Споделена история от Секс и интимност

Не се получава в поза "лъжичка"(настрани)
Здравейте! Имам връзка с мъж на 26 години, заедно сме от две години. Аз съм на 20. Имаме проблем в сексът, никога не ни се получава сексът в поза лъжичка-какъв е проблемът. Имаме доста голяма разлика в ръстта, дали е от това, аз съм 155см, а той е 180см. Нямам опалквания за секса с него. Моля, споделете каква е причината според вас. Благодаря

Коментари

1.   Аз съм 160 см., а правя секс с човек висок 190 см. и позата се получава, макар да го има моментът с губенето на сантиметри.

Alpha, ж. 30 г.

2.   Единствено ми идва на ум или много малък пенис или имаш по-голямо дупе, знам ли.. Какво ще рече не се получава?
И ръста не е от значение в тази поза.

3.   Размерът. Тази поза се получава само при мъже с по-голям размер

4.   Хаха, колко си малка, мен това би ме улеснило, пък за други не знам...

5.   Не знам каква е причината, но ще ти споделя как е при мен.
За 3 години 2 пъти ме е докарал до оргазъм, всички други пъти го правя сама в поза 'ездачка'. Има голям полов член, и това не е проблема. Просто не може да го направи.
Може би зависи от спецификата на самия човек..

6.   хехе, доживях да прочета такава тема :) Да правим секс е заложено в гените ни, не ни трябва да ни учат защото ни е заложено да се нагодим спрямо партньора. А тва, че някаква поза не ставало.... Кво да напраим ся, да дойдем и да ти кажем - "ти легни така, а той да застане така и ръгай чушки в боба" :) Или пък да ти го покажем с картники, все едно нета не е пълен ... :)

7.   Ах каква трагедия, ами сега!? Стават ми смешни подобни теми, не им се получавал секса в еди каква си поза!? А защо е създадена кама-сутра, за всеки си има пози, избираш които ти харесват! А пробвали ли сте поза челна стойка?

8.   Дай снимки и ще ти кажем ;)

9.   Ръстът със сигурност не е проблем, при мен ситуацията е като при номер 1 и всичко е точно. Хоризонтално, всичко е различно.
Възможно е да му липсват сантиметри, но не е нужно да бъдем толкова критични и негативни към момчето. А той, когато го вкарва, ти помагаш ли му някак? Защото ако просто лежиш със свити крака е нормално да му е малко трудно, да се справи. Така де, вдигни горния крак, за да може човека да влезе, пък виж дали нататък ще ви се получи с движението. Може просто да не е вашата поза, не е болка за умиране, ще го преживеете.

10.   Първо кажи кое точно не се получава.
Моята приятелка е 158, аз съм 180 и се получава без проблем, не виждам какво значение има височината.

12.   Предполагам, че го правите на задна. Тази поза е същата, само че сте легнали настрани, т. е. все едно падате на лявата си страна, или на дясната. Първоначално, докато влезе, си вдигни кракът, който е отгоре, разбира се не опънат, а както е свит. Дупето го дай колкото се може назад. След като влезе, може да се поизправиш към него и да те гушне.

15.   Когато не зная какво искам, какво искам?

16.   Е кажи и да се разкрачи малко де. Ако е лагнала и чака -няма да става.
Прави са по-горе за размера. Явно ти е малък

17.   (жена 34 г) Защо държиш точно на лъжичка? Има такова разнообразие от пози. На мен тази лъжичка не ми е удобна. Има само едно изключение. Ползвам я когато правя невагинален секс, ако ме разбираш какво имам предвид.

18.   Е не мога да разбера, защо такива невзрачни тапишони се хващат с такива ластугани, е няма да се получи, нямате никаква съразмерност!

21.   Абе вие сте тотално неопитни. Ми не му се получава, защото се изисква повече дължина на тази поза. Явно не е от най надарените. Освен това някои мъже се чувстват неопитни в тази поза, ако не са я правили много, и им спада от притеснение.

22.   18, след като въпросните високи и хубави мъже правят секс с нас, очевидно не сме толкова невзрачни ние, минижените.

Alpha, ж. 30 г.