Споделена история от Секс и интимност

Ще го изненадам, мнение
Здравейте! Искам съвет относно предстояща ми вечер с приятеля ми.
Взех си жартиери, чорапи, дантелено бельо, с приятелят ми се виждаме рядко и реших да поразчупя малко.
Та нали ще дойде в нас, ще хапнем, ще гледаме нещо като цяло вечерта преди самия секс се чудех с какво да се облека, хем да не подозира, хем да ми е удобно, хем бързо да се свали.
Обмислях халат, но моят не е хубав и изобщо ще бъде странно да го посрещна по този начин.
Темата ми е малко глупава, но въпроса ми е към дамити - вие мацки, ако сте правили такава "изненада" то какво носите отгоре?

Коментари

1.   Като дойде момента, отиди в банята и се преоблечи.

2.   Буквално каквото и да е, всичко върши работа. Можеш да се съблечеш в друга стая и да се появиш готова пред него, така че не се притеснявай, че е нещо трудно за сваляне. Честно да ти кажа, ще бъде странно цяла вечер да си с халат. Има вариант да облечеш някоя по-свободна рокля или дълъг пуловер, ако имаш такъв- свалят се бързо, удобни са.

3.   Направих го това веднъж. Той се къпеше и аз бързах да си сложа всичко, само че коланчето което се закопчава към чорапките е много трудно и ми отне време. И когато излезе от банята ми каза името вика къде си и аз бързо бързо се оправях. И накрая на вратата излязох с една поза еййй няма да забравя лицето му. Ако искаш да ти е удобно можеш и някакви негови дрехи да облечеш, така изобщо няма да заподозре особено ако са големи и отпуснати и изведнъж като те съблече и види бельото.

4.   А представи си, че като му се появиш така по дантела и той ти каже "Много сори ама ме боли главата" :))

Е те това ще е изненада вече :))

5.   Моето момиче важно е твоето Желание да го направиш а какво ще се получи не го мисли въпроса е приятеля ти да оцени това !!! ;)

6.   Припомням си един виц, буквално по темата :)
Някаква мацка разказва на своя приятелка:
- Реших да го изненадам моя, и съм си сложила черни прашки, черен сутиен, дълги черни чорапи, черни жартиери, черни обувки с висок ток... Влиза той и ми вика - "Здрасти, Батман, какво има за ядене? "