Споделена история от Секс и интимност

Еротични снимки
Здравейте,

Във връзка съм от шест месеца. Всичко вървеше нормално, беше любов от пръв поглед. Запознахме се на плажа и скоро след това започнахме да излизаме, както и да е, отклонявам се от темата. Всичко беше супер, но един ден си отворих телефона (видях, че ми е писала) и забелязах, че ми е пратила снимка. Отварям Messenger и какво да видя:
Тя е гола! Разкрачила се неприлично и застанала доста предизвикателно. Признавам си, снимката ми хареса (не съм гей), но не мога да разбера - защо ще ми прати такава еротична снимка?

Не мога да спя от три дни. Чудя се дали това е нормално поведение за жена на зряла възраст. Питах и най-близкия си приятел, а той само ми каза "я дай да видя". Пратих му снимката, но той от тогава не ми е отговарял. Какво да правя?

Моля помогнете!

Коментари

1.   После ще има тема "Приятелят ми спа с приятелката ми", защото на там отиват нещата....

2.   Човек, такива снимки не се препращат на никого.
Не знам защо ти е пратила еротична снимка. Сигурно е искала да те съблазни. Определено е направила грешка, защото твоята реакция е била да пратиш снимката на приятел.

3.   Я по-спокойно, гаджето ти явно си пада мръсница. Аз също обичам да пращам снимки и видеа и да се закачам. След като ти е харесало, защо се притесняваш? Не мисли толкова ограничено. И за какво си пратил снимката на приятеля си? Тя ти се е доверила, не е трябвало да го правиш.

5.   "Ела вълчо изяж ме" ако не е това ще ти каже, че по погрешка ти я е пратила. На мен ми се случи по скайп с една кака 13 години по- голяма от мен. Ей така реши да си разтвори блузката и все още съжалявам, че прекратихме секса. Багай я изяждай докато не я е налапал някой.

6.   Подобна на описаната снимка може да направи само друг човек присъствал в стаята ;) Сеш' ли се ;)

7.   Жената те иска, радвай се че е разкрепостена, а не е някоя захлюпена селянка.

8.   Ти сериозно ли я препрати на приятеля си? Не мисля че има чак толкова малоумни хора, според мен това е тестова провокационна тема с измислена история.

9.   Следващия път дай на приятеля ти и да я изчука ако нещо се чудиш и в секса дали не е наред или просто колкото да си каже мнението как е в леглото. Да тръгнеш да раздаваш голи снимки на гаджето/приятелката си (поне останах с впечатление, че ти е такава от написаното) си е меко казано странно.
н. 6 да си чувал за режим самоснимачка на всеки фотоапарат?

10.   Оффф, много си зле! Извинявай, ама ако жената се закача и гледа да те провокира, та да не ти е скучно - "не съм спал от три дни". Ако не прави такиванеща - скучна е, не ме възбужда вече.

Опитала се е да те зарадва, жената. Радвай ѝ се.

Alpha, ж. 30 г.

11.   Тя си е окей, искало е да те зарадва момичето. Ама ти, дето си пратил снимката на приятел, нещо не си в ред...

12.   Искала е да те възбуди, да те накара да я желаеш- нищо лошо няма в това. По-странното е, че си ги пратил и на друг. На мен би ми станало обидно, ако приятеля ми показва такива мои снимки и на друг, не е редно. Моментално бих скъсала с него.

13.   Ми аз за това не давам да ме снимат или да пращам снимки - щото дали по време на връзката или ако се прекратят нещата-може да я препрати на кой ли не. Който иска ще ме гледа гола по време на секс. После ще има тема в сайта : имам голи снимки в интернет и всички знаят за тях.
Не се доверявам за тези неща.
Все пак може да е искала да те провокира, ако ти през останалото време не си поел инициатива.

14.   Хаѝде сега, тамам ще имате още материал, над който да лъскате, ти и приятеля. За такива като № 12- правете си снимки надупени и разкрачени, пък после ходете да обяснявате кое е редно и кое не. :)))

15.   Радвай се, че си попаднал на свястна жена, а не на някоя задръстенячка и моралистка. Аз редовно снимам жена си гола (45 годишна сладурана) а и тя като си направи селфи по цици и путка, ми го праща на месенджъра. Женени сме от 22 години. Днес я снимах гола, естесвено се одървих и после тя ми направи чекия, тъй като е в цикъл.