Споделена история от Секс и интимност

страх да правя секс
Привет, ще бъда кратък. в края на 20-те си години съм и ме е страх да правя секс със сегашната си приятелка. Секс съм правил преди няма да ми е за първи път, но се опасявам, че няма да съм достатъчно добър и на нея няма да и хареса. Тя си е малко осъдителна и все си мисля, че като не и хареса ще се разочарова и ще сио тръгне..
Това нещо преодолява ли се и как?

Коментари

1.   Да, преодолява се - като не ти пука. Явно много я харесваш и за теб е наистина важно всичко да протече както трябва. Според мен като мине малко време и ти писне да се страхуваш, ще се отпуснеш, ще теглиш една майка и всичко ще стане както трябва и ще си доволен, че е било напразно да се боиш. Опитай да си вдигнеш адреналина и действай тогава, инцидентно, запълни съзнанието си с нещо и тогава ще ти е по-лесно. На мен това ми действа. Примерно случи се нещо вълнуващо и после по-малко се притеснявам за разни неща и по-спокойно действам.

2.   Тя и в двата случая би си тръгнала!? Ако правиш и не й хареса, или ако не правиш, тя със сигурност ще си замине. И какво от това? При първият случай, поне ще си опитал и ще натрупаш стаж, нищо няма да загубиш. А ако не правиш, пак си отива, но ти оставаш на сухо. Бих приел първият вариант. Може пък да се получи и да й хареса, това само тя ще оцени. Риск губи, риск печели! Стоичков какво каза, който играе -пИчели, който не играе-не пИчели! Затова играй и да не ти пука, всички мъже са минали през резила. А ако тя е при тебе само заради секса, по добре отиди при проститутка, поне няма да те одумва!