Споделена история от Секс и интимност

Колко често френска (въпрос към дамите)
Здравейте, мили дами. Въпроса ми е насочен точно към вас. Харесвате ли мъжете да ви лижат, и колко често обичате да започвате секса така. Задавам въпроса, понеже на мен ми доставя огромно удоволствие да лижа половинката си, в 70% от случаите започваме така със секса. До сега никога не се е оплаквала, редовно я свършвам така. Понякога, започвам и след две минути ми казва вкарай ми го, два три тласъка и свършва, което страшно много ми харесва.

Коментари

1.   На мен лично не ми е праятно да ме лижат.. не знам аз ли съм странна или съм попадала на некадърни в тази сфера.. значи бившият ми ме лиза и сегашният ми веднъж, е не мога да кажа, че е било кой знае какво чувство.. не е ЛУАЛ ПРИПАДАМ просто е ок. Честно казано предпочитам аз да действам. Никога не бях правила френска.. и веднъж реших ей така от нищота да "опитам" гаджета ми ме молеше и караше и аз се отвръщавах много, факта само че ще имам пенис в устата си ме караше да се чувствам ужасно. Но един ден много се бях възбудила, с приятелят ми се заигравахме.. и както го целувах по врата, гърдите и коремчето.. някакво моментно чувство ме обзе и са казах "що пък да не опитам ако не ми хареса се махам от там " и от тогава всъщност както ти каза 70% от секса ни започва по този начин. Харесва ми може би повеме да го наблюдавам как се наслаждава самия той, отколкото когато на мен ми прави. :)

2.   Аз съм мъж, но да се включа. Моята приятелка не обича особено. Доста пъти е свършвала така, но още преди да правим секс, като сме си говорили ми е казвала, че не обича да я лижат. Та не е, защото не мога.
Единствено на поза 69 много и харесва, но там е взаимна френската, а тя доста се възбужда на мен като ми прави.

3.   "Понякога, започвам и след две минути ми казва вкарай ми го, два три тласъка и свършва," Така ти се иска да бъде, или така става? По скоро ти си скорострелен и затова питаш.

4.   Аз не обичам да ме лижат, приятеля ми иска ама почти не му давам, не че ми е много гадно, ама просто не изпитвам никакво удоволствие, предпочитам си секс. Иначе обожавам аз да му правя свирки.

5.   Да, всички жени го обичаме! А тези, които казват, че не им харесва явно просто половинката им не се справя :D

6.   Брей, ти май отдавна си покрил нормите за заслужил майстор по лизане на вагини. От колко време този спорт /лизането/ практикуваш? Не ли ти излезнаха мазоли на езика!? А тя свири ли на кларинета ти. Защо не го правите на позата 69, така и двамата едновременно ще сте заети. Аз така съм практикувал винаги първия път, а втория и третия път само както аз пожелая.

7.   Зависи от момента, харесва ми много, но понякога си искам да мине направо към проникването.
Ж32

8.   Много ми харесва даже, а за другия ти въпрос- не всеки път, но през половината от времето би било хубаво.
Иска ми се повече мъже да бяха като теб в това отношение

9.   Може да е странно, но аз повече обичам да правя свирки, отколкото да ме лижат. Някак си ми е тъпо, не знам.

10.   Противно може би на всички коментари, на мен не ми харесва и никога не ми е харесвало, независимо от партньора. На 23 години съм и с течение на времето разбрах, че просто моят клитор няма никаква чувствителност. Не ми харесва да ме пипат там, да ме лижат и т. н. Не само, че не ми харесва, ами дори бих казала, че е неприятно. Разбира се, това е странно и не много хубаво, но аз някак си се примирих с този мой дефект, ако мога да го нарека така. Така че към номер 5, не на всички им харесва.

11.   Колкото жени, толкова и предпочитания. Аз пък много обичам да ме лижат, но все попадам на партньори, които пропускат тази част. Предпочитат освен с пенис да ме задоволяват с ръце, което пак е нещо предвид че аз по трудно стигам до вагинален оргазъм. Иначе обожавам докато ме лижат да има пръст във вагината ми. Върховно е.

12.   Мислех си, че съм само аз, на която не и харесва особено. Сега като чета коментарите се поуспокоих. Моят приятел понякога иска, настоява, но аз не харесвам особено усещането. Не знам той ли не може аз ли съм странна. Усещам едно гъделичкане, което не ми дава да се отпусна, а ако се отпусна пък не ми е приятно. Възбуждам се много повече, когато аз му правя, а той примерно да ме докосва с пръсти, а най-обичам когато го правим.

13.   Според мен пък това е нездравословно, защото така може да се хванат бактерии от рода на тези, които обитават стомашно чревният тракт, а попаднат ли по половите органи предизвикват инфекции.

15.   Номер 1, на мене ми е приятно да ме лиже приятеля ми, но не мога да свърша, което ме натъжава, а да го целувам по пениса и на мен все още ми е гнусно, някак странно, опитвала съм, но не мога все още да се отпусна, може би ми трябва време като теб :) Авторе, приятелката ти е късметлийка, че свършва :)

16.   Противно на всякаква логика, когато лижа жена ми, и идва желание за анален секс. И тя се чуди какво и става.

