Споделена история от Секс и интимност

Може ли да има продължение
Здравейте,

Жена на 30 години съм. На 14ти февруари един мъж ми писа във Фейсбук. Оказа се приятел на един мой приятел, видях ги на снимка заедно. От Пловдив са и аз също често ходя там през уикендите. В момента живее в Италия и си беше дошъл за седмица. Покани ме на среща. Нямах никакви планове за празника. Реших, че може да изпием по чаша вино. Изпрати ме и ме целуна по двете бузи, а след това се опита и по устата, но аз се дръпнах. Нищо специално не съм очаквала. Казах му още в таксито, чеее не искам да става твърде любовно днес хахаха Той ме беше поканил и на дискотека същия ден, но аз отказах. На следващия ден ме покани да пием чай вечерта някъде навън, но му казах, че имам други планове. В същото време обаче си търсех компания за уикенда, за да отида до Пловдив. Той ми предложи да пътуваме заедно. Отидохме с общи наши приятели. Имахме уговорка за 12 и 30 да се чакаме, но той всъщност ме заведе у тях. Оправи си багажа и се държеше приятелски, както и аз. После дойде и другото момче и тръгнахме към Пловдив. Ходихме на планина заедно, бяхме голяма компания. Вечерта на бар, на дискотека, изкарахме си супер. В дискотеката скъси дистанцията, когато танцувахме. После предложи да излезем навън и си поприказвахме насаме 5 мин. Не ми се е натискал. След дискотеката ме покани да продължим с пиенето у тях той, аз и още един наш приятел, аз отказах. Разбрахме се на следващия ден да се приберем заедно с рейса към София. В един момент ме целуна и този път не ми беше неприятно. Дръпнах се, но не веднага и го попитах Какво правиш. Явно не се е смутил много от отказите ми, защото след няколко минути вече се целувахме и определено имах тръпка и го правех с удоволствие. Държеше се разкрепостено, хвана ми ръката и я сложи върху панталона си, после под него... беше ааадски твърд. Не че нещо, ама имаше доста хора в рейса хахаха. Продължихме с целувките и си приказвахме лежерни неща по пътя. Много ми е приятно с него, освободен е и не ме напряга изобщо. В София имах работа и той предложи да дойде с мен, а аз се съгласих. Трябваше да мина през нас да си взема нещо и той стана адски настоятелен да се качи. Вкъщи беше адски разхвърляно и не исках да влиза даже и в коридора. Продължи да настоява и се почувствах доста неудобно, все пак влезе за няколко минути в коридора да ме изчака. Излязохме и понеже живеем много наблизо, минахме покрай апартамента му. Той ме покани да се кача, отказах. Разбрахме се, че ще отида сама да си свърша работата и после ще му звънна. Звъннах след два часа. Той обядваше с приятели. Трябваше да пътува същия ден и оставаха два часа до тръгването му за летището. Мислех, че надали ще остане време и сигурно няма да се виждаме пак днес. Видяхме се в последния един час преди да замине. Аз му казах, че нямам топла вода и той предложи да дойда в тях да се изкъпя. Засмях се и казах ОК. Ще дойда да се изкъпя и си тръгвам. Изобщо не ме изчака и да вляза в банята. Махна ми сутиена.... наведе ме над кухненския плот. Бях с клинче и без прашки. Събу ме леко и ми вкара два пръста. Сложи ми го без презерватив. Правихме доста импровизиран секс, решихме и да се изкъпем заедно.....хаотично.... в кухнята, банята, спалнята. Първият път свърши почти веднага. Каза, че е адски възбуден и не издържа. Затова си сложи презерватив втория път. Пихме вино.... Закъсняваше вече, чакаха го долу някакви приятели, за да го закарат на летището. Целуна ме за довиждане. Каза, че ще се видим пак. Аз изчаках 3-4 минути, за да не ме видят, като излизам и си тръгнах с влажна косаа.......Това се случи вчера следобяд, не ми е писал днес. Помислих дали да го изчакам, после реших, че искам да му пратя една целувка. Още не е влизал във Фейсбук. За момента си е в Италия. Според вас това може ли ад има продължение и какво?

Коментари

1.   Ми при положение, че си измисляш, продължението може да е каквото решиш.

2.   Не ми звучи като обещаваща романтична история. Искреното ми мнение е, че възможното продължение е да правите секс следващите пъти, в които той се прибира в България. Връзка от разстояние, без да се познавате добре и с ясната представа, че той е с високо либидо, просто няма големи шансове. Видял те е, харесал те е и е почнал да настоява, докато не е получил желаното. Сега ни вест, ни кост. Това е човек, който иска да живее, той излиза, забавлява се, иска и секс. Ако бяхте в един град, или поне в една държава, да, може би щеше да се случи нещо повече, но при вашето положение не вярвам.

3.   Подробностите на дълго и на широко са напълно излишни. Звучиш като 16 годишно момиче. На 30 бе жена би трябвало да знаеш какво искаш и какво провиш във всеки един момент от живота си. Ами потърси го ти, какво се чудиш, пиши му или му се обади, веднага ще ти стане ясно, дали той иска да има продължение.

4.   С две думи - просто секс. Нямаше нужда да хабиш излишни думи. В днешно време думите за нищо ги нямате някои хора, там си и живеете - в морето от ненужни празни думи...