Споделена история от Секс и интимност

Тежест, подуване и поява на болка в ануса след еякулация
Здравейте, от 6 месеца имам един проблем, след еякулация получавам тежест, чувство на изтръпване в ануса после се появява и болка, имам и вътрешни хемороиди, в простатата имам калцификати, кое причинява тази тежест и болка, ако не съм свършвал дълго време всичко се успокоява и щом има свършване всичко започва отново, хемороидите се възпаляват отново, правих изследвания на еякулат и урина, няма нищо единствено едно поле левкоцити се открива в еякулата, пусках и за трихомони и микоплазма и няма нищо, каква е причината, простатата или хемороидите, ако са хемороидите защо симптомите се обострят след еякулация?

Коментари

3.   Никой ли не имал такъв проблем? /Aвтор/

4.   Човек, престани да пишеш тема след тема! Точно след операцията си, ти мастурбираш и се чудиш защо ти се подува гъза, аман от тебе! Много мъже (и жени също) страдат от хемороиди и пр., но ти си просто нетърпим с жалбите си! Хайде стига!

5.   Не рзбирам за каква операция говориш номер 4, не съм се подлагал на никаква операция? Иронията ти не е уместна.
/автор/

8.   Не би трябвало хемороидите да ти се обострят след изпразване, обикновено е обратно, успокояват се, тъй като се засилва кръвотока и самите разширени вени (това са хемороидите) се изпразват от кръвта. По-скоро имаш простатит. Иди на уролог.
д-р Ох Боли

9.   Ходих на уролог, имам калцификати в простатата, тя е леко увеличена, пускал съм стерилна урина и еякулат, от които в еякулата имаше само едно поле левкоцити, бактерии нямаше, микоплазми и трихомони също чисто това преди около месец, изписваха ми уростим, преди две седмици пуснах уретрална натривка, излезе ентерококиус фекалис, назначиха ми ципробай, понякога имам усещане за тежест под корема и в страни, понякога има и болка в кръста, има парене в ануса леко в ляво, според гастроентеролога има хемороиди, сутрин след ставане няма симптоми, появяват се след ставане, след еякулация, 15тина минути след това се появява чувство на тежест и издуване в ануса, след половин час то изчезва и се появява болка и парене, понякога в ляво, понякога в дясно в ануса.
/Автор/

11.   Не е точно така номер 8, хемороидите са разширени вени с увредени клапи, при оргазъм има засилено кръвообръщение в малкият таз и кръвта нахлува в тях, но тъй като клапите им са увредени кръвта не може да се оттече и те се подуват.

13.   Причината е хроничен простатит. С този ентерокок или правиш непротектиран анален секс, или не спазваш правилна хигиена при ходене до тоалетна... което по-срещано при жени. Третият вариант е да сядаш по обществени тоалетни. Все тая. Трябва да почнеш антибиотично лечение, по-продължително. Хубаво е да пуснеш една спермограма, да не се окаже, че си направил антиспермални антитела

14.   Напълно възможно е, ето тук:
http://www.woman.ru/relations/sex/thread/4093095/ намерих същият проблем при жени, при обичаен секс, без анален, споделят, че им се появяват хемороиди, щом при жени е така, значи и при мъжете е възможно да става така.

15.   Жена съм на 34, родих на 29 и ми се появиха хемороиди след раждането, които изчезнаха след това, но от година, две и при мен се появяват отново след полов акт, визирам вагинален, не съм привърженичка на аналният, може би има нещо свързано с кръвообръщението както е споменато по горе, но има някаква връзка както е споменал автора.
P.S. Дано да се е оправил човекът, започнах лечение при проктолог, надявам се всичко да отзвучи.

16.   Здравейте, и аз имам подобен проблем, след еякулация и по време на нея перинеума, мястото зад тестисите става твърдо, а след еякулацията усещам болки там!

17.   Номер 15, оправи ли проблема с лечението при проктолог, ако влизаш още сподели как са се развили нещата?

18.   17, не забравяш ли нещо? Авторе, правиха ли ти клизма? Други медицински процедури, за които не знаем? Докладвай!