17.   Жената не дава и дума да става за това :( женени сме от 29 години никога не е искала да ми прави свирка и не ми дава да я лижа... даже не ме целува по времето на секса.. секса за нея е придимно да си ляга по гръб мис. поза и това е.
Толкова ми е болезнено и толкова години съм страдал... гаворили сме много и отговора и било " това е ако ти харесва " вече не се чувствам пълноценно като мъж... аз я обичам толкова много и я желая всеки ден.... а тя не иска да го правим и ми пуска един път на месеца и ми казва стига ти толкова.... пълна скръб.

18.   Ами, аз мислех, че не обичам да ме лижат. Всички, с които съм била, преди гаджето ми сега, не ми доставяха кой знае какво удоволствие, даже чак не особено приятно на моменти. Но мъжа до мен сега ме побърква. Не знам какво толкова различно прави, но аз се гърча и получавам оргазъм след оргазъм докато ме облизва. Свършвал ме е с един пръст на клитора, с другата ръка масажира зърното ми и смуче ухото ми. Бяхме прави до стената, облечени, никога не са ми омеквали така краката, щях да се свлека на земята ако не ме държеше. Или с други думи казано - от мъжа е! И не всеки мъж става за всяка жена. Химията е нещо, което не можеш да контролираш.

19.   Аз съм мъж на 42г. При всяка жена е различно. Приятелката ми не обича много да я лижа, като заявява че не и харесва (знам ще кажат половината, че аз не се справям добре). Но една друга дама която е доста по атрактивна в леглото я докарвам до оргазъм след 10-15 мин само с език.

20.   Като чета коментарите почвам да се чудя аз ли съм прекалено разкрепостена, или жените тук не са??
А може би разликата е в това, че не живея в България?
Във всяка една от връзките си, съм била с мъже, които обичат да го правят, и на мен също ми е харесвало. Когато бях на 19 тогавашния ми приятел имаше желание, стараеше се, но просто не го биваше... някък си от толкова усилия и възбуда облизваше всичко друго, но не и където трябва! Предния ми приятел например беше Бог! Той не просто познаваше вагината ми, не просто знаеше какво ме възбужда, той знаеше къде да докосне, как да засмуче, кога да включи пръсти, обръщаше внимание на реакциите ми, въобще все едно за това беше роден! Хубави три годинки изкарах с него! Сега съм вече семейна, и мъжа ми също го бива, но това да стане толкова добър, беше по-скоро процес на изучаване и напасване в началото на връзката ни. Той например обича да ми облизва дупето. Казва, че това го възбуждало повече просто. В общи линии зависи от партньора ти мисля аз.

21.   Всеки път ме лиже, като изключим случаите, в които сме били навън и през цялото време съм му набирала и докато се приберем, вече две не виждамe...та...тогава пропускаме оралната част.

Но иначе наистина си мисля, че коментари от рода "не ми харесва да ме лиже" просто не ми се връзват ...пфффф... да сте чували лесбийка да казва "не ми харесва оралната"? Не, нали ... какво, да не би този "феномен" да се проявява само при хетеросексуални жени? Естествено, че не... Или се притесняват, срамуват и затова не могат да се отпуснат и не им е приятно, или половинката им наистина не се справя(имала съм такива случаи).
Самият факт, че лесбийките свършват в 86% от случаите, а хетеросексуалните жени в 65% доказва, че голяма част от мъжете не знаят какво вършат.

От това проучване взех инфото:

https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-017-0939-z?wt_mc=Affiliate.CommissionJunction.3.EPR1089.DeepLink&utm_medium=affiliate&utm_source=commission_junction&utm_campaign=3_nsn6445_deeplink&utm_content=deeplink

22.   Харесва ми лизането, но не се умира без него. Не ми е важно. Мога да живея все така и с него, и без. Ако на мъжът ми харесва - нека да ѝ се порадва. Ако не го кефят такива - да не лиже. Нито мога да накарам насила някого да прави, нито искам, а дори и да можех, няма как да получа удоволствие от нещо, за което някой се насилва. Твърдо против такива съм!

23.   Аз съм жена и любимото ми е да ме изблизват, само така свършвам. А колко често? Случвало ми се е и 5 пъти да ме изближат за един ден. Приятелят ми обожава да ме гледа как свършвам и ме изблизва редовно, дори без секс.

24.   Моята жена не обича да я лижа. Аз много обичам, но тя не иска. Иначе ме задоволява орално. Преди ми даваше котето, дори мисля, че и харесваше, но вече не иска.

25.   Аз обичам разбира се, като всяка жена предполагам. Колко често, ами поне веднъж на седмица две мисля, че е нормално. Лично аз обичам, аз да доставям удоволствие на мъжа си, права го почти всеки ден. Иначе предпочитам бързият и груб секс, без предварителни лиготии по 2 часа.

Жена на 25г

26.   Всеки път когато правим секс! Това си ни е като част от забавлението. А и той ми връща жеста. Освен това обичам да гледам как буквално го побърквам и след това сексът е страхотен.
Разбира се и двамата спазваме безупречна хигиена и се бръснем редовно.