Споделена история от Секс и интимност

Прекалено съм тясна - толкова ли е неприятно
Здравейте, проблемът ми е, че съм прекалено тясна според приятеля ми! Аз съм момиче на 17, водя полов живот от 1 година и съм спала с 10 момчета, не е като да съм девствена или неопитна. Заедно сме от почти 1 месец и пробвахме да правим секс, но казва, че съм прекалено тясна и нещо все едно му пречи да влезе в мен, може би ще кажете, че му е голям, но не- среден размер му е 16-17см и нормален на дебелина, също така бях и доста възбудена, не е като да съм била суха.
Поговорих с него и той каза, че по принцип широките момичета били много по-добре, от което ми стана странно понеже си мислех, че мъжете предпочитат по-тесничките.
Наистина ли съм толкова тясна, че да е чак неприятно да правим секс и според вас какви момичета харесват мъжете повече- тесни или широки?

Коментари

1.   На 17 и спала с 10 момчета ... не, не ще запазя коментара за себе си!

2.   Тесничкото си е виноги по добре

3.   до авторката: Ти сериозно ли говориш, на 17 години си с 10 бройки ? А приятеля ти знае ли го това и пука ли му ? Самоуважение имаш ли, замисляла ли си се на 27 години с колко бройки ще си, а на 37 години ?

4.   Хаха при 13-14 см. среден размер във всякакви проучвания, само във този сайт среден размер се води всичко от 15 до 20. Както и да е...
Ако написаното не е измислица, за да се провокира някаква реакция у четящите, може би единственото предимство на това жената да не е много тясна е, че мъжа свършва по-трудно. Лично аз предпочитам по-свободно да правя секс, вместо постоянно да се стискам и напрягам, за да не свърша.

5.   Твоят е неопитен и да, тесните са за предпочитане ! Мисля, че темата обаче е провокация. Ако ли не - лошо за теб.

6.   Не, просто приятелят ти си търси извинение за неопитността си.

7.   Леле, 1 година и вече 10 момчета си минала... не си губиш времето. Значи докато се ожениш цял клас ще минеш, че и повече. С това темпо. Сигурна ли си, че приятеля ти иска да прави секс с теб?

8.   На 17 с 10бройки ... Та ти си всичко друго, но не и тясна :D

9.   За 1 година си спала с 10???

10.   Евала момиче за една година десет момчета, карай в същия дух. Ще ми е интересно след още година от какво ще се жалваш, да не забравиш да пишеше след година!

11.   Малко са, мини още 20 в следващите 5 месеца и няма да си тясна. Какви са тия излагации? Само 10 за година, стегни се. Трябва всяка вечер с нов. До 19 трябва да си минала стотака.

12.   От авторката:
Хахах вие добре ли стее? Не съм искала коментар за бройките ми. И 10 бройки много лесно се получават, когато правиш 2 пъти тройка, нали? Както и да е.. искам отговори само по въпросите, които съм задала, а не мнение за момчетата минали през леглото ми.

13.   Една тема по-долу, момче на 17 години се чуди дали да подари цвете на първа среща, а момиче на 17 се размножава КАТ ДЗВЕР :ддд
Момче на 20

14.   Според мен той нещо не прави като хората.

Мили хора, от секс не се разширяваш, жените сме еластични.

Alpha, ж. 30 г.

15.   Ми като не искаш да ти коментираме бройката, да не я беше писала бе, авторката! Какво общо има фрапиращата ти бройка за тези крехки години с "проблема" ти. Че и нахална на всичкото отгоре, просто нямам думи! Човек с кеф да ти зашие два шамара.
Прави си там тройките като си толкова развратна и не ни занимавай с тъпите си глупости. Само че да не пишеш след месец тема: Излезе ми име на курва, как да се поправя?

19.   до авторката: Малко аритметика. Дори да приемем че имаш 2 инцидентни тройки /ти с две момчета/ ей така за експеримент, което не е оправдаващо а даже напротив обременяващо репутацията ти обстоятелство, пак остават 6 бройки навъртяни за една година, тоест на всеки втори месец си била с различен плюс за похлупак двете тройки.
Направо си е ужас, искрено съжалявам момчето което би се оженило за такава. Дано поне използваш презервативи за да не разнасяш зарази.
А между другото твоите родители наясно ли са какви ги вършиш?
А един ден ако имаш дъщеря и тя ги върши същите как би реагирала?
Нищо лично, само питам.

20.   Напротив, много е добре да си тясна. Но това е, защото си още на 17. След още няколко години ще ти се отпусне вагината. А така като ти чета и писанията няма да ти е отпусната само тя.

23.   Аз имам въпрос към авторката, как беше тройката? По - хубаво ли е отколкото с един мъж? И би ли се навила да правиш секс с момиче? :)

25.   До 14 alpha, ж. 30 г. Щом от секс не се разширявате и казваш, че сте еластични тогава защо в порното съм гледал младо момиче си отваря срамните устни и навътре се вижда като тунел. Може да вкараш дебела краставица без да опира в страни на влагалището.

