Споделена история от Секс и интимност

Колко чакате преди да пуснете
Здравейте! Интересно ми е момичета колко най- дълго сте карали едно момче да чака докато му пуснете и защо? Въпроса е и към момчетата колко най- много сте чакали приятелката си?
Дали момичета на нашата възраст чакат дълго, защото ги е страх и са девствени, защото не са сигурни дали това е момчето за тях, или защото ги е страх след това да не ги зарежат? Един приятел каза, че ако едно момиче след първите месеци не е пуснала на момчето е малко вероятно да му пусне въобще? Аз съм на друго мнение. Къде е истината?

Един разгонен пубер

Коментари

1.   Въпросът ти е формулиран грубо. Ако бях от контингента ти и разбера, че говориш така, нямаше да правя секс с теб:)

Като бях девствена размотавах един човек малко повече от месец, защото ме беше страх, но той знаеше за какво става дума и беше търпелив. А бяхме и влюбени, освен това.

Сега бих си легнала с някого и на първа среща, не се боя и не ползвам секса за разменна монета. Тия фасони с броенето на срещите са излишни при зрели хора, които знаят какво искат. Никога не бих го направила, обаче, ако нямам чувства или привличане. Не бих го направила и с човек, който ми се е залепил, само "за да му пусна", както красиво се изразяваш.

Alpha, ж. 30 г.

2.   На твоето мнение съм. Трябва да се опознаят преди това. А колко време - много е индивидуално. Обратното не ни различава от животните.

3.   Една ме мота 2 две години преди да ми пусне. При редовни срещи един два пъти седмично с редовно ходене по заведения, пицарии, кафенета и плащане на сметките от моя страна. През това време разбрах че е установила контакт с друг / той я е свалял / и тя му е пуснала. В последствие след по настоятелни действия от моя страна тя ми пусна. Правихме в продължение на месец няколко пъти секс и аз я зарязах, тоест спрях да я търся.

м

4.   Аз чакам чакам вече час
и свиря тоз сигнал
от песничка която бях ти пял

Да чакаш да и доди на мацата кефа е все едно да чакаш реката да изтече. Питаш и според отговора ;)

5.   Всяка жена чака различно, в зависимост от ситуацията, времето, това как мъжа досажда, как изглежда и прочие.

Моята приятелка ми пусна на 42-рия път (беше на 21, а е имало момче, на което е пуснала на третия път и то с крив нос, грозен, но след като е дошла от Видин и тук в София е ударила 3-ма за 5 месеца и им е пускала на по втора- трета среща, защото е била наивна, глупава и чак след като е преспала с тях по 1-2 пъти е разбирала, че друго няма да излезе и друго не искат.

Е чак после е станала свестна и отрязва доста добре изглеждащо момче в няколкото срещи, в които излизат и като цяло на първа среща не е пускала.

Тук в София, момичетата пускат на втора среща, а може и на първа и обикновено са в годините между 15 и 22, ако нямат сериозна връзка. Пращат си по-интимни снимки и прочие и като цяло в по-големите градове е така, защото знаят, че по-трудно ще ги сочат с пръст, голям е града има много хора и прочие и започват да се думкат с един след друг, докато се усетят, че всъщност това не е ок.

Фейсбукът направи адски забързана цялата комуникация, макар, че ние мъжете не желаем друго освен секс в началото. Като цяло гледаме да излъжем жените, пишем си с още много, а те си мислят, че са ни само те, но ние не мислим, че сме само ние, защото знаем, още колко ги атакуват и за това искаме само да направим нещо с тях и да ги оставим, защото не стават за сериозни връзки едно 80% поне !

На мен настоящата ми приятелка с тоя месец и нещо, в който ме бавеше ми ставаше все по-интересна и все повече я исках и вече сме 11 месеца заедно, а така, като пускат на втора, трета среща никой не ги иска после и си има момичета, които си го правят за спорта. Конкретно нея съм видял, че са я прилъгвали в определените моменти и после не е искала да има и още срещи, като види какво ще излезе, обаче ми е трупала баджанаци и й е падала цената, както на всяко момиче.

А има такива спят с момчета и на първа среща и после все едно нищо.

Зависи от момичето !

Познавам и момиче, което на 28 е била с 2-ма и пуска на 6-ти месец, ама и това е трудно да го издържиш

6.   Зависи от възрастта. Освен това всеки си преценява. Трябва да си психично подготвен и да си сигурен, че го искаш, но това, че ти го искаш, не значи, че и тя/той го иска. Въпрос на лично мнение. Аз не мога да помогна, защото още съм девствена Хд, но казах това, което искам.
Едно момиче на 16

7.   Термина "пускане" е отвратителен! Все едно някой се стиска да "пусне" нещо, което е ценно за нея/него...

Скъпи деца, сексът е с цел удоволствие и няма нищо за стискане или пускане! Прави се, когато е дошъл момента (което се чувства!) и това не се планира, камо ли стратегии да се правят...

Кака ви.

8.   " тук в София е ударила 3-ма за 5 месеца и им е пускала на по втора- трета среща, защото е била наивна, глупава и чак след като е преспала с тях по 1-2 пъти е разбирала, че друго няма да излезе и друго не искат.

Е чак после е станала свестна "

Това отива при вицовете ;)

9.   Да ходиш с някоя, чакайки единствено момента да ти пусне, е като да просиш стотинки за бира от хората по улицата - ясно е че не ти пука за хората, отчаян и невъзпитан си, вероятно имаш кофти хигиена и като цяло едва ли ще изкяриш нещо повече от съжаление.

10.   Когато са минали 1 или 2 месеца е нормално момичето да се отдаде на момчето. Поради простата причина, връзката да тръгне напред. :)

11.   На мен ми минава мерака след 4-тата или 5тата среща...
Ако до тогава не ми е пуснало момичето или трябва много да ми харесва, за да продължа да излизам с нея още някакво кратко време, или просто спирам да се занимавам и ми е през половия орган... Има и следващи.

12.   Номер 3, знаеш ли какво е будала?

17.   Здравей!

Ако ти е за едното чукане с извинение няма да стигнеш далеч. От сега ти го казвам ( няма значение момиче или момче си). Няма точна възраст. Зависи от нея и какво тя иска. Поговори с нея, че няма да я караш на сила и ще изчакаш докато не е готова психически. Кажи, че искате да поговорите и да обсъдите какво ще правите. Кажи, че ще използвате предпазни средства и така ще е малко по-спокойна. Също, че ще изчакаш. Това е общо, но зависи и от нея. Ако помогне моля.

19.   8. да кажем по-свестна, все пак и разбих паролите и Фейсбука и го видях с очите си :D но на жена доверие никога не бива да се има! Но едни порастват, виждат всъщност, че мъжете искат да ги използват и в следващи подобни ситуации размислят.

20.   Различно е. Най-много съм държала мъж 4 месеца без секс, най-малко 7-8 срещи.

22.   Моя приятел ме изчака година и 3месеца, бях девствена и все още сме заедно-6 години по късно! Няма точно определено време за това, но има точен човек!

23.   3, би ли споделил, какви са тези по-настоятелни действия, че ми стана любопитно? Не се заяждам, просто ми стана интересно

24.   Много правилно номер 22, но кажи ми, какво очакваш от един разгонен пубер? Ето заради такива като него неопитните още момичета си дават наивно девствеността и после пък, пак такива като този младеж ги наричат с грозни епитети от сорта ку*ва. Такава е днешната младеж, за съжаление, чакат като куче да им пуснеш... А после търсят свестни. Е, как да се случи? Може да ме наречете вече баба, но аз на моя му ''пуснах'' на 31 и се радвам, че той го оцени :) Да, чаках и той ме изчака, но се радвам че не съм пуснала на някой разгонен пубер като автора, с извинение!

25.   3 съм - до 23 / Под по-настоятелни действия разбирам че почнах да и правя намеци че искам вкл. и секс във връзката ни ако можеше да се нарече такава, а не само мъкнене по заведения. Не твърдя че през тези две години докато се виждахме един два пъти седмично сме били някаква двойка но ми стана обидно че докато сме се виждали през този период от време тя е установила контакт с друг и са правили секс. Ок, нямам нищо против, тя решава с кого да го прави, аз съм бил балъка че съм я мъкнал натам насам без да си поискам …. но беше достойно от нейна страна да ме разкара след като има намерение да спи с друг, не е ли така?

26.   От 23 до 3
Да, прав си. Наистина е постъпила адски гадно спрямо теб, но както всички знаем, повечето жени са курви, а и мъжете също, за съжаление. (Ненавиждам курвите и от двата пола)

Въпреки постъпката ѝ, надявам се, че си го преодолял, а ако не си, дано скоро срещнеш своята дама, която да те направи много щастлив! Благодаря, че ми отговори! Всичко хубаво ти пожелавам!

27.   1 година 5 месеца 3 дни 20 часа 13 минути и 4 секунди
Други умни отговори искаш ли?