Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към дамите.
За размера няма да питам, то е ясно че повечето дами предпочитат по-голям.
Въпроса ми е за другите атрибути на мъжкия член - има ли значение формата, дали е с по-голямо тяло и по малка главичка или обратното с голяма глава и по-тясно тяло или всичко трябва да е съразмерно, отблъскващо ли е ако е с по изпъкнали вени или ако не е обръснат в интимната област, / естествено ако подържа добра хигиена /, има ли значение ако е леко крив на едната страна или леко " прегърбен ", а има ли значение дали е обрязан или не или пък че има повечко кожа около главата. Топките по-големи или по-малки ги харесвате? Питам защото леко съм се комплексирал защото в еректирало състояние ми сочи леко на криво надясно и главичката ми е по-голяма от обичайното което съм виждал по порното. А при тестисите единия имам чувството че ми виси по-надолу от другия. Имат ли значение за жените тези особености или се филмирам излишно?
Благодаря ви за мненията предварително.

М/22

Коментари

1.   Откровено- все ми е едно. Някои изглеждат по-добре от други, но такива подробности не са ми важни.

2.   Обичаме всички пениси- големи/малки, криви/прави, обрязани или не, с каквито и да е тестиси, стига да се къпете и да знаете как да работите с тях.

4.   Браво номер 2 ей тва е отговор от истинска жена няма да избира рязан не рязан прав крия малък голям Аплодисменти мацко ;)

5.   Дебел с голяма глава и много вени! Тестисите да не са провиснали, но на тях много внимание не обръщам. Видя ли дебел пенис с много вени и хубава голяма глава откачам!!! Няма проблем да е крив, дори е предимство. :)

6.   Егати жените.. Не обичат секса, щом им е все тая. Има значение формата. Когато главичката е по голяма, е по яко. По готино е с по дебели пениси. За окосмяването, аз предпочитам без. Крив пенис не е много яко, защото при някои пози излиза лесно. Зависи. За вените.. Голям бонус.

7.   Филмираш се - да не мислиш, че някой ще ти го засича с линийка и ъгломер или ще ти мери тестисите. Най-важно е да знаеш, какво да правиш с него. От всичко, изброено от теб, би ми попречило само, ако интимните части не са обръснати и ако хигиената куца.

8.   Първо относно размера това е мит. Ако мъжа е с прекалено голям член секса е болезнен. Голямата глава и извития член доставят по- голямо удоволствие. А топките , повярвай ми нито една жена не им обръща внимание.

9.   И аз съм съгласна с номер 2, била съм с 3 момчета коренно различни пениси са имали и в интерес на истината и с тримата ми хареса.

10.   Ох, само като си помисля за голяма глава и потичам. Мноооого е хубаво.

11.   До момента съм спала с 3-ма, на 19 съм. Мога да кажа, че никога не съм се замисляла над това, което пишеш.Никога не съм проявявала претенции спрямо дължина, дебелина, главичка, крив ли не е ли.Не си създавай допълнителни кусури.Какъвто и да е, знае ли момчето какво да прави, че да ми достави удоволствие - окей е. Само относно окосмяването имам мнение - не си представям някой космат.Звучи ми много гадно, не знам как стоят нещата при вас, случвало се е на приятел ми да са му наболи леко косъмчета там долу, но ако е леко - не е проблем.Не си представям просто да не е обръснат. Около тестисите има малко, но отново е ок. Има ли хигиена и знае ли как се прави качествен секс, всичко е наред. Не се напрягай сам излишно.

12.   Най-важна е хигиената, защото ако не е мит скоро.. вкуса е... Почти всички мъже обичат да им правят френска, но ако не са си поне подстригали космите.. все някой косъм ти влиза в устата. Другото важно нещо е предразполагането и ако се напасват енергиите... голямо е удоволствието и размера и формата нямат голямо значение тогава. Има надарени мъже, но дървета в леглото и кефа го няма. Тези, които много плямпат обикновено не се представят добре, докато скромни и първоначално притеснителни мъже ти скриват шапката. Една бабичка казваше така "Сега младите ходят, ходят, докато си намерят клин на дупката".

13.   Аз не съм жена, че да кажа, но за всяка жена е различно. Аз съм имал 2 доста тесни приятелки, с които никога не съм имал проблеми в секса и преди да е ставало въпрос за качествен секс са споделяли, че 17-18 см е добър размер, за дебелина не говориха, понеже наистина бяха доста тесни. След това обаче и на моята 15, 5-16ка бяха доволни, а на дебелина не спадам към дебелите. Знам, че жените харесват повече дебелите от по-тънките, но уви, не ми е дебел, а по-скоро тънък, но проблем аз не съм имал и съм ги докарвал до оргазми без проблеми, а дори бившата правеше скуирт, така че си е до умението и най-важното е да е твърд. Е, комплексирал съм се, депресирал съм се, че на дебелина не ми се вижда като на порно актьорите и според мен дебелият пенис е предимство, но в последствие видях, че моят не го връщат, а си върши работа и ми се вдигна самочувствието.

14.   Към номер 10
значи моята ще ти хареса много