Споделена история от Секс и интимност

не задоволявам съпругата си
на 51 съм,нормален мъж.не успявам вече да задоволявам жена си.20 мин. секс вече неса и достатъчни.не чувам ОБИЧАМ ТЕ а не свършвай,вкарай ми пръсти,сложи ми нещо,чукай ме много,искам секс...Вече явно не успявам да се справям.дайте съвет

Коментари

1.   Купи пенис колан и я изненадай другия път. И тя ли е на 51?

2.   Купи и вибратор. Намери някой по-потентен от теб и правете тройка. Иначе тя ще си намери друг, ако вече не го е направила.

3.   Купи и силиконов, работи безотказно! Затваряй я в спалнята, а ти си пий биричката в кухнята! Стига хамалува, животът е кратък, ти кога ще живееш? И без това мъжете живеем по кратко!? А ако си под чехъл, може да те умори с Виагра!

4.   Не казваш тя на колко години е? И зависи какъв ви е секса, ако е рутина и просто го вадиш и вкарваш нормално да иска още. Пробвай преди началото да й направиш една френска 5 10 минути, вкарвай и пръсти, след това мини та същинската част като сменяте пози и накрая като свършиш с 2 пръста бързо ги търкай в нея докато и тя свърши. Има голяма вероятност да направи скуърт така. Ето според мен така ще бъде изключително доволна. Мъж съм и тоя номер ми е вършил работа винаги!

5.   Радвай се на това, което имаш!
А без хич?
Аз съм на 45 и това, което чувам само е: не мога толкова често (2 пъти месечно); секс от мене кой знае колко няма да видиш; секс маниак; извратеняк; не искам.
Колкото до твоя случай - разнообразие иска женицата - дай и го като иска - секс играчки, пръсти, порно, мръсни приказки ... каквото иска. Да ти имам проблема!

6.   Прави ПОВЕЧЕ любовна игра- драскане, целуване, шляпане, хапане, лизане и когато полудява тогава почвай да го вкарваш.

7.   Тая па жена ти за каква се мисли. Кажи й, че ще я зарежеш, тогава секса ще й е по-рядко от Коледата. Нашло, па зашло /по шопски/.

8.   Явно жена ти иска да минете на "следващото ниво". Насочващи идеи - директно отначалото я хвани за косата и я изръби бързичко и грубичко отзад. 20 минути клатене в задния двор би трябвало да и държат влага. Известно време, разбира се. Рано или късно ще поиска още. "По голям", "по издръжлив", "по черен". Нещо "по".

9.   Мога и искам да помогна!
М/41

10.   Разбираш посланията погрешно. Това не е упрек, това е насърчение. Жената иска по-разкрепостен секс и го иска с теб. Вложи въображение, купи приспособления - вибратори, анални тапи и т. н., разиграй роли, вържи я. Ти си късметлия, а се оплакваш.

11.   Ти самия забелязваш ли, че размерът "му" вече не е същия? Какво е личното ти мнение за "помощни материали". Правиш ли нещо различно от клатене? Кунилингус пръст на "G"-точката друг... по-надолу? Колко продължително?
Не питам просто-така... На твоята възраст съм, но мисля, че съм "малко" по-всеотдаен и наблюдателен от теб. Бих споделил и още някои неща ако се представиш малко по-реално, честно...
А може би някои дами ще споделят какво би им се искало, но не го получават и не смеят да си го поискат?

12.   N9, търся такъв мераклия като теб, ма да уточня, да не се отдръпнеш после... тя е 110кг/160см, има доста разширени вени, не се епилира редовно и не е особено активна в акта. Иначе бюста й е як, на възрастта ти е и прелива от желание да бъде обслужвана. Дали още продължаваш да искаш и считаш, че можеш да помогнеш ;)

13.   Принципно жените след 40-45 год. възраст стават страхотни, прави им се повече секс отколкото като са били на 25-30 г. Поне при нас е така (мъж на 52, жена на 45). Правим секс 1, 2 пъти седмично, почти винаги докарвам жена си до оргазъм, но тя си купи и вибратор, за разнообразие. Рутината пречи, така че приятел първо повече целувчици, милувки, смучи и зърната, ако това я кефи, език в путето, удари и една две шпакли, да я докараш в предоргазмено положение и тогава го вкарай, тя ще свърши преди теб. Случвало се е да се изпразня преди тя да свърши но не го вадя и продължавам със смешните движения и с полумека пишка, докато тя свърши.