26.   25, верно ли не ти идва на ум, че момичето преди да пусне камерата се е подгрявало, отпускало и разширявало поне един час? С жена ми сме фенове на големи играчки, фистинг и трябва да ти кажа, че разликата е потресаваща преди и след сесия. До 24 часа след тжва всичко се връща в първоначални параметри.
Друг въпрос е, че и там са мускули и ако жената е отпусната и не тренира, резултатът няма да е лицеприятен.

Дядо Торбалан

29.   Няма такова нещо като "тясна" жена. Да не забравяме, че... нещото, за което казваш, че ти е тясно е мускул, който като всеки друг се свива и разпуска. Проблемът ще да е в това, че не може да те префразположи и всичко да мине както трябва.

30.   Съгласна съм с номер 29.Няма такова понятие като тясна тама долу, вагината се разширява при възбуда, щом бебе може да излезе от там и един пенис може да влезе.Учихме го преди 2 години по биолигия, но ти няма как да знаеш, защото си имала по-важни занимания.

32.   Мъж на 36 съм и не обичам тесни пички, защото ми е дебел и на тясно свършвам по-бързо. По-разработените момичета са по-широки, макар, че има някои, които просто са си генетично тесни. Повечето мъже харесват тесните пичета, но при мен се налага да ползвам презервативи с лидокаин или лидокаинови спрейове за да не свършва бързо и да се насладя достатъчно дълго на секса. Обичам да чукам дълго и здраво, а с тясна вагина просто не мога да изкарам повече от 5 минути в яко темпо.

34.   На 17 с 10.......Аз съм вече на 30 и 10 съм нямала

35.   Да, има такива жени с тесен орган-имал съм такава. От претриване кървях. В цялото малко селище знаеха, че е такава-от други минали оттам. Трябва добро смазване-дали ще е изкуствено или естествено е друга тема. По въпроса за предпочитанията-крайностите/много широко или много тясно/ не са за за предпочитане, но малко по-тесничко е по-добре. Но най-важното е желанието и отдадеността на жената в секса-тогава не обръщаш внимание на диаметъра на отвора и всичко е прекрасно. Ако тя е с много емоционални и мисловни задръжки и чака само на теб-не е хубаво.

37.   Авторке, ще престанеш ли да пишеш глупости. Значи с 10 момчета си била и никой ли от тях не ти е казал, че си тясна. Тези 10 момчета всички с 10 сантиметрови пишки ли бяха, че никой от тях не ти е казал, че си тясна. Аз разбирам поне половината от тези 10 момчета да ти бяха казали, че вагината ти е тясна, а ти не споменаваш никой от тях да те е поздравил за тясната ти вагина. Ти пишеш истории без да ги обмислиш добре за да ти вярваме. Да, ние сме добре, а ти си тази която не си добре. Ти няма да ни казваш какви отговори искаш, всеки ще ти отговори както той смята за добре. И ние ти казваме да не пишеш глупави измислици, но ти продължаваш без никакво угризение на съвестта ти. Кажи преди колко десетилетия беше на 17 години. До кога ще продължаваш с твоето лицемерие. Ако не ми публикуваш този коментар ще си имаме неприятности.

40.   Чудя се защо Spodeli.net публикува тези коментари. Някои от тях, особено номер 37, са много неуважителни. Много от коментарите slutshame-ват. Тези хора имат много остаряло мислене, за това как жената/момичето трябва да бъде чиста и невинна. 17 години според мен си е удачно време да водиш полов живот. Това се и е твоето тяло и никой друг не може да ти казва какво да правиш с него.
Просто реших, че имаш нужда поне от един позитивен коментар :)

41.   40 Абсолютно правилно !!!

Тия хора в кой век живеят ?
Момиче пробвай сега, докато не си се оженила, за да знаеш какво ти харесва и какво НЕ!!
Това е много важно, мъжете се сртахуват,че като си спала с повече мъже и някой ще е с по-голям хуй от тях или че ще бил по-добър в леглото. Жените не са ключалки, както ги опреличават повечето мъже и с тези старовремски мнения трябва да се приключи, излезте от пещерите !!!

42.   Тясна жена е супер, първо е по-яко чувството, второ знаеш, че не са я минали 1000 човека. един път съм правил секс с широка, първо членът ти потъва в черна дупка, второ няма свършване, по едно време и го вкарах отзад, то и там беше разпрана...

43.   Лъже те. Смята, че си курва и търси оправдания и се прави че му е много голям. Ако ти не го усещаш болезнено голям, значи не си тясна за него. Търси как да те отреже. Надявам се не си му казала с колко си спала. След 10 години сексуален опит, осъзнах, че мъжете се правят на разкрепостени, но малко реално са. Ако не те уважава и те мисли за лесна, ще се държи тъпо, както той в случая.

44.   Аз съм момиче на 17, водя полов живот от 1 година и съм спала с 10 момчета, не е като да съм девствена или неопитна.

Не е като да не си непълнолетна курва и пълен боклук!!!

Тежко и горко на тоя балък, който се излъже да се ожени за такива, като тебе.