиграват.... днеска не мога, утре не мога. Държат се като недостъпни жени. Така че нямам проблем, че са влюбени в мен, само с един беше така, но имам проблем да се дърпат като госпожици. Намерих си топ плейбой, бивш футболист, стегнат, поддържан, сексуален, надарен, перверзен. Супер доволна съм. Няма го мрънкането... днеска не мога за секс, утре не мога. Виждаме се редовно. В случая аз искам вбъдеще връзка, но засега няма да насилвам нещата и се забавлявам. Това е подходящ мъж за мен, а не някой, с когото ще се мъча в леглото.

44.   Ако искаш само секс нали има жиголо, плащаш и това е.
Какво се надуваш тук като пуйка.

45.   Изградил съм си интуитивна схема, посредством която доста безпогрешно съумявм да се ориентирам в лъжите и измислиците, които ме заобикалят. Това не е лесно и не винаги е успешно, но опитът ми е забележителен и доказано положителен. Просто, в повечето случаи интуитивната ми схема не ме е подвеждала. А това, понякога е важно. В случая не е.
Авторке,
Посветила си живота си на това, да надмогваш, да надскачаш, да доказваш на всички останали, че ги превъзхождаш. Това е твърде отнемащо сили, време и енергия занимание. Ако то не е твое лично увлечение (не си влюбена в него), а е породено от амбициите на роднини или приятели, усилията ти в това начинание са още по ангажиращи сетивата ти. Но те уморяват и претоварват. Затова и търсиш секса единствено като средство за разпускане. В такъв случай, явно подценяваш ролята на секса. Очакваш мъж, който да де освободи от всякаква умора и напрежение, но от твоя страна не желаеш да влагаш нищо -твърде уморително би било за теб. Желаеш да влезеш в мъжки публичен дом, за да бъдеш обслужена. Ами щом е тъй, направи го. И не обвинявай хората, които СЕ ОТДАВАТ на секса, на отношението, на преживяването. Няма как да си набавиш без последствия сексуален слуга.
Написаното до тук е с презумпцията, че това, което описваш за себе си е нещо, не особено привлекателно за теб. В другия случай, едва ли имаш нужда от секс. Любовта към самоусъвършенстване трудно се съчетава с похот и страст към каквото и да било друго.
Така че (меко казано) шикалкавиш. Или вътрешно не си отдадена на своето развитие, или нещата със секса не стоят точно така.
Има и трети вариант, но той касае истината около пола ти. Което пак си е шикалкавене.