Споделена история от Секс и интимност

По колко пъти го правите (можете) ?
По колко пъти правите секс на една среща или сеанс един след друг с евентуални кратки или не толкова кратки почивки? Повтаряте ли се, потретвате ли се и т. н.? По колко минути трае първия, втория евентуално третия, четвъртия път? Нека се включат и дамите с коментари относно способностите на техните партньори. Моля самохвалковци с измислени способности и истории да се въздържат от коментари и да не спамят в темата. Само реални коментари.
Аз го мога по един максимум два пъти, първия път е кратко 2 до 3 мин, втория около 10 до 15 мин и после вдигам бялото знаме.

М/42

Коментари

1.   1-2 пъти на седмица, мъж на 52 год. с жена на 45 г., и ни е достатъчно.

3.   Аз съм мъж на 25, правя секс от 17 годишен. От тогава съм на периоди, в началото издържах колкото искам и можех да повторя с добра ерекция след 15-20 мин. Към 20 се хранех зле и тренирах по много, това ми се отрази и стана точно обратното, 5, а с мъка и стискане 10 мин. първи път, вторият път дори след 2-3 часа ми стоеше мек, някак си и не се възбуждах силно тогава, имах нисък тестостерон.
От 22 до сега съм само с 1 жена, в началото беше, както на 17. След горе-долу година първият път си беше нормален 20-30 мин., но вторият го нямаше или ако го има ми стоеше мек. С времето ми ставаше все по-чувствителен и взех да се притеснявам, едвам изкарвах 8-10 мин. със слаба ерекция, втори път хич нямаше. Пак ми повлияха многото тренировки и лошото хранене.
Миналото лято си оправих храненето, взех си разни витамини, намалих стреса и лека-полека взе да се оправя, към днешна дата първият път издържам колкото си искам без проблем с твърд пенис, от втори път няма нужда, но качествено(с добра ерекция) може би след 2-3 часа. По принцип 20-30 мин добър секс е предостатъчно и няма смисъл от повтаряне. Аз всъщност никога не съм обичал да повтарям.

4.   Хех, като бях на 17-18 и до 3 пъти съм стигал... Не че не съм могъл и повече, но вече става неприятно (а и зависи кой колко влага в заниманието - аз съм влагал всичко... ).
Ама като минеш 40... по веднъж си е екстра :) Работата с повторенията е за младите.
Имаше един лаф:
- Кога мъжът разбира, че е започнал да остарява?
- Когато за първи път не му стане за втори път!
- А кога разбира, че вече е остарял?
- Когато за втори път не му стане за първи път...

5.   Ами аз лично съм стигал до 4-ри пъти за ноща. Първия път е по кратко /5-10 мин/, но много зависи и от любовната игра. Втория път е малко след това - към 15-20 мин. След това почивка. Третия си е през ноща по някое време, а четвъртия на сутринтта пак по 15-20 мин :)

М. 32г.

6.   Колега, аз също го мога по един, максимум два пъти, но при мен всеки път е поне 30-40 минути. Явно доста се раздавам, защото после съм доста уморен. Със сигурност не е от възрастта ми, защото така съм бил винаги.
М44

7.   Обикновено по един път в порядъка на 20 минути, втори ако има след почивка от 15 мин е с продължителност 30 мин. Ще ти кажа нещо изпробвано. Откакто не пуша издържам повече.

8.   На 29 съм и съм българин. На ден по 3-4 пъти. Но има случаи, за един ден да го правя по 13-14-15-16 пъти (с жена ми разбира се).

9.   Не знам по колко мога да издържа, щото като свърша ставам и си тръгвам :D

10.   Аз не сън била с нъж който първия път да го прави повече от 10-15 минути. Понякога и доста по-малко от това е.
Втория път зависи от мъжа, някои са успявали около час може би.
Аз повече от 2 пъти не обичам и не давам да ме потретват, в повече ми идва.

