Споделена история от Секс и интимност

Жените понякога са странни...
През определени периоди от време ми се случва нещо странно - или не мога да завържа какъвто и да е контакт с жени, включително и такива, с които просто да си говоря, или ако има - има доста. Изскача една, после втора, после трета и така... Но аз имам нужда само от една. Не ми трябват много.

През последния месец се запознах във Фейсбук с 4-5 жени и държа да отбележа, че те ми писаха първи. Аз не съм подемал никаква инициатива. Защото когато го направя или не ми отговарят... Или не проявяват никакъв интерес към мен. Както и държа да отбележа, че по улиците не ме заглеждат. Смятам се за нормален тип... Имал съм приятелки, имал съм достатъчно интимност... От липса на секс не мога да се оплача. Имал съм и дълги връзки.

Всички, които ми писаха са на възраст 24-32...

Две от тях имат деца и са разделени с мъжете си...

Не е изповед, не е проблем.

Коментари

1.   Като не е изповед или проблем, що си го проснал това писание тука.
Да го беше констатирал на приятелите си.

2.   А какво е?

3.   Ти самотник ли си или си сдвоен, който со търси бройки във фейса. Не схващаш ли че тези жени са самотни и си търсят сериозни връзки, какво те учудва. Фейсбукът в това отношение може да е полезен, но повечето хора го ползват за глупости.