11.   Когато бях в началото на 20-те си години, бях стигнал да 5 пъти, почти всички един след друг, с не повече от 5 мин почивки. Бях чел някъде, че Чарли Чаплин едно време стигал до 6 пъти, но така и не успях до 6. Сега съм на 36, почти винаги повтарям, освен ако не е много късно вечер, и рядко стигам до три пъти, но само в случаите примерно ако съм бил на сухо 1 седмица.

12.   Жената обича бързия секс и свършва 5-6 пъти за 10-тина минути. Това за мен е перфектно. Налагало ми се е да лашкам по 30-40 минути преди години и да си представям футболни мачове за да не свърша, за да може партньорката да получи оргазъм, което за мен си е важно де. Така, че 10 минути мощно и бързо, после и двамата сме доволни. Ако съм много загорял може да повторим, но тя си е доволна.

13.   На френска мога да се изпразня два пъти един след друг(без прекъсване на френската след първия път), като за втория път ми трябват до 10 минути. При ебане, след първото празнене ми пада и трябват около 30 мин, за да го вдигна пак.
М/41

14.   Ако си правим маратон сигурно мога да изкарам 4 рунда, но по принцип 2-3 пъти в зависимост от партньора/деня/колко време не сме се виждали. Не съм се засичал, но първия път сигурно е около 4-5 минути, а следващите с по 6-7 отгоре. Много зависи - понякога е страстно, едва ли не с цел да е възможно най-бурно и съответно бързо, а понякога се опитвате да забавите нещата - дразните се, сменяте пози, давате полека.
Изключение при мен беше съответното специално момиче. Дори не очаквах да мога, но с нея сме изкарвали по 6-7 пъти за една нощ. После се питаш "това аз ли бях? ". Просто има едно изключение, иначе по горепосоченото.
S. A. D.

15.   Ами зависи от много неща с бившия ми, още в началото на връзката ни, ми се е случвало да го направим 4 поредни пъти, като не са били с много дълга продължителност. След това вече два пъти, като првия път е доста кратко и следвашия вече по продължително. На по 23 гадини сме.

16.   В началото на връзката ни сме го правили 3 пъти един след друг, като преди третия имаше пауза. Но първият път беше изключително кратък- има/няма 1-2 минути. вторият малко по-дълъг и третият беше най-дълъг.
С годините (малко над 5), започнахме да го правим по 2 пъти един след друг. Но първият път стана по-дълготраен, вторият също, можем да надминем половин час, като позите разбира се, се сменят. Трайността зависи и от това какъв секс правите- вагинален, орален, анален. Зависи дали е с кондом, или без.

#The Little Donut

17.   По 4, 5-6 пъти на ден мога, ако съм в настроение, което не е рядкост де. Иначе обикновено по два. Но аз живея в чужбина и приятелката ми не си я виждам с месеци и сексуалното напрежение се натрупва за това време и първите дни като се видим ги прекарваме под завивките предимно. Аз издържам сравнително доста - около 30 мин средно. Най-добрият ми приятел е на моите години и е правил 12 пъти секс за един ден (имай предвид свършвания под "пъти"). Което е болезнено много, но му вярвам, щото ме би ме излъгал, за да се хвали или нещо подобно.

М 21г.

18.   В гимназията и университета рекордът ми беше седем пъти и половина в рамките на един ден, половината е, защото осмия път просто не можах да свърша. Този "рекорд" съм го правил два пъти, веднъж на 17 и веднъж на 21 години. Обичайно правех по 2-3 тека, като първият беше 5-10 минути, а следващите по 20. Като се гаджосахме с жена ми, в продължение на три месеца, имахме само няколко дни, в които не се бяхме чукали. Това беше страшно изтощително.

Сега съм отвъд четиридесеттака и сексът е един-два пъти седмично. Продължителност минимум 40 минути, по-често около час и половина. Мога три пъти, но честно казано след първия, вече нямам мерак за този ден.

Дядо Торбалан

19.   Еми на 42 си е съвсем нормално, ние с моят приятел можем и по 10 пъти на ден и без почивки, ама сме на 20